2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ya benim kızımda hep memede kalmak istiyor bu kadar çok emmesine rağmen sanki kilo almıyormuş gibi geliyor.
2940 doğdu 2700 küsür gibi hastaneden ayrıldık.
Ve güncellemeyle birlikte sürekli saçlarını çekiyor eli hep saçında 😅
Bence kilosu normal o zaman
Bende bugün gittim 3ay 8 günlük ve 5 kilo bana da az geldi ama normal dedi sağlık ocağı mama verirsek bu seferde sütümüz azalcaı
eger bebekler mutluysa karninin doydugunu hissediyorsaniz hic mama karistirmayin bence de

Kızlar bısı sorcam. Bebeğim 2 ay 4 günlük. Verem asıları ıcın saglık ocagı yeterli sayı 2 hafta içinde olur o zaman yapacaz dedı. Doktorum da rotavirüsü yapalım diğerleri bekleyebiliriz dedi sağlık ocağından sonrasını. Rotavirüsü eczaneden biz alıp doktora mı gidiyoruz?

Kızlar bısı sorcam. Bebeğim 2 ay 4 günlük. Verem asıları ıcın saglık ocagı yeterli sayı 2 hafta içinde olur o zaman yapacaz dedı. Doktorum da rotavirüsü yapalım diğerleri bekleyebiliriz dedi sağlık ocağından sonrasını. Rotavirüsü eczaneden biz alıp doktora mı gidiyoruz?
Bizim hastane 140 tl aşı uygulama ücreti aldı ekstra kendilerinde vardı özel hastane
Sağlık ocağına giderken kesin alıp gidiliyor da hastanede oluyor sanırım

Bizim hastane 140 tl aşı uygulama ücreti aldı ekstra kendilerinde vardı özel hastane
Sağlık ocağına giderken kesin alıp gidiliyor da hastanede oluyor sanırım
Sordum bizde var dedi doktor. Özel hastane bızım de. Aşının kendi ücreti yok mu rotarix aşısı

Bizimki geçen teyzemlrre gittim iki tane 5 yasinda kuzenlerim vardı onların bağırış sesine aldırmadan 3 saat deliksiz uyudu, ama evde bizimki de çıt sesine uyanıyor, özellikle gece derin uykuya dalmadan önce çok zorlanıyor
Aynen başka yerde kıyamet kopsa uyuyo geçen üstüste 20 tane havaifişek atıldı ben korktum o uyanmadı bile ama evde uykuya geçirirlen aman allahım nefes almaya korkuyorum

Aynen başka yerde kıyamet kopsa uyuyo geçen üstüste 20 tane havaifişek atıldı ben korktum o uyanmadı bile ama evde uykuya geçirirlen aman allahım nefes almaya korkuyorum
Hepsi aynı galiba bizim onlardan gizli bisey cevirdigimizi düşünüyorlar sanırım sessiz hareket edince. bam güm dalalım bundan sonra 🤣🤣

2den sabah 7ye yine kucağımda uyuyarak geçirdiği bir gece oldu ne zaman yatağına alışacak kucakta uyumayı bırakıcak çook merak ediyorum gündüz uykuları gece uykuları hep kucakta ya

2den sabah 7ye yine kucağımda uyuyarak geçirdiği bir gece oldu ne zaman yatağına alışacak kucakta uyumayı bırakıcak çook merak ediyorum gündüz uykuları gece uykuları hep kucakta ya
Bence en azından gündüzleri basla, deneye deneye yataga alistir, agladikca kucagina al sakinlestir yine koy, inan ben bazen 4-5 defa al bırak yapıyorum 6.da kucagimda uyuyor yatakta devam ediyor.Cunku diger turlusu bize eziyet çişini yapmaya gidemez insan

Bence en azından gündüzleri basla, deneye deneye yataga alistir, agladikca kucagina al sakinlestir yine koy, inan ben bazen 4-5 defa al bırak yapıyorum 6.da kucagimda uyuyor yatakta devam ediyor.Cunku diger turlusu bize eziyet çişini yapmaya gidemez insan
Gerçekten eziyet hiçbir iş yaptırmıyo deniyorum devam edicem bitmeli bu kucak furyası🤣

Hepsi aynı galiba bizim onlardan gizli bisey cevirdigimizi düşünüyorlar sanırım sessiz hareket edince. bam güm dalalım bundan sonra 🤣🤣
Kız onu da denedim artık sinir geldi tak diye koydum yatağına sanki 3 saniye önce uyuyan o değilmiş gibi bi de gülerek uyanıyo😂😂 sizden gizli napabiliriz allah aşkına götle don gibiyiz yapışık yaşıyoruz zaten çocuğummmm🤣

Kızlar gündüz yüzüstü yatırsam nolur omurilik açısından bi sıkıntı yaratıyo muymuş biliyo musunuz?

Tummy tıme yapmamak ıcın yan dururken birden dönüverdi tesaduf mu dıye bir daha kafayı yan tutarak koydurdum gene döndü abo bunlar artık her yere bırakılmaz

Ben tummy tıme yaptıramıyorum ya yuzustu yatıp kalıyor ya da aglama krızıne gırıyor normal mi sizce
Ama kolda yaptırılanı yaptırıyorum ayaktayken onu sevıyor

Ben tummy tıme yaptıramıyorum ya yuzustu yatıp kalıyor ya da aglama krızıne gırıyor normal mi sizce
Ama kolda yaptırılanı yaptırıyorum ayaktayken onu sevıyor
Normalmiş bazı bebekler sevmiyomuş ilgisini çekicek şeyker koyun önüne diyolar

X