2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Pars ismini çok beğeniyorum oğlum olsa düşüneceğim isimlerdendi. Bebeklere iki isim çok yaygınlaştı bence yorucu ve genelde tek isim kullanıyor. Tabi ki tercih sizin sağlıkla doğsun

Canlar 32 den sonra çalışır raporu alan oldu mu? SGK sisteminden dolayı tam 32 olmadan veriliyormuş bir de acaba bu çalışır raporunu aldıktan sonra 2022'den kalan 5 günlük yıllık iznimi kullanabilir miyim, analık izninden kesmez değil mi?kafam çok karıştı izin birimindekiler de net bir şey söylemiyor.

Evet ya oğlun var zaten. Ne güzel kızın olacak bi tane de sağlıkla gelsinler hiç farketmiyor aslında sevgisi aynı oğlun nasıl oldu bu arada

Pek özlem duymuyorum canım. Daha çok stresi var içimde çocukluk anıları çok başka tabi dön deseler dönerim hemen

32+0 da alınıyor. Ve izin kullanılıyor. Ben kullandım.

Evet ya oğlun var zaten. Ne güzel kızın olacak bi tane de sağlıkla gelsinler hiç farketmiyor aslında sevgisi aynı oğlun nasıl oldu bu arada
Aynen öyle evlat cinsiyeti ne olursa olsun. Kasım annelerine bakıyordum da bir bir doğuruyorlar maşallah hepsine. Ne güzel şeyler paylaşıyorlar. Bebek göbeği,emmesi,korse topuk kanı falan. İnşallah bizim de o konuları konuştuğumuz zamanlar gelir. Oğlum iyi çok şükür dershaneye gitti.

Aa çok sevindim dersaneye bile gitmiş maşallah iyileşmiş hemen inşallah az kaldı biz de bebişlerimize kavuşacağız tek tek

Kamudaysan kullanilmiyor canim rapor veya izin yazdirdigin an dogum iznini baslatiyorlar bende tam 32+0 da alacagim

Gözün aydın, geçmiş olsun, inşallah zamanında sağlıkla gelsin miniğin

Amazona bende baktım ama şu an pahaliydi sanki daha sık bakayım . Siz alalı oldu mu biraz ? Ben biraz gecikmis de olabilirim bu bez işine
evet biraz oldu ama 1 ay olmadı herhalde, dedim ya sepette durdukça bile artışa geçmişti zaten :) ama yine de daha uygun sanki.

çok çook geçmiş olsun ya hiç kıyamıyorum bu yavrulara inşallah o da gerçekçi bi yükselik değildir ya kas erimesi değeri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…