2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Benimkisi gece çok uyanıyo bende hepsinde emzirmiyorum sallayarak uyutuyorum benim şu siparişler gelsin başlıcam uyumadan muhallebi yedirmeye bi de gündüz tadıma devam edicem tadım olduğu için çok az yiyo zaten ara öğün olarak da bazen o da meyve veririm şu delikli meyve süzgecine koyup. Doktorum hiçbir şekilde yönlendirmedi beni doğru mudur yanlış mıdır bilmiyorum tamamiyle iç güdüsel

Biz bugün 6. ay aşılarımızı olduk bebitom çok ağladı. O ağlayınca ben çok kötü hissediyorum. Bizde geçen aydan bu yana az kilo almışız. Bende sütüm artık beslemiyo mu tedirginliği yaşıyorum. Mama vermiyorum. Ek gıdaya da yeni yeni geçtik doyurmuyo. Ne yapıcamı bilmiyorum. Mama yerine alternatif sadece ek gıda mı? Hoş artık ek gıdaya geçiyoruz formül mamalar vermek istemiyorum. Ek gıdaya alışsın. Napıcaz bakalım böyle.

Benimki sallayınca da ağlıyo. Her uyandığında memito istiyo. Bazen sürekli emiyo, ağzında uyuyo. Az çeker gibi olursam yakamdan tutuyo gitme diye. Aman sabahlar olmasından devam biz

Kız boşver ben doktor doktor gezdim yapcak bir sey yok diyolar katlancam yani reflü bebek sabır vs vs . Ama 4 yaş dedin şimdi bi elim ayağım titredi
Korkma kız geçer Allahın izniyle ozaman yemiyordu şimdi de durduramiyoz önünden aliyom hahaha şimdide ufaklık alerjik :)) ay çilem dolmadı

Bisiy dicem sebzeleri çatalla mi eziyorsunuZ blender mi ? Mesela balkabagi çatalla okey ama ıspanak olmuyo ben tel süzgeçten geçirdim blender da aşırı pürüzsüz oluyor diye

Bisiy dicem sebzeleri çatalla mi eziyorsunuZ blender mi ? Mesela balkabagi çatalla okey ama ıspanak olmuyo ben tel süzgeçten geçirdim blender da aşırı pürüzsüz oluyor diye
Bence en doğrusu ben de pazar günü pazardan semiz otu alıcam oyle yapıcam

Benim doktor açıklamıştı her şeyi ben de haftaya gidince diğer aklıma takılanları sorucam ve en onemlisi gunluk ne kadar vermem lazım ne zaman emzirmem lazım bana bi saatli çizelge gibi yapsın isticem , çünkü o konuda aklım karışıyor az emziriyorum gibi geliyo vs vs . Bu ay için meyve çok verme demişti tatlı diye , sebzelere önce alışsın demişti bakalım şimdi ne dicek .

Ay aynısı kendı yatagımda uyutuyorum oturuyoruz falan yataga dogru geldıgımızı anlayınca hemen aglıyor bagırıyor
Ana kucagında durmuyor
Ama eşim gelınce biraz sakinlesıyor bence insan istiyor
E durmuyor dıyınce bu sefer eşim inanmıyor deli olcam

Ben bebek tarhanasi veriyorum Yumurta sarısı ve labne sabah veriyorum meyveleri de meyve yemek için aparat var hem dişini kasıyor hem de yiyor armut cok sevdi

Labne nerden alıyorsunuz acaba ne diye gecıyor

Canım benim de küçük zorlanıyordum. Belki de küçük diye psikolojik olabilir ama yapa yapa alıştım baya. Bence alışmakla ilgili. Sol göğsüm daha küçük mesela ama hiç sorun olmuyor yapışıyorum dibine kadar

Ben korkumdan gidemıyorum
emmesi gerekıyor mu veya mama falan ucak kalkarken inerken falan
Bir de kopekcııgı ben 1 aydır kullanıyorum cookkk sevıyorrrr

Son düzenleme:
Benımkı gunduzlerı cok etrafa bakuyor emmek istemıyor kucukken müslin bezle falan sararak bi şekl emziriyodum simdi yemiyor kucagıma bile zor alıyorum
Gunduzlerı Anca uyurken emıyor
2 beslenmede emmiyor bırakır dıye korkuyorum
Zaten mukemmelde sütüm yok

Havucta buharda tam pişmiyor bir kabak gibi degıl yani ama nette de benım yaptıgım gibi yapmıslar çatalla ezerek zeytinyaglı sulu neli verdim neyse az pütürlü oldu bugunde son gunuydu havuc tadımının anam yutamadı bir öğürdü bir öğürdü nasıl korktum elimi agzına attımda cıkardım
normal dediler oluyormus yutamadıkları ama ne bilim

Benım 5 ile 6 arası kg alımı az sandım 6 .ay dolmadan 6 gun once doktora gitmistim 600 gram falandı sonra aşıya gittik 10 gun sornaya 1 kg almıs bazen birden de alıyolar demekkı neyse kg duzeldı de boy ah boy hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…