2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Allah o masumun yüzüne baksın hiçbir zarar gelmeden geçip gitmiş olsun inşallah

Kızlar aranızda hala benim gibi rüya beslemesi yapan var mı ? Acıkıp uyanmasını mı bekliyorsunuz bekliyorsanız eğer max kaç saat aç kalıyo bebişleriniz?
Ben hiç uyandırmıyorum 5 saat uyuduğu bile oluyor. Banyo yapıp üstüne mamayla doyup uyuduysa mesela bazenleri 5 saat uyuyor. Doktor uyandırma demişti. Bizimki yüzüstü kendi dönüyo o zamanlarda gözü kapalı cok hareketli oluyo sürtüyo yüzünü o zamanlar alıp emzirip uyutuyorum sadece uyanmasını tam beklemeden

Benimki full mama besleniyor ona rağmen doktoru 3 saatte bir devam dedi çok yoruldum artık kendi yorgunluğumu geçtim çocuk mışıl mışıl uyurken midesini tıka basa dolduruyomuşum gibi hissediyorum

Kızlar atak mı bu nedir anlamadım uyumuyor çok zor daliyo uyuduğu gündüz 2 gram bir şey vallahi nedir bu ya birde hemen mizlaniyo yatiriyorum mizlaniyo kucağıma aliyorum mizlaniyo hep mizlaniyo

Benimki full mama besleniyor ona rağmen doktoru 3 saatte bir devam dedi çok yoruldum artık kendi yorgunluğumu geçtim çocuk mışıl mışıl uyurken midesini tıka basa dolduruyomuşum gibi hissediyorum
Bence cocuğa da kendine de eziyet etme canım kilo alımı da yerindeyse

Çok şükür canım, Allah bir daha yaşatmasın

Kızlar atak mı bu nedir anlamadım uyumuyor çok zor daliyo uyuduğu gündüz 2 gram bir şey vallahi nedir bu ya birde hemen mizlaniyo yatiriyorum mizlaniyo kucağıma aliyorum mizlaniyo hep mizlaniyo
Benimki de böyle 2-3 gündür. Hatta uyumak istiyor uyuyamıyor daha çok sinir olup ağlıyor. Dün kucağımda itekliyor beni ne yapsam yok. Ben de yüzüstü yatağına yatırdım uyudu öyle. 10 -15 dakika uyuyup uyanıyor çok gıcık bir durum.

Ben korkumdan dışarı çıkmıyorum burda çok köpek var saldırırsa naparim korkusundan eşimle çıkıyorum bende de o senaryolar var artık belden kendilerini atiyorlar balkonda dikkat et
Evet evet bir anda kendini atıyor, ben balkona çıkmayacak olsam bile senaryoyu kafamda oynuyorum canlanıyor her şey korkunç. Allah korusun yavrularimizi

Kızlar aranızda hala benim gibi rüya beslemesi yapan var mı ? Acıkıp uyanmasını mı bekliyorsunuz bekliyorsanız eğer max kaç saat aç kalıyo bebişleriniz?
Ben acikip uyanmasını bekliyorum. Normalde kısa emer gün içinde. 5-10 dk ve tek meme emiyor. Akşam odaya çıktığımızda 2 memeyi de emiyor ve uzun sürüyor komple bitiriyor gibi oluyor. Öyle olunca 5-6 saat falan uyuyor. Son zamanlarda meme reddi durumunu yaşadım tıpkı sabahları olduğu gibi 5dk emmeye başladı. Öyle olunca her 2-3 saate bir kalkıyor gece. Dün uyku öncesi rahatlasın diye banyo yaptırdık, saçını yikamadik sırf küvette oynasın vucudu rahatlasin kolay uykuya dalsin diye. Banyodan sonra giyinirken ağladı ve yine meme reddi oldu. Ben de burada dediğiniz gibi ayağa kalktım sallanarak emzirdim hala ağlıyordu odayı gezdim bu sefer tuttu memeyi sonra ayakta emzirdim sallanarak. Meme istemeyen çocuk 2sini de emdi ve uyuyup arada çektiği için ben bıraktırdim artık yatağına yatırıp emzik verdim. 9:30da uyudu, 3 buçuk gibi mizirdanmasini duydum sonra emzigini verdim uyuyakaldı. 4 gibi uyandı ben de bı lavaboya kalkayim sonra da emzireyim dedim. Ben döndüğümde uyumuştu. 4:50 gibi kalktı artık emzirdim.uzun süre açlık olduğu için yine 2 meme şeklinde gittik. Bundan sonra akşam uyumadan önce her çeşit şeyi denicem artık uzun süre emsin gece uzun uyuyalım diye

Off evet ya ayni zaten aynı gün dogurmusuz kesin atak bu

Ne şanslısınız maşallah ya keşke o kadar uyusa......

Çok geçmiş olsun kuzum okurken kafamda canlandı kalbim ağrıdı inşallah biran evvel toparlar minik gulumsebebek
Ya çok şükür Allah korumuş çabucak toparlanır
Allah razı olsun kızlar valla o anki şokla filan ağlayamamıştım eve geldim yatağına yatırdım tam boğazımda yumru vardı bütün akşam en sonunda bağıra bağıra ağladım rahatladım gerçekten
Allah o masumun yüzüne baksın hiçbir zarar gelmeden geçip gitmiş olsun inşallah

Çok şükür canım, Allah bir daha yaşatmasın
Amin Rabbim kimseye yaşatmasın. Dünkü acildeki doktor darbeye bağladı dedi gözüne. Ama sabah çapaktan açamadı. Kendi doktoruna yazdım enfeksiyon başlamış dedi damla verdi. Acildeki doktor pratisyen hekimdi zaten tahmin etmiştim bebek diye hiç bişey yazmıyorlar. Halbuki çocuk gece polikliniği var üst katta doktora da dedimki yani yukarı çıkarayım hazır buradayken görsün çocuk doktoru. Yok yok darbeye bağladı dedi salak adam

Manuel anakucağında sırtıyla bacaklarını diretip totosunu havaya kaldırıyor o sıra döndüğünü düşünemiyorum yere yapışır herhalde. Bunun da kemerini bağlamak lazım artık. Halbuki içe doğru derin diye takmıyordum ama tehlikeli olmaya başladı.

Çok şükür canım çok sevindim allah birdaha yaşatmasın yavrularınızı size bagışlasın

Merhaba kizlar dun bebegimi sunnet ettirdik klipsli yontemle. Aksam anestezi etkisi gecince cok agladi zor uyudu sabaha karsi bir kere daha cok agladi. Sunnet bu kadar zor mu ya morarircasina agliyor bebegim 2 saatte bir calpol novalgin donusumlu veriyorum ilaclari bu kadar cok vermek de icime sinmiyor sizin sureciniz nasil oldu? Kac gun agliyorlar ya da ne kadar sure ilac verdiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…