2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Peki bebisin kac kilo ve ne kadar mama veriyosub bi ogunde

Kızlar bebeğim 3 ay 4 günlük ve 5 kilo ama sadece anne sütü ile besleniyor.
Doktorumuz kilosunun normal olduğunu söyledi ama benim moralim bozuluyor sizce mama versem mi ?
Ya bir de her şeye çığlık çığlığa ağlıyor krize giriyor.
Uyutmak tam bir işkence
Zorlu günlerden geçiyoruz.

Kac kilo dogdugu cinsiyeti onemli , doktor bence en iyisini bilir

Ay cok komik bir sey var ne zamandir yazicam unutuyorum. Benim bebegim asla doydugunu anlamiyor. Ben hep sutum yetmiyor mu vs vs diyordum aglamasina, simdi ek mama da veriyorum yok yani hep hep hep daha fazlasini istiyor- verince lönk hepsini kusuyor zaten. Emzirsem de mama da versem bitirdkten sonra 10-15 dk aglama krizi ve hep daha cok isteme hem komigime gidiyor hem uzuluyorum ac gozlu minnos

Ya benim kızımda hep memede kalmak istiyor bu kadar çok emmesine rağmen sanki kilo almıyormuş gibi geliyor.
2940 doğdu 2700 küsür gibi hastaneden ayrıldık.
Ve güncellemeyle birlikte sürekli saçlarını çekiyor eli hep saçında

Benım doktorum aylık 700-1000 arası almasını bekleriz demişti sizinki normal aralıklçta kalıyor bu durumda. Benımkının de Gecen hafta full kulaklardaydı eli bu hafta da saclarında

Bebekleri sese alıştırmak mümkün mü acaba ya? Evin içinde korkuyla geziyoruz travma oldu resmen uyanıcak diye . 2,5 saattir uyutmaya çalışıyoruz şimdi uyudu bacağımdan gelen çıt sesine bile uyanıyo

Ben de gunduzlerı cıldırcım etrafı ızleyecek sekılde evde dolanmam şartıyla susuyor yoksa çığlıklar

Karanlıgı nasıl ayarlıyorsunuz günel cok vuruyor karanlık olsa bizimkide uyur aslında

Bizimki geçen teyzemlrre gittim iki tane 5 yasinda kuzenlerim vardı onların bağırış sesine aldırmadan 3 saat deliksiz uyudu, ama evde bizimki de çıt sesine uyanıyor, özellikle gece derin uykuya dalmadan önce çok zorlanıyor

Benimki de emzirirken öyleydi, aslında sütüm geliyormuş o zaman demek ki etrafımdaki herkes duymuyor bu çocuk aç sütün yetmiyor diye diye olan sütümü de bitirdiler
Benimkide doyduğunu anlamıyor asla 2 litre versem içecek o derece

Bende bugün gittim 3ay 8 günlük ve 5 kilo bana da az geldi ama normal dedi sağlık ocağı mama verirsek bu seferde sütümüz azalcaı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…