2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben korkumdan gidemıyorum
emmesi gerekıyor mu veya mama falan ucak kalkarken inerken falan
Bir de kopekcııgı ben 1 aydır kullanıyorum cookkk sevıyorrrr
İnerken ve kalkarken emziriyorum gidişte inerken tam emmedi basınçtan dolayı inanılmaz çığlık çığlığa ağladı son 5 dk sı emince sıkıntı olmuyo
Yaaa onu oyalıcsk oyuncak olsun da veremedim ama çok kusuyo diye oyuncağı mahvetmemesi için

Kafası kolunun üstünde mi suruyo yoksa direkt yatakta mı dıruyo bende alışıyım ya rahatlık gibi biraz

Sebzeleri bitirmeye çalışıyorum bende ama çok iyi yediği söylenemez brokoliyi sevmedi mesela. Enzirme ek gıda hepsi birbirine girdi saatleri falan bilgi alınca bizimle de paylaşır mısın

Benimki sallayınca da ağlıyo. Her uyandığında memito istiyo. Bazen sürekli emiyo, ağzında uyuyo. Az çeker gibi olursam yakamdan tutuyo gitme diye. Aman sabahlar olmasından devam biz
Bazı geceler benimkisi de öyle ağlamak istiyorum bazısı

Hmm vallahi benımkı oyle emmez anca uykuya dalarken emer ben bınmeyım o zaman/(

Brokoli ye ıspanaga falan 7. Ay dıyor bi çizelge de
6. Ayda patates kabak falan var

Benım doktorda patates kabak falan dedı sonra corbası sonra tahıl corbası sonra yogurt sonra meyveler bi yerde yumurta sarısı labne kefir falan var tam sırayı haturlamıyorum kagıtta yazıyor sonra 9. Ay aıle sofrasındedı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…