2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben 6 aydır hep evdeyim sen değilmiydin
Aslında şu konuda yanlış söyledim insanı sürekli bir şeyler ‘daha’ hazırlamaya mahkum ediyor. Sadece emzirenlere okdr özendim ki hep. Benim bebiş reflü , yanımda hep ek kıyafet, mama , termos , biberonlar .. evden çıkışlar bu şekilde oluyodu. Şimdi bi de ek besinler. O yüzden oturayım dhaa iyi diyorum

Brokoliyi buharda haşlayıp blendırdan geçirip mi verdin çatalla eziliyor mu nasıl vericez brokoliyi acaba bu arada benimkide mama sandalyesinden nefrettt çocuk oturmaya karşı sırt üstü yatmaya da karşı
Kuşum ben bize brokoli çorbası yaptım içinde un yok ama patates havuc sogan brokoli blenderden geçirdim içine şehriye ekledim sevdi yedi yedi diyorum ama 3 4 tk :)

Ya mama taşırken evet ekstra bende sıcak suydu, mamaydı, biberondu bunaltıcı oluyodu gerçekten. Yedek kıyafet bende hep alırım. Kusuyo, üstünü ıslatıyo. Bezler, ıslak mendiller. Nereye gidersem herşey alıyorum ne olur ne olmaz diye artık uzun bi süre yanımızda dev çantayla gezicez. Şimdide dediğin gibi kavanoz mamalar yapıp götürcez. Bi süre sonra başka leveller açılacak

Evet git gide zorlaşıyor galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…