2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Aaa 4.30 çok erken canım erken kalkıyormuş biz karnı tok olursa sabah 8 9 a kadar yatıyoruz maşallah diyim bi o kaldı elimde iyi olan şey

Oh çok şükür 6.ayda da bur şey çıkmaz inşallah. Nasıl geçti muayene, çok agladi mi, canı yandı mı?
Merhaba kusura bakmayın yeni gördüm mesajınızı kızım bugünlerde çok yorucu ağlama krizlerinde uykuya dalmada sıkıntılar yaşıyor açıkcası evet çok zordu gözleri 1 hafta boyunca içine muayne sırasında taktıkları telden dolayı kan topladı çok ağladı hatta bende onla ağladım pratisyen bi doktor vardı o baya uğraştı sonra ben anlamadım dedi bölümün sorumlu yaşlıca bi doktor baktı biz biraz uğraştık yani bekledik kızımın nefesi kesildi resmen zor sakinleştirdik muayene yapmadan önce 2 saat önce emzirmem gerektiğini sonra 5 dk ara ile 4 damla bi ilaç verdilet damlatıp 20 dk bekletip öyle aldılar muayeneye

4. Ay sendromu canım ben neler çekiyorum akıllı uslu bebegimden eser kalmadı hiç bir şekilde uyutamıyorum aglıyor sürekli
Yaa benimki de öyle sürekli karşında konuşmamı istiyor susunca ağlıyor uykuy dalinca 10 dk sonra bir yeri ağrıyormuşcasına katıla katıla ağlıyor ve meme reddi yapıyor

Çok geçmis olsun canım Allahım acil şifalar versin onların vücudu çok hızlı kendini yeniliyor Allahın izni ile iyileşecek sende kendini üzme

Aaa 4.30 çok erken canım erken kalkıyormuş biz karnı tok olursa sabah 8 9 a kadar yatıyoruz maşallah diyim bi o kaldı elimde iyi olan şey
04.30 tan sonra gülücükler eksik eller kollar yatmıyor resmen dönmeyi çözdü eşek sırf yatmamak için uykuyu ileriye çeksem bu seferde büyüme hormonu salgıladığı saatte uyanık olacak hemde bütün gün uyumadığı için huysuz oluyor uyumak istiyor artık bir çözüm bulamadık 04.30 kalk askeri sayım var evde

Cok üzgünüm canım, keşke hep sağlıklı olsalar da böyle şeyler yasamasa bebeklerimiz. Cuma şehir hastanesine muayeneye goturucem inşallah gerekli görmez rop u

Beyaz et kırmızı et yiyor musun? Bir de tek meme mi emiyor ikisini de mi
Tek memedeki süt yetiyor çünkü kestiginde sıkıyorum süt var...evet yiyiyorum kırmızı beyaz et ama hurma incir ceviz yemiyorum bak ama kızlar 4.ay atagi başlamış olabilir dedi çünkü çocuğuma ekstradan huysuzluk guncellemesi geldi hiçbir şeyden memnun degil

Bizimki de tek memede doyuyor normalde bitiremiyor dediğin gibi ama uyumadan önce iki memeyi de veriyorum ben. Bir de akşama doğru sütün yaglandigini okumuştum ben. Hangi memede kaldım hangisi yaglanmistir derdi olmuyor ikisini de emiyor. Eğer tek meme emdiyse 2-3 saatte bir kalkıyor. Gün içinde iki meme veremem ama gece kendisi biliyormuş gibi 2sini de içiyor. Uykuya dalamiyor mesela bir daha alıyorum emziriyorum emiyorsa iyi oluyor uykuya geçişi kolaylasiyor ve gece uyuyor epeyi. Evet o atak olayı bizi de vurdu. Dün emmesi mesela ayakta emzirmeye çalıştım gezdim hopladim falan 2 memeyi emdi eskisi gibi. Şok oldum ikisini emince. Epeyi açmis ama emmek istemiyormus farklı yöntemler deneyince emdi çok da uzun sürdü ama kafam rahat oluyor öyle bu geç kalkcak demek oluyor. 9:30da uyuyordu biz de keyfimize baktık gibi oldu 5e kadar da arada uyandı kendi kendine daldı 5te emzirdim

Gülümse nasılsın göz doktoruna götüreceğim diyordun bebekler hızlı toparlar hızlı iyileşir nolur üzme kendini bak ne güzel iyiymiş hem gulumsebebek
Canım kendi doktorumuza yazdım damla verdi enfeksiyon olmuş dedi. Şimdi tekrar görüşcem getir derse önce ona götürcem nörolojik muayenesini filan yapmak isterse belki diye. Göz içinde biraz iyileşsin öyle götür dedi. Haftaya filan götürürüm

Gerçekten insan böyle bi şokla bi önce çocuğu düzelteyim filan diye güçlü kalıyor ama dediğin gibi nezaman iyi güvende olduğunu görünce ozaman salıyor. Rabbim yüzünüze bakmış sizinde bizimde. Evlatlarımızı korusun kollasın inşallah

Yaa benimki de öyle sürekli karşında konuşmamı istiyor susunca ağlıyor uykuy dalinca 10 dk sonra bir yeri ağrıyormuşcasına katıla katıla ağlıyor ve meme reddi yapıyor
Hep aynı durumlar galiba benimkide kavga ediyor meme biberon hepsi ile

Canım 18 ay itibariyle bitiyor bu sefer 2 yaş sendromu başlıyor. O bitiyor başka bişeyler başlıyor. Ah artık büyüdü kocaman oldu filan derken ergenlik ve ona bağlı sıkıntılar başlıyor. Yok okulu askerliği evliliği torunlar gelinler damatlar derken evet biz ölünce bitecek

Canım 2 saatte bir vermeni doktor mu söyledi? İşine karışmak gibi olmasın ama Calpol 4 saatten önce verilmez diye biliyorum çok küçükler bukadar ağrı kesici bünyesinde bağışıklık alışkanlık yapıp sonra etki filan etmezse Allah korusun

Masallah canım benimki emmiyor bir memeyi de tam bitiremiyor ben yağlı süt en sona kalsın diye bir memeyi vermeye başlıyorum saat 6dan sonra aynı memeyle uyutuyorum.. Ben 2 meme versem kusar gazını cikarirken birde emmiyo..maşallah seninki tam doldurup uyuyo gerçekten sanslisinya ben zorlasam kusar gerçekten ne güzelmiş sizin duzeniniz

Klipsli gec iyileşiyor 2 3 gün sürer de gulumsebebegin dediği gibi 4 saate bir verilir carpol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…