2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Aynen neyseki her birinde kıçımın üstüne düştüm birinde sadece ellerimi diredim karnıma gelmedi. Ay aman çok kötü sakarlık ya Allah bidaha göstermesin hele çocuk kucaktayken

Senin sülalen bozuk dedim ona üzülmedi arabasını mahvettim 2 ay ağladı öyle düşün
Hahahah oh ellerine sağlık
Zaten ona dedim keşke boynun kırılsaydı beşiğim kırılmasaydı diye beşikten ne istiyorsun Allahın belası dedim o evdeyken son ses İsmail yk Allah belanı versin açtım defol git dedim de gitmedi fukara sümüğü gibi yapıştı gitmiyor zaten kaynana da yırtık dondan çıkar gibi çıkıyor sürekli, dün evde yine kıyamet koptu aradı çaya gelmiyor muydunuz diye çay tarlasını g…. Neyse

Bıçak yoktu yanımda anahtar vardı aynaları kırıp boydan boya arabanın etrafını anahtarla gezdim 2-3 ay ağladı neden yaptın o kadar diye
Ahahahaha ay mavi yeminle benim içim rahatladı ellerine sağlık, bir kere annem de babama öyle yaptı nasıl rahatlamıştım

Bundan aldım ben 1-2 gün kullandım. Göğsüm düğümlendi sütten. İyi mi kötü mü bilemedim. Benimki emmiyor diye sağmak zor oldu o şekilde ara verdim içmiyorum

Sabah yastığa koydum dişlerimi fırçalamaya gittim geldiğimde bu şekilde bekliyordu Eki Görüntüle 3468300
Klimada mı uyuyor sıcak değil mi uzun zıbın görünce dikkatimi çekti. Ben mi üşütüyorum acaba bebemi sabah kolları buz gibiydi askılı zıbın altına da bir şey giydirmiyprum pencere yarı açık oluyor gece

canımı al malıma dokunma mı diyor. Ay bi arkadaşım da sinirlenip kocasının kıyafetlerini camdan atmıştı ben ona bile şaşırmıştım sizinkiler baya level atlattı bana
Ay bana da bana da benim maksimum yaptığım şey o bardak dolabını devirince içinde kırılmamış olanlar var diyip evin içinde kalanları da ben kırmıştım he bide önümdeki çaydanlığı kaldırıp tv ye doğru fırlatıp halı kapı cam ne varsa batırmıştım üstüne adamı yakasından tutup kapıya atmıştım ama bunlarınki çok üst level bacım biz oralara varamayız

Bizimkinin kepce drgil ama geçen bantlardan görmüştüm yapistiriyorlardi kafayada keşke daha küçükken baslasaydin faydası olur muydu bilmiyorum
Bizimkiler babadan ırsi. İkisinde de var kepçelik. Oğlanı kurtarabilirmiyim bilmiyorum da kız kesin operasyon geçirecek kepçelikten

Canım klima hiç kapatmıyorum. Ama hep bu şekilde giydiriyorum. Üşümüyor da terlemiyor da sürekli kontrol ediyorum

Klimada evet normal tam ayarında oluyor ben korkuyorum klimaya hiç alışmadı iyi etmedim o konuda geçen maruz kaldı hemen etkilendi baktım
Doğduğu ilk gece hastahanede açmadık klimayı sabah kadar kızardı yüzü dahil. O yüzden 1 gece fazladan kaldık kontrol edildi. Sıcaktan olmuş. O günden beri gece gündüz hiç kapatmıyorum. Hastahaneye gidip gelince yüzümde hemen kızarıklıklar oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…