2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben 5 nisan da doğum yaptım bugün 98. Gün
regl oldum.
Sizce normal mi erken mi bir süresi var mı bunun?

Kızlar merhaba.ben mayısta doğum yaptım bebeğimde hırıltı var burnunu açıyorum ama yinede gitmedi. Memedeyken de ince tiz bi hii sesi çıkarıyo doktor gırtlağı tam gelişmemiştir zamanla düzelir dedi böyle bişey yaşayan var mı aranızda

Ben tummy tıme yaptıramıyorum ya yuzustu yatıp kalıyor ya da aglama krızıne gırıyor normal mi sizce
Ama kolda yaptırılanı yaptırıyorum ayaktayken onu sevıyor
Bende yaptıramıyorum hiç sevmiyor yüz üstü durmayı zeka kartlarını da ana kucağındayken gösteriyorum o yüzden

Normalmiş canım zamanla gecicek dedi bize de dr

Merhaba güzel anneler. Benim bebegim 9 mart doğdu. Yani 4 ay 3 günlügüz bebegim ilk 2 ay yan yatırdım sonra 3.5 aya kadar düz yatti. Yeni yeni yan yatırmaya çalışıyorum. 2. Fotograf da bebegimin kafasının arkası düz o zaman farkedince yan yatiriyorum. Ama hep kendini düzeltiyor ilk fotoyu suan ki hali birazda olsa düzelmiş mi.

Eklentiler

• 20240711_232803.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_20240621-131356_Chrome.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 33
Eltimin kızı da öyleydi asla yapmadı tummy time gayette sağlıklı şuan olmazsa olmaz bir şey değil üzülme hiç
İnsallah canım onun dısında her seyı yapıyor zaten tek elle yapılan havadaki tummy tıme ı falan yapıyor cok sukur

Ben kbb ye gittim 1 2 ay once o da oyle dedı daha gırtlagı gelısmemıs tam duzelır dedı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…