Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    147
Ben de öyle sade birşey aradığım için bulamadım ya , kız çocuklarına hep çiçekli böcekli yapmışlar😑
O markayada da bir bakayım 😊
Kız olsa, ben de yine aynısının kız versiyonunu ve Andywawa markalı çok güzel hastane çıkışları vardı onlardan alacaktım.

Kız olsa, ben de yine aynısının kız versiyonunu ve Andywawa markalı çok güzel hastane çıkışları vardı onlardan alacaktım.
Ay çok teşekkür ederim sayenizde buldum istediğimi, aguladan aldım bile 🤭 ve fiyatı da çok çok uygun 😳
Çok tatlı çok sade🥰

Eklentiler

• Screenshot_20240926-082105_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240926-082105_Samsung Internet.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 58
Bende de çok oluyor ya sürekli bir endişe ile devam ediyorum. Enfeksiyon çıkmadı tahlillerde.
Doktor bebek büyüdükçe artar akıntı korkma dedi . Suyuna baktı rahim ağzı kapalı uzunluğu ideal dedi .
Artık içimin rahatlaması lazım sanırım .

Ben de rahatladım, siz de rahatlayın. Akıntı çok normalmiş. Sarı veya yeşil olmadıkça ya da aşırı fazla olmayınca korkma dedi.
Kızlar akıntı normal bu dönemde. Hatta dün uygulamada da yazıyordu , telaş yapmayın 🌸
IMG_9549.jpeg

Kızlar çok kötü sancı giriyor karnıma bir anda yükselerek arttı adet sancısı gibi önce sağ göğsüme kramp girdi ondan sonra başladı normal mi yaşayan var mı bu durumu
Canım ben yaşamadım bu dediğini bi doktora danış bence. İmzalardaki gebelik günlüğünü görebiliyor musun bilmiyorum ama benim bugün ki günlüğümde bu senin anlattığına benzer bir durumdan bahsediyor. Doğum öncesi kasılmalar olabilir eğer daha önce gebelik geçirdiysen daha şiddetli hissedersin yazıyor
IMG_9550.jpeg

Kizlar cok moralim bozuldu 3 gun geriden geliyormus bebis dr o onemli degil 1 hafta olsa sorun olurdu desede cok takildim. ben o kadar dikkat ediyorum yedigime ictigime neden boyle oldu ya cok uzuldum 😔
1 haftadan sonrasini Dr önemsiyor cnm sen bol bol sola yatmaya çalış bebise kan akışı rahat gitsin diye

Bende senin gibiyim ama ne kadar erken hazırlamak gerek onu kestiremiyorum 😅
Canım inşaAllah tam zamanında doğum yaparız da gerek kalmaz erkenden kullanmaya🤲🥰
Yine bi 27. haftayı bulur herhalde benim hazırlamam😁
Eşim çok pimpirikli hazırlayalım arabada dursun diyor, benim için çokda erkenden hazırlayıp kullanmaya da rahat etmez dedim tekrar yıkarım sonra onları çıkarıp 😁

32 gibi düşünüyorum ben riskli bir durum olmazsa, daha alışveriş yok gerci ortada bide isimli hastane çıkışı, kapı süsü,yastık, süs, çikolata yaptıracağım ama ortada isim yok 😬

Canım inşaAllah tam zamanında doğum yaparız da gerek kalmaz erkenden kullanmaya🤲🥰
Yine bi 27. haftayı bulur herhalde benim hazırlamam😁
Eşim çok pimpirikli hazırlayalım arabada dursun diyor, benim için çokda erkenden hazırlayıp kullanmaya da rahat etmez dedim tekrar yıkarım sonra onları çıkarıp 😁
Evet bende senin gibi düşünüyorum. Ay inşallah gerek olmaz erken kullanmaya 🙏🏻🙏🏻
Bende uygulamayı indir çıkmıyor 🥲
Ana ekrana ekle demen gerekiyor galiba bi denesene

Benim gibi 25 haftasında olup hala mide bulantısı çeken var mı Ben 25 haftamdayım ve hala yemek yiyemiyorum kilo verim devam ediyor hamileliğin başlangıcından bu yana 8 kilo verdim bebekte hiçbir sıkıntı yok bebeğin kilosu her şeyi iyi ama ben psikolojik olarak Gerçekten çok yoruldum çalışıyorum enerjim yok nasıl bitecek bu haftalar iple çekiyorum 😔

X