2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Neee Ay Allah korusun minigi.İnsallah hicbirseycigi yoktur.Bizide haberdar et.

Ben aldım bir tekme vurdu dağıldı geri iade ettim,
Bende gökkuşağı gibi olan yeri koptu ilk günler olsaydı iade ederdim ama malesef biraz zaman geçince oldu ama çok uyduruk

Çok geçmiş olsun canım tertemiz çıkacak inşallah sonuçlar Allah esirgesin meleğini

Offf kurban olurum ya çok çok geçmiş olsun inşallah başka bir şeyi yoktur

Aa gülümse dualarım seninle birlikte canım benim ya nolur korkutma kendini bebekleri melekler korur nasıl şimdi bebeğin inşallah ufak çiziklerle geçmiş olur

Kızlar sonuçlar temiz kanama filan bişey yok beyinde diyor doktor. Ama 4 saat burda müşahede altındayız. 4 saat sonra taburcu mu edecek bi 4 saat daha mı tutacak bilmiyorum. Bana diyoki uyandırın bakın normalinden farklı davranırsa acite durursa filan tekrar bakcaz diyo. E şimdi benim çocuğum gece uykusuna geçmiş durumda. Ben bu çocuğu uyandırsam tabiki ağlıcak. Allahım aklıma mukayyet ol

Karışmak gibi olmasın ama haklısın tabiki ağlayacak sen yinede uyandırma 4 saat içinde kendisi uyanır mutlaka

Canım benim dur sinirlenme uyandır demişler sen sinirlenme uyanık dursun pişpiş yap sevdiği bir şey oyuncağı varsa eşin onu getirsin . Allah’a çok şükür bak hiç bir şey yok hem zaten çocuk yüz üstü düşmüş kafa üstü düşmemiş binlerce şükür tomografinde tertemiz zaten , hiç korkutma kendini

Çok geçmiş olsun cnm. Benım arkadaşında pusetten düşmüştü . Kanama alanı vardı çok şükür bişey olmadı . Gönlünü ferah tut . Uyandırma başinda durun bu gece . Zaten Allah korusun bişey varsa bebek huzursuzluk çikarır. Sadaka çıkar önden.şifa olsun bebeğe .

Ayy kuzum çok geçmiş olsun çıktı mı sonuçlar?

Şimdi gördüm çıkmış, sonuçların temiz olmasına sevindim. Benim eşim de oğlumuzu pusetten düşürmüştü daha 40 ı bile çıkmamıştı sırt üstü düşürmüş bi de ben görmedim önden gitmiştim eve tuvaletim geldi diye. Eve bi geldi çocuk toz toprak içinde hemen hastaneye gittik röntgen çektiler sadece bir şey çıkmadı şükür. Bize uyandırın uyutmayın vs demediler. Allah koruyor inşallah tekrarı olmaz canım

Canım çok geçmiş olsun Allah korumuş miniği nasıl çıktı aklım almıyor ya bebek taşınıyor onun içinde kaç tane güvenlik önlemi olması lazım hayret bir şey çok öfkelendim

Canım benim büyük oğlan çok düştü. Hala daha kafasına darbe almaya bayılır gibi kazalar geçiriyor. Bu konuları tecrübe etmiş biri olarak doktoru dinle ve kesinlikle uyandır derim ben hala daha kafasına sert darbe aldıysa iki saatte bir uyandırıp bakarım. Evi uyandırınca ağlayacak fakat burda kar zarar hesabı güderek davranılmalı.

Çok geçmiş olsun ya artık pusetlere de güvenip tutamıycaz inşallah bir şey çıkmaz

Çok fazla uyutmamaya çalış ara ara uyandır ağlarsa emerken sakinleşir ama bu durumlarda uyutmayın diyorlar genelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…