2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Çok geçmiş olsun canım Allah korusun bütün bebişleri bence zaten hiçbirimizin psikolojisi iyi değil bende her şeye ağlıyorum sürekli bi sinir var. Çok normal çünkü uykusuzluk yetememe hissi yapıyor hepsini. Gerçekten düşe kalka büyücekler allah beterinden korusun inşallah bişey çıkmaz

Çok geçmiş olsun canım. Neden adli vaka oluyo düşünce? Ben yere küçük yorganı var onu serdim. Onun üstüne bırakıyorum. Hoş onun üstünde de durmuyo sağa sola gidiyo. Hem düşme riski yok. Hem emeklemeyi hızlı öğrenir, hemde kendi kendine oynamayı öğrenir belki Asla yükseğe koymamaya çalışıyorum ben yokken. zaten o ana kucakları artık kullanılmaz, zamanı geçti bizim grup için. Büyüdüler artık. Koy yere gitsin en fazla ağlar, sıkılır ama düşmez. Ama ilk zamanlar yerde dönerken kafayı bazen parkeye vuruyodu hızını ayarlayamadığı için. İlk zamanlar kollamak lazım. Ben oturma odamda da kanepeleri birleştirdim. Her yanı çevrili bi yatak oldu kocaman. Orda beraber yatıyoruz. Gece uyanınca çok dönüyo, sağa sola gidiyo. Yatağımın kenarları boştu. Artık yastık koyarakta durmaz, düşer diye böyle bi çözüm buldum. Sende yere yatak yap en kötü. Düşmesinde yerde yatıverin ne olcak

Cok gecmıs olsun. Terapi filan alsan kendını daha iyi hissedersin erteleme bence. Bol bol yürüyüş yap o da cok iyi gelecektir

Cok gecmıs olsun. Terapi filan alsan kendını daha iyi hissedersin erteleme bence. Bol bol yürüyüş yap o da cok iyi gelecektir
Yok ben iyiyim yaaa. Annelik.beraner ağlamak yüklendi sadece. Bu arada emziren anneler daha az kaygı duyuyo4mus okudum bo yerde. Çok sukur bugunlerimize. Geçen kardeşimin nisaninda da ağladım mesela. Ki kormalde çok katiyimdir yani. Neyse. Kizlar adlı vaka diyor çünkü 2 ekimde de düştü. Aptal karı bilerek hangi anne düşürur ama haklı. Çok haklı. Kolay olmadı. Benim yaptigima bak. Kendini geri atıyordu kucagimda atma yavrum dedim. Annesiiia aaa atar ama sende falan yaptı diyorum ya doktora uyuz oldum. Neyse sonucu bekliyorum hala. Hepinize bu mesajdan teşekkür ederim Mor yazma kuzum qna kucağında kemeri başlamadım saniyelik arkamı döndüm aynı yerdeyim saniye farkla dustu hemen oyuncağını uzandı yere sanırsam. Artık ful yerde. Hatta besigin kenarı açık yatağa sıfır yanında havlu vardı. Şimdi oda yok kapattim penceresini. Dönerken besigi bazen kapıya kadar itiyor ya diğer yone dönse bi sefer bin kat sıkıntı. Gece cok zorlanıyorum kaldiirkan ondan falab ama yapacak bisey yok. Sık kalkmasinda.... çok korktu eminim geceleri ondan uyuyamadi belkide. Hala daha. Bir de ağlayınca ses geliyo4sq korkmayın diyorlar ve düştüğü yeri resmedin hemen almayın kafayı bi yere mi carpti düz zemine mi bunlar önemliymiş.... çok uzun oldu affedin

Bir de yer dedim aa yerde de ağzına bidey girer dedi. Öküz ben onu zaten biliyorum tövbe ya o kadar da kucyk bireyler zaten koymuyorum dedim. Sonra da diyor sizi üzmek istemiyorum falab falan bayağı konuştu. Ne fayda. Gerçekler ortada.. Allah korusun hepsini

Bu oyun havuzundan aldım çok sevdi otursa daha iyi vakit geçirir şuan desteksiz oturamadığı için yuvarlanıyo içinde içine bırakıp rahat ettim bende iyi oldu

Eklentiler

• 114966B7-0641-4798-BDE5-84FD83E08405.jpeg
    119,2 KB · Görüntüleme: 5
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…