Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar bu sabah uyanıp WC’ye gittiğimde büyük bir kanama yaşadım, sanırım bir parça da düşürdüm.O kadar çok korktum ki hemen doktora bilgi verip kontrole gittik,Çok şükür bebek yerinde kalp atışını da duyduk, 8 haftalık olmuş.Doktor 10 günlük rapor verdi ve bu sürede sadece yemek ve wc için kalkmamı istedi.Bana dua edin kendinize de çok dikkat edin, nazlanın fazla işe girişmeyin sakin yaşamaya bakın
Ebrucum cok gecmis olsun. Cok sevindim bebisinin saglikli olduguna. Neden olurmus? Ekstra hatirlayabildigin farkli bir sey yaptin mi? Kanama alanindan mi gelmis?

Ebrucum cok gecmis olsun. Cok sevindim bebisinin saglikli olduguna. Neden olurmus? Ekstra hatirlayabildigin farkli bir sey yaptin mi? Kanama alanindan mi gelmis?
Çok teşekkür ederim.Doktor da bilemedi neden olur.Aslında dikkat ediyorum işe gittim geldim akşam dinlendim sabah da kanama oldu.Çok şaşırdım çok korktum.Şuanda kanama alanı var zaten progestan kullanıyorum ve kan sulandırıcı kullanmayı bıraktım.Dünden beri uzanıyorum ama böyle sıkıcı oluyor. İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi❤️

Kızlar merhaba benimde sat 29 temmuz :) ben 4. haftada 592 çıkmıştı 5 gün sonra 3000 lerde çıkmıştı acaba ikiz olabilir mi şuan 8 haftalık hamileyim

Kızlar 6+6 dayım son adet gününe göre ama doktorum 5 haftalık dedi, gec döllenme olmuş. Hamileliye dair ne bir bulantı ne baş dönmesi falan hiçbirşey yok. 1 de 14 mm hematom çıktı. Yaşayan varmı bu durumu? 😞

Kızlar 6+6 dayım son adet gününe göre ama doktorum 5 haftalık dedi, gec döllenme olmuş. Hamileliye dair ne bir bulantı ne baş dönmesi falan hiçbirşey yok. 1 de 14 mm hematom çıktı. Yaşayan varmı bu durumu? 😞
Genelde 6. Haftada başlıyor belirtiler diye biliyorum hem kimisinde hiç olmuyor gönlünüz rahat olsun 😊

Geçen adet tarihim 20 ağustostu gecikmenin dördüncü günü beta 171.7 çıktı gecikmenin altıncı günü şimdi 48 saat sonra verdim 271.5 çıktı artış çok mu az pcosum var endişe ediyorum

kızlar ben 8. haftadayım hiç bir belirtim yok bu normal mi sizce :KK43:
Canım bende de yok sen benden ileridesin ama inan betam çıkmasa yani vücudumda tarif edebileceğim kasık ağrısı dışında bisey yok. Demekki bünyen güçlü kolay geçireceksin bu süreci inşallah kuzucum o belirtiler zaten ilk başta bi oluyor ama sonra vücut kendine dönüyor bence

Geçen adet tarihim 20 ağustostu gecikmenin dördüncü günü beta 171.7 çıktı gecikmenin altıncı günü şimdi 48 saat sonra verdim 271.5 çıktı artış çok mu az pcosum var endişe ediyorum
Az yükselmiş gibi ama umarım sağlıkla siiznledir bebişiniz 🙏🏻

X