2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Mama falan da mı istemiyor, ben de tarttım bugün 2 haftada150-200 gram falan almış şok oldum normalde ayda 1 kilo alıyodu
Zorla yedırıyorumda eskısı gibi degıl bakalım yarın 3. Gun antıbıyotıkte yarından sonra bence etkı eder ınsallah

Arkadaşlar diş içinn ne önerirsinz beş bucuk aylık elleri hep ağzında rahatlaması içinn Osenit duymuştum nasıl yadaa başka öneriniz varmı acaba 🙏

Ya ateşi olmasa sıkıntı etmezdim bu kadar dirençli yüksek ateş strese sokuyo beni fitil yaptılar bugün yine düşmedi soğuk duş yine düşmedi doktor covid olabilir dedi antibiyotik başladık artık inşallah o iyi gelir
Nasıl oldu bebeğin canım?

Üç gündür 38.5 altına düşmeyen ateşle kafayı yicem artık bugün 39.5 gördük çocuk perişan oldu gözleri kıpkırmızı ağlamaktan ateşten uykusuzluktan biz mahvolmuş durumdayız üç günde 10 yıl yaşlandım abartmıyorum Allahım tüm çocuklara bebeklere şifa versin inşallah hiç hasta olmasınlar çok zor onu böyle görmek
Vok çok gecmisnolsun canim bebekle hastalığı çok kötü deneyimledim ben rabbim tekrarını yaşatmasın. Bu 5 ayda hem ben hasta ayrı ayrı zamanlarda hem de o. Hemde hastanede yattık çok çok zor

Kızlar menenjit aşısının ikinci dozunu olduk bu sabah kucağıma alınca bacağının ağrısından ağlıyo bırakınca kucak isteyip ağlıyo ne yapacağımı şaşırdım nasıl huzursuz etti bu aşı 😟

Kızlar menenjit aşısının ikinci dozunu olduk bu sabah kucağıma alınca bacağının ağrısından ağlıyo bırakınca kucak isteyip ağlıyo ne yapacağımı şaşırdım nasıl huzursuz etti bu aşı 😟
Kıyamam. Calpol verdiniz mi belki biraz rahatlatır. Küçücük bebişler çok canları yanıyo.

Bebemın ezanda aglaması ne zaman bitecek acaba evde cok duyulmuyorda dısarda çatlıcak gibi oluyor denk gelınce

X