Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

17hafta içindeyiz Teşekkürler 🤩

Teşekkürler teyzesi 🤩

Ayy aynı burçmuşuz Ben de bir yengeçle evli terazi olarak bir tane daha su grubu istemiyoruz eşimde buna katılıyor ama 1 Mart doğum normal doğum çok istiyorum oldu da sezeryan olmak zorunda kalırsam kovayı yakalamak için çabalıycam galiba 🫢

Suwenin balensizlerini deneyin Şu anda da takıyorum böyle bir rahatlık yok .dediğin gibi o süreçte de sanırım alttan kaldırıp kullanırım gibi geliyor bana da .Baktım olmadı alırım diyorum
Evet evet o hiç gibilerden aldım bende çok rahatlar gerçekten güzel bir konfor sağlıyor emzirirken de sert olmadığı için rahat açılır ☺️

Kızlar hepinize iyi dilekleriniz dualarınız için teşekkürler. 3. Hastanedeyim. malesef kalp atışı alamıyorlar yatışım yapıldı. 4 ten beri bekliyorum müdahele yapılmadı ilaç verilmedi. Evde diğer çocuklar var aklımın bir yanı da orda. Bende pıhtılaşma sorunu var iğne ilaç düzenli kullanıyordum başka da bir sorun yoktu bildiğimiz. Sürpriz geldi bebeğim ansızın gidiyor. Rabbim diğerlerine sizinkilere sağlık versin. İlk çocuğumunda 20 haftalık kalbi durmuştu. Şimdi de 15+4 tüm. Meleklerim bizi bekleyecek cennette.

Yaaa işte bizi böyle tecrübelerinizden yararlandırın 😂😂
🤣 elimizden geldiğince tabi ama bazen senin beğenmediğin bir şey başkasının hoşuna da gidebiliyor o yüzden çok müdahale etmek istemiyorum 😄 emzirme atleti almıştım emzirme sütyeni ikisini de kullanamadım çıtçıtını açana kadar strese giriyordum bebeğin ağlamasına amacın resmen bir an önce açıp bebeğin ağzına sokmak oluyor bir de aklıma gelmişken bu süreçte düğmeli yakasını çabuk açabileceğiniz pijama takımları güzel oluyor sürekli göbeğinden kaldırmak zorunda kalmıyorsun düğmeyi açıp aralayıp çıkarıyorsun üşütmeyi de engellemiş oluyorsun indirimde gördükçe alın çok rahat oluyor ☺️

Kızlar hepinize iyi dilekleriniz dualarınız için teşekkürler. 3. Hastanedeyim. malesef kalp atışı alamıyorlar yatışım yapıldı. 4 ten beri bekliyorum müdahele yapılmadı ilaç verilmedi. Evde diğer çocuklar var aklımın bir yanı da orda. Bende pıhtılaşma sorunu var iğne ilaç düzenli kullanıyordum başka da bir sorun yoktu bildiğimiz. Sürpriz geldi bebeğim ansızın gidiyor. Rabbim diğerlerine sizinkilere sağlık versin. İlk çocuğumunda 20 haftalık kalbi durmuştu. Şimdi de 15+4 tüm. Meleklerim bizi bekleyecek cennette.
Çok geçmiş olsun Allah a bırakmaktan başka çaremiz kalmıyor bi bildiği vardır diyebiliyorum sadece.. üzmeyin kendinizi evdekilere sarılın kendi sağlığınızı ve onları düşünün çok geçmiş olsun dualarım seninle

Canım çok geçmiş olsun sabırlar diliyorum Allah geride kalan çocuklarına size sağlık huzur uzun ömürler nasip etsin inşallah 🙏🏻

Cok uzgunum rabbim yardimcin olsn ne denir bilemiyorum😔😔

Çok üzüldüm canım,yiyecek ekmeği içecek suyu yokmuş,benim de 2 defa başıma geldi çok iyi anlıyorum seni,çok şükür sağlıklı çocukların var Allah onlara sağlık versin,inşallah çabuk olur doğum,toparlanıp eve gidersin,Allah yardımcın olsun

Sağol canım inşallah bakalım doktorum idrar kültürü istedi ona göre ilaç yazalım dedi yine bana ilaç geliyor 🤦🏻‍♀️

Doğalını bulmak lazım ne kullanıyorsunuz kimisi de kullanmayın diyor bende bilemedim çok sağol 🙏🏻
Monoville kullanıyorum ben, doktorunuza danışın bakalım önerecek mı ben bir eczacı tavsiyesiyle almıştım

Canım benim çok üzüldüm ilk gebeliğimden ben de bebeğimi kaybetmiştim farklı sebepten aynı haftalarda , sürecim inşallah hızlı ilerler. Evde seni bekleyen evlatların var onlara sarıl tevekkül etmekten başka yapılacak yok çok üzgünüm.

Çok şükür bir şey olmadı değil mi bir sıkıntı yaşamadın çünkü erken doğuma sebep oluyormuş araştırdığım kadarıyla o beni biraz endişelendirdi bir de bebeğe bir zararı dokunur mu diye endişeliyim sürekli de ilaç kullanmak zorunda kaldığım için :KK43:
Yo ikisinde de olmadı çok şükür gayet saglikliydilar

17hafta içindeyiz Teşekkürler 🤩

Teşekkürler teyzesi 🤩

Ayy aynı burçmuşuz Ben de bir yengeçle evli terazi olarak bir tane daha su grubu istemiyoruz eşimde buna katılıyor ama 1 Mart doğum normal doğum çok istiyorum oldu da sezeryan olmak zorunda kalırsam kovayı yakalamak için çabalıycam galiba 🫢

Suwenin balensizlerini deneyin Şu anda da takıyorum böyle bir rahatlık yok .dediğin gibi o süreçte de sanırım alttan kaldırıp kullanırım gibi geliyor bana da .Baktım olmadı alırım diyorum

Evet evet o hiç gibilerden aldım bende çok rahatlar gerçekten güzel bir konfor sağlıyor emzirirken de sert olmadığı için rahat açılır ☺️
Kızlar link atabilir misiniz tam olarak hangileri ya

Kızlar ben aldım sımdı bakın bı 399 tl ye düşüyor fiyatı e bebekte.chicconun biberonlarındada ındırım vae,bıtanede antıkolik biberon aldım.

Eklentiler

• IMG_5257.png
    IMG_5257.png
    158,4 KB · Görüntüleme: 42
Kızlar bu nasıl sizce? Deneyimli anneler? Geçen gün anasayfada da sordum da en çok bu tercih edilmiş

Eklentiler

• IMG_0970.png
    IMG_0970.png
    139,1 KB · Görüntüleme: 30
X