2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Yaaaa nasıl oldu tüylerim diken diken oldu aglıyorum şuan nasıl bebegin lütfen bilgi ver canım allahım masum melegi korusun içim gitti anlatamam

Allahım sana çok şükür o kadar üzüldüm ki canımdan can gitti sanki hep korkarım düşürmekten çok çok üzüldüm canım nolur o minnakı öp benim yerime

Ohaaaaaaaaaaaaaaa ay daha bugün puset kazasını konuştuk allahimmmmm seni düşünemiyorum ben kafayı yedim burda... allahim insallah bir şey çıkmaz yazık Allah b... versin o pusetin
Kalbim sıkıştı resmen şuan gulumsebebek yanında olmayı o kadar istedim ki oturup sabaha kadar aglarım galiba

Sağolun kızlar tek tek alıntılayamadım. Saat başı uyandırıyorum bazen mızırdanıp kendi uyanıyor kaldırıp dışarı çıkarıyorum etrafa bakıyor gülmeye çalışıyor gülemiyor canı acıyor. Gece 2 ye kadar buradayız sonrası için doktor bişey demedi. Sağ yanak göz kötü durumda. Gözü sulanıyor gittikçe şişiyor alt kısmı. Aşırı korkmuş gerçekten çok belli hala korkuyor. Çok kötüyüm ya düşünsenize biz düşsek önce ellerimizle direriz refleks. Onlar daha onu bile bilmiyor okadar masum okadar savunmasızlar okadar muhtaçlar ki. Canım içimden çekildi geri geldi bugün.
Aman kızlar arabada kemer takmayım rahat etsin inince bağlarım filan diye düşünmeyin ben yandım siz yanmayın pusetin kemerini bağlamadan evden adım bile atmayın

Kalbim sıkıştı resmen şuan gulumsebebek yanında olmayı o kadar istedim ki oturup sabaha kadar aglarım galiba
Gerçekten çok kötüydü kaos kabus yani adı ne bilmiyorum. Arabanın diğer tarafındaydım eşim Allah dedi bi onu duydum arkasından Kaanın çığlığını naptın diye çırpınışım milletin başımıza toplanması Allahım öldüm sandım ilk defa başıma geldi

Yaa ben hiç dayanamıyorum canım rabbim korumuş inan aglamaktan yazamıyorum içim parçalandı kendi evladım düşmüş gibi yaşadım allahım acılarını göstermesin küçücük yavru ya allahım sen koru bebeklerimizi

Cok geçmiş olsun canım, çok şaşkınım çok uzuldum. Güzel haberlerle gel inşallah

Aay canım benim çok üzüldüm şükür ki iyi ama sen sakin ol. Melekler koruyor miniklerimizi ben bu konuda çok pimpirikliyim en ufak bir zaman aralığında bile bağlarım kafamda sürekli senaryolar döner. Olabiliyormuş demek ki. Sen uyandır bence dr'un dediği sekilde. Sarılır opersin o senin varlığını hissedince sakinler. Çok çok geçmiş olsun çabucak iyileşsin meleğinin yüzü

Ayy çok geçmiş oldun şimdi görüyorum. Nereye götürdünüz hastaneye nasıl bebiş. Dualarım sizinle çok üzüldüm

Off canım şimdi gördüm, çok geçmiş olsun umarım hiç birseyi yoktur

Allahın izniyle güzel haberler alın inşallah çok üzüldüm içim gitti kıyamam ya

Oyy kıyamam ben o kuzuya yaa bi de gülmeye mi çalışıyor inşallah hemen toparlar canım bebeklerin cildi çabuk iyileşiyor siz de çok korktunuz tabi çok zor gerçekten içim yandı benim de okuyunca haber ver bize gelişmeleri

Olabiliyormuş canım bende yaşayınca öğrendim kızımı hiç düşürmemiştik ilk defa yaşıyorum böyle bişey aklım gitti
Ayy çok geçmiş oldun şimdi görüyorum. Nereye götürdünüz hastaneye nasıl bebiş. Dualarım sizinle çok üzüldüm
Medicanadayız canım sağol uyuyor şimdi 1 de uyandırcam
Hemde ne korkmak gerçekten şoka girdik birileri su diyor bişeyler diyor kulağımda uğuldama gibi sesler geliyor. Bide beyaz tenli direk ekstra belli etti gözü sulandı kızarıktı toz toprak bişey kaçtı sandım doktora sordum baktı darbeye bağlı dedi. Şimdide alt kısmı şişmeye başladı zaten. Biraz iyileşsin göz doktoruna götürcem içim rahat etmez yoksa. Allah korusun darbeye bağlı bi sıkıntı olmasın

Bende aşırı şekilde senaryolar kuruyorum kafamda nasıl aşarım bilmiyorum kurdugum senaryoya oturup aglıyorum aşırı şekilde bagımlısıyım çocuklarımın çok seviyorum onları

O kuzucuk hastaneden çıkıp evine gelene kadar kalbimin agrısı geçmicek

Sağlıcakla çıkın inşallah cnm dualarımız seninle

Şimdi çok şükür iyi güzel düşünelim güzel olsun her şey

Bende aşırı şekilde senaryolar kuruyorum kafamda nasıl aşarım bilmiyorum kurdugum senaryoya oturup aglıyorum aşırı şekilde bagımlısıyım çocuklarımın çok seviyorum onları
Ya ben psikolojimin bozulduğunu düşünüyorum böyle camdan baksak diyorum mesela elimden kayarsa kendini attirirsa diye kafamdan geçiyor, balkona cikcaz demirlere yanasmiyim ya ayağım kayarsa diyorum. Koltuğun dibinde anakucaginda yatırıyorum klima gelmesin diye. Koltukta oyuncak vs ne varsa alıyorum yuvarlanirsa yüzüne gelirse cam halbuki yuvarlanmalari için güç gerek. Yanımızdan ağzı maskeyle kapalı pitbull geçti. O kadar çok kurdum ki saldirsa ne yapardım diye. Psikolojim bozuluyor gibi hissediyorum

Yaa gercekten icim cekildi.cok uzgunumhemencecik iyilessin yavru kus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…