2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Çok geçmiş olsun ateş olmasında neşesi elbet yerine gelir yavrucanın☹️sebebi belirsiz mi hala
Doktor viral enfeksiyon almış yüksek ihtimalle covid dedi bebeklerde bu şekilde belirti veriyormuş nerden kaptı bu virüsü anlamadım tabii ateşi düştü neyseki psikolojim düzeldi kendime geldim bende

Doktor viral enfeksiyon almış yüksek ihtimalle covid dedi bebeklerde bu şekilde belirti veriyormuş nerden kaptı bu virüsü anlamadım tabii ateşi düştü neyseki psikolojim düzeldi kendime geldim bende
Birinden kaptı muhtemelen ateş insanı çok korkutuyo bende çok korkuyorum aşılardan sonra falan çıkan ateşten hep diken üstündeyim seni düşünemiyorum kaç gündür neyse gelmiş geçmiş olsun

Eklentiler

• IMG_9751.jpeg
    IMG_9751.jpeg
    82,5 KB · Görüntüleme: 15
Kızlar benim oğlumun dudak bağı mı var sizce? Sizin bebişleriniz de böyle mi?

Eklentiler

• IMG_2106.jpeg
    IMG_2106.jpeg
    75,1 KB · Görüntüleme: 15
Çok teşekkür ederim gerçekten çok zormuş senin bebiş dışında sende hasta oldun sanırım çaresiz kalıyosun elinden bir şey gelmiyo iğneden serumdan artık çocuk travma oldu altını bile değiştirtmiyo bişey yapıcam canı acıyacak diye korkuyo inşallah bidaha hasta olmazlar
Aynen kuzum. Şimdi nasılsınız. Çıktınız mı hastaneden?

Kızlar menenjit aşısının ikinci dozunu olduk bu sabah kucağıma alınca bacağının ağrısından ağlıyo bırakınca kucak isteyip ağlıyo ne yapacağımı şaşırdım nasıl huzursuz etti bu aşı 😟
Menenjit çok kotunbi aşı. 2 gün aksiligi geçmedi bizimkinin ve atesi de. 3 kez calpol verdim toplamda. İyi ki önceden hemen verdim eve gelince 2 saat sonra dediler beklemedim çünkü başlamıştı yükselmeye.

Bebegim bu asilardan sonra sinir küpü oldu. Önceden böyle değildi ya da algıları açıldı gerçek yüzü mu çıktı ortaya acab 😃😃😃

X