2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar atak mı bu nedir anlamadım uyumuyor çok zor daliyo uyuduğu gündüz 2 gram bir şey vallahi nedir bu ya birde hemen mizlaniyo yatiriyorum mizlaniyo kucağıma aliyorum mizlaniyo hep mizlaniyo
4. Ay sendromu canım ben neler çekiyorum akıllı uslu bebegimden eser kalmadı hiç bir şekilde uyutamıyorum aglıyor sürekli

Canım ben bizimkine dün şok oldum çok kıvranarak uyuyordu bende başında bekliyordum videosunu çekeyim haftasonu doktora göstereyim bir derdi mi var diye videoya almaya başladım.
Ve inanılmaz dönmeye başladı. Videoyu ekleyemedim ama bu şekilde kendini ittire ittire döndü. Sırt üstü yatıyordu yan da değil düşün yani. Ben inanılmaz şoka girdim böylece kaldımartık çok tehlikeli olmaya başladılar

Eklentiler

• IMG_3670.png
    178,3 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_3671.png
    204,5 KB · Görüntüleme: 57
Canım daha evvel uzun uzun uyuyor muydu? Son zamanlarda başladıysa ya diştir ya atak
En azından 3 saat uyuyordu nadirde olsa 4 saati görüyordum da 2 saatte bir saatte bir can sıkıcı gerçekten dediğin şekilde dis veya atak demek ki

4. Ay sendromu canım ben neler çekiyorum akıllı uslu bebegimden eser kalmadı hiç bir şekilde uyutamıyorum aglıyor sürekli
Yandık o zaman ne zamana kadar sürer ki sürekli ilgi istiyor birde kahvaltı yapardık beraber karşıma alırdım durmuyor ille oyun istiyo

Minnoşa bak sen maşallah o anakucağında olduğu yerde dönmek çok zordur ya yatağa bıraksan fıldır fıldır döner valla

Benimki full mama besleniyor ona rağmen doktoru 3 saatte bir devam dedi çok yoruldum artık kendi yorgunluğumu geçtim çocuk mışıl mışıl uyurken midesini tıka basa dolduruyomuşum gibi hissediyorum
Hangi mamayı kullanıyorsun canım

Minnoşa bak sen maşallah o anakucağında olduğu yerde dönmek çok zordur ya yatağa bıraksan fıldır fıldır döner valla
Vallahi hiç beklemiyordum çok erken geldi bana daha dönme egzersizleri yaptıracaktım halbuki çocuk ohooo anne seni bekleyene kadar ben kendim yaparım dedi

Oyy canım ya anne işte yavrusu için güçlü duruyor her zaman onun güvende olduğunu iyi olduğunu gördün ve sen de saldın kendini çok normal.

Ben de kızım bagirsak düğümlenmesi yaşayıp ameliyattan son anda döndüğünde yaşamıştım böyle bir an, bagirsak acilmis diyip odaya çıktığımızda hıçkıra hıçkıra ağlamıştım.

Gecmis olsun ve hayirli olsun. Biz dikisli yaptırdık. Bir gün ağladı bu şekilde, ertesi gün daha iyiydi. 3 gün agizdan ilaç ve 3gun krem kullandik toplam 7 gun

Kızlar atak mı bu nedir anlamadım uyumuyor çok zor daliyo uyuduğu gündüz 2 gram bir şey vallahi nedir bu ya birde hemen mizlaniyo yatiriyorum mizlaniyo kucağıma aliyorum mizlaniyo hep mizlaniyo
Valla aynı gece uykusu maşallah çok iyi ama gündüz eziyet hiç bir şeyden memnun olmuyor oyuncak oynuyoruz olmuyor müzik dinliyoruz olmuyor olmuyor olmuyor yani gerçekten çok yıpratıcı sürekli eşime sarıyorum yorulduğum için

Yandık o zaman ne zamana kadar sürer ki sürekli ilgi istiyor birde kahvaltı yapardık beraber karşıma alırdım durmuyor ille oyun istiyo
10 gün oldu hala düzelmedi canım bekliyorum bakim birde bu ay uyku düzeni oluşturmak için önemliymiş zaten o yüzden huysuzlar uyusun diye hep ayagımda tutuyorum öyle alışırsa naparım bişmiyorum zaten benimkinin sürekli aglamasının sebebi uykusunu almıyor ondan sonrada uyutmakta güçlük çekiyorum

Allahtan gece uyuyor diyorum zaten yoksa kafayı yicem

Bağla kuzum bizim ki attı kendini allahtan babasıyla oynuyorlardı tuttu babası ona bile korkup ağladı her şeye bağlıyorum artık ben

Allahtan gece uyuyor diyorum zaten yoksa kafayı yicem
Gece 9 da bir yatırıyorum 12 de kalkıyor 12 de yatırıyorum 4.30 ta ama sonra uyumuyor bir daha 4.30 günaydın oldu artık bizde gündüz asla uyumuyor gözleri kaşı kıpkırmızı oluyor yine de inat ediyor biz gacırdıyor diyoruz sürekli mızmızlanmasına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…