2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar selam
Fikirleriniz benim için çok önemli şu ana kadar konuyu sadece eşimle konuştuk kararsız kaldık. Oğlumuz 30 haftalık şükür yolunda bir hamilelik 12. Haftada cinsiyeti belli olmuştu biz Aytuğ ismine karar verdik. Ama ben Pars ismini de çok seviyorum eşimde çok seviyor daha önceden konusu geçtiğinde söylediğimiz herkes köpek ismi gibi sakın koymayın dediler. Bizde üç gün önce acaba Aytuğ Pars olur mu dedik. Soyadımız Şahin. İyi kötü tüm yorumlar benim için çok kıymetli teşekkür ederim şimdiden 🥰
Milletin yorumları da beni öldürüyor ya🤦‍♀️ Pars ismi gayet güzel bence. Kimseyi dinlemeyin abuk sabuk konuşuyor herkes

Slm kızlar. Kontrolden geldim. Hatırlarsanız şeker diyetini abartınca bebeğimin kilosu 2 hafta geri düşmüştü. Şimdi tekrar kilo almaya baslamış elhamdülillah. Geri düsmeye devam etseydi almak zorunda kalacaktık dedi doktor. Haftasinı yakalayamamış. Yakalamasinı beklemiyorum dedi. Ama aynen devam edersen sıkıntı olmaz dedi. Kaldiğı yerden devam ediyor kilo almaya anlayacağınız. Çok rahatladım bu habere. Çünkü öbur türlü artık yiyecek bişey kalmamıştı. Ne yapacağımı şaşırırdım. Şekerden dolayı her şeyi de yiyemiyorum. Allah herkese güzel haberlerle cıkmayı nasip etsin inşallah.🤲

Günaydın kızlar iki gündür yazamadım. Oğlum acilde kaldı bir gece o yüzden fırsatım olmadı. Sabah bi rüya gördüm hamileyim doktora gidiyorum ve benim kucağıma bir erkek bebek verdiler yem yeşil gözlü ve erkek. Ben doğurmuşum. Kesinlikle benim değil diye yüzüne bile bakmıyorum başka ailenin de kızı olmuş aslında gerçekte kız bekliyoruz yüzde yüz kız fetal dna ile öğrendik. Ama rüyamdaki o saçmalık yorgunluktan mıdır nedir. Çocuk ta çok güzel ama eşimin gözü ela benim kahverengi ailede yeşil gözlü yok. Doktoru şikayet etmeye gittim bebeğimi değiştirdi diye kavga falan ediyorum. Sanırım doğum yaklaştıkça beyin strese giriyor o da rüyalarımızı etkiliyor. 😀
Canım çok geçmiş olsun🙏🏻Sen baya strese girmişsin. Bilinçaltında böyle bir fobi mi var acaba bebek karışır diye ☺️

Gecmis olsun cnm simdi nasil oğlun?
Rüyalari hic sorma sen yine hamile oldugunu görmüşsün gayet mantikli ben gecen düğün telasina kapilmistim rüyamda:KK70: karnim burnumda 4. Bebe geliyo hala bekar olduğumu görüyorum kabus gibi (tek güzel kısmı kolumdaki altinlardi :KK53:)
Ben de hep üniversitedeyim rüyalarda bi türlü mezun olamadım 🤣

o da iyiymiş ne yapmaya çalışıyo ki bu beynimiz 😂
eşime anlattim rüyami canin çektiyse tekrar düğün yapalim hatun diyo amaaaaann dedim bir daha o yollari ayni hevesle yürür müyüm:KK70:

Teşekkür ederim canım. Erkek çocuk ya ilkim dışarıda elektrik çarpmış çok uzun ve zor gece yaşadık önceki gün. Bana da anlatmıyor korkmasın diye evde bıraktılar sabahın körü gittim eşim anlattı. Çok şükür bir şeyi yok ama kaslarında erime var sanırım o değeri aşırı yüksek çıktı sadece. Bana enfeksiyonu yüksek diyor ondan kalması gerek diyor eşim. Çok kötü bir gündü ya.
Rüya olayını sorma değişik değişik rüyalar. Altınları gerçekliğe taşısaydın daha güzel olurdu😀ben de hamileliğin ilk zamanlarında hamileyim ama gelinlik arıyordum nikahım varmış bir de o gün doğuracakmışım. İki kutlama bir arada. Allah'tan gerçek değil
Çok gecmis olsun canım. Allah korusun önemli bir şeyi yoktur inşallah.

Slm kızlar. Kontrolden geldim. Hatırlarsanız şeker diyetini abartınca bebeğimin kilosu 2 hafta geri düşmüştü. Şimdi tekrar kilo almaya baslamış elhamdülillah. Geri düsmeye devam etseydi almak zorunda kalacaktık dedi doktor. Haftasinı yakalayamamış. Yakalamasinı beklemiyorum dedi. Ama aynen devam edersen sıkıntı olmaz dedi. Kaldiğı yerden devam ediyor kilo almaya anlayacağınız. Çok rahatladım bu habere. Çünkü öbur türlü artık yiyecek bişey kalmamıştı. Ne yapacağımı şaşırırdım. Şekerden dolayı her şeyi de yiyemiyorum. Allah herkese güzel haberlerle cıkmayı nasip etsin inşallah.🤲
Güzel gecmesine çok sevindim 🙏😍

Teşekkür ederim canım. Erkek çocuk ya ilkim dışarıda elektrik çarpmış çok uzun ve zor gece yaşadık önceki gün. Bana da anlatmıyor korkmasın diye evde bıraktılar sabahın körü gittim eşim anlattı. Çok şükür bir şeyi yok ama kaslarında erime var sanırım o değeri aşırı yüksek çıktı sadece. Bana enfeksiyonu yüksek diyor ondan kalması gerek diyor eşim. Çok kötü bir gündü ya.
Rüya olayını sorma değişik değişik rüyalar. Altınları gerçekliğe taşısaydın daha güzel olurdu😀ben de hamileliğin ilk zamanlarında hamileyim ama gelinlik arıyordum nikahım varmış bir de o gün doğuracakmışım. İki kutlama bir arada. Allah'tan gerçek değil
Çok geçmiş olsun.

Canım çok geçmiş olsun🙏🏻Sen baya strese girmişsin. Bilinçaltında böyle bir fobi mi var acaba bebek karışır diye ☺️
Çok sağol canım. Aslında ben kendimi erkek için hazırlamıştım. kızdır diye hayal kırıklığına uğramayayım diye herhalde bilemiyorum.Erkek çocuklarını çok severim. Ama erkek te olsa kız da olsa hazırdım. Ama içimden hep bir tane de kızım olsa derdim. Halâ inanamıyorum kızım olacağına. Hatta daha isim bile bulmadık. Herhalde bundan dolayı böyle şeyler görüyorum. İnşallah sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize.

Çok merak ediyorum böyle sürekli aynı rüyayı görmek yaşanmışlıkları özlediğimizden mi acaba? Ben küçükken kümesimiz vardı civciv ve tavuklarım vardı. Akşamları kümese kapatıyordum sabah ta açıyordum kümesin kapısını. 25 yıldır bu rüyayı görüyorum bazen kümesin kapısını kapatmayı unutuyorum bazen açmayı. 🤣🤣🤣 O anlara çocukluğuma dönmeyi mi istiyorum acaba.

X