Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Evet benim eşim balık burcu sevdiklerine duygusal ve merhametli yabancıya çelik gibi 🥰
Bizim bebişlerimizde balık olacak 🥰🥰 Ve ben hiç bilmiyorum çevremde de yok balık erkeği nasıl olur. Başka özellikleri neler acaba? İnternetten baktığım kadarıyla biliyorum. Kırılgan olmasın bizim yavrularımız kıyamam ben onlara ya 🥰❤️

Sağol canım inşallah bakalım doktorum idrar kültürü istedi ona göre ilaç yazalım dedi yine bana ilaç geliyor 🤦🏻‍♀️

Doğalını bulmak lazım ne kullanıyorsunuz kimisi de kullanmayın diyor bende bilemedim çok sağol 🙏🏻
Ben rosmandan domol marka hijyenik wc mendili kullanıyorum bu arada evde dahi arada siliyorum benim basıma da gelmişti aman Allah uzak etsin … dışarda tuvalete girerken dikkat edelim tutmamamız gerekiyormuş çünkü.

Kızlar hepinize iyi dilekleriniz dualarınız için teşekkürler. 3. Hastanedeyim. malesef kalp atışı alamıyorlar yatışım yapıldı. 4 ten beri bekliyorum müdahele yapılmadı ilaç verilmedi. Evde diğer çocuklar var aklımın bir yanı da orda. Bende pıhtılaşma sorunu var iğne ilaç düzenli kullanıyordum başka da bir sorun yoktu bildiğimiz. Sürpriz geldi bebeğim ansızın gidiyor. Rabbim diğerlerine sizinkilere sağlık versin. İlk çocuğumunda 20 haftalık kalbi durmuştu. Şimdi de 15+4 tüm. Meleklerim bizi bekleyecek cennette.
Canım benim Allah geride kalan evlatlarına ve sana sağlık versin 🤲🏼 sizi hiç ayırmasın🤲🏼 evet onlar şefaatçimiz olucaklar 😞

Kizlar dun kontrolumde doktor hemsiresine dediki plesenta selvik e yakin dedi. Gecen ayda oyle soylemisti. Ama bize bise solemio hemsiresine soluyor not aldiriyor yani. Sanirim rahme yakin demek. Bize nie bahsetmiyor aklima takiliyor😒

Kızlar link atabilir misiniz tam olarak hangileri ya
#Hiççamaşırı Bej Balensiz Cosy Pamuklu Sütyen

www.penti.com/kadin/ic-giyim/sutyen/balensiz-sutyen/hiccamasiri-bej-balensiz-cosy-pamuklu-sutyen/p/PLYMQH1Z21IY-BG40

Daha 2 kere yıkadım ama genelde sütyen yıkama filesiyle beraber atıyorum ben yanılmaz diye düşünüyorum çok rahat gerçekten
Kızlar bu nasıl sizce? Deneyimli anneler? Geçen gün anasayfada da sordum da en çok bu tercih edilmiş
Kız hiç de k gelmedim bildirimlerde ne zaman sordun :) reflü için böyle şeyler iyi oluyor ama ben baby nest düşünüyorum bir süre onun içinde güvende olur salonda koltukta Nil’e ilk 3 ay hareketlenene kadar onun içinde rahat eder ☺️

Eklentiler

• IMG_9040.jpeg
    IMG_9040.jpeg
    77,1 KB · Görüntüleme: 21
Kizlar dun kontrolumde doktor hemsiresine dediki plesenta selvik e yakin dedi. Gecen ayda oyle soylemisti. Ama bize bise solemio hemsiresine soluyor not aldiriyor yani. Sanirim rahme yakin demek. Bize nie bahsetmiyor aklima takiliyor😒
canım serviks mi? pelvik mi? serviks rahim ağzı demek belki oraya mı yakın diyor acaba

Ben rosmandan domol marka hijyenik wc mendili kullanıyorum bu arada evde dahi arada siliyorum benim basıma da gelmişti aman Allah uzak etsin … dışarda tuvalete girerken dikkat edelim tutmamamız gerekiyormuş çünkü.
Hamilelikte kullanılabiliyor mu canım nasıl bir şey bakayım bende sağol :)

Genelde erkek bebekler böyle yakın olurmuş diye duymuştum yine hurafelerden ama bir risk oluştursa söylerdi canım kafana takma oraya yerleşmiş demek ki kuzucuk ☺️

Canım plesanta 18-20. Haftaya kadar yukarı çıkabilir çünkü o yüzden şuan bir şey söylemeleri doğru değil. Eğer o haftalarda da çıkmaz ise söylerler, istirahat verirler.

#Hiççamaşırı Bej Balensiz Cosy Pamuklu Sütyen

www.penti.com/kadin/ic-giyim/sutyen/balensiz-sutyen/hiccamasiri-bej-balensiz-cosy-pamuklu-sutyen/p/PLYMQH1Z21IY-BG40

Daha 2 kere yıkadım ama genelde sütyen yıkama filesiyle beraber atıyorum ben yanılmaz diye düşünüyorum çok rahat gerçekten

Kız hiç de k gelmedim bildirimlerde ne zaman sordun :) reflü için böyle şeyler iyi oluyor ama ben baby nest düşünüyorum bir süre onun içinde güvende olur salonda koltukta Nil’e ilk 3 ay hareketlenene kadar onun içinde rahat eder ☺️
Ay sağol canım bakayım sütyenlere. 😊

Yok burda sormadım canım direkt anasayfada sormuştum. Baya kişi yazdı kendi profilimde var

Ay sağol canım bakayım sütyenlere. 😊

Yok burda sormadım canım direkt anasayfada sormuştum. Baya kişi yazdı kendi profilimde var
Hmm bildirimlerde denk gelmemişim canım bakayım bende ne önermişler ne demişler :) bende ilk gebeliğimde kullanmadım beşikteki yatağının altına bir yastık koydum bu eğimi sağladı o yüzden gerek duymadım ama tabi herkesin beşik tercihi farklı olabilir anne yanı vs ne almaya karar verdin mesela bazılarında bu eğim sağlanabiliyor diye biliyorum gerek kalmayadabilir önce ona karar ver bunu ona göre daha sonra al benimde normal bende bu baby nestler bana kullanışlı geldi salonda vs da rahat eder dedim kardeşim kullandı çok rahat etti ayağında sallarken de kullandı rahat oldu bende bu sefer ondan alayım dedim nestlerinde hepsi aynı mı bilmiyorum reflü yataklı olanlarından düşünüyorum

Şikayet var a yaz bakalım onlar senin peşinden nasıl koşacak böyle saçmalık mı olur düşüncelerinde çok haklısın bende dolandırıldım zannederdim
Yarın öğlene kadar çıkar dedi. Bilmiyorum yine beni salladı mi yoksa çıkacak mı. Zaten stresli ve zor bi bekleme dönemi bir de bu şekilde yok o gün yok bu gün diye her güne stres ve karın ağrısı ile başlar oldum. İnşallah sağlıklı güzel sonuçlar gelir

Yarın öğlene kadar çıkar dedi. Bilmiyorum yine beni salladı mi yoksa çıkacak mı. Zaten stresli ve zor bi bekleme dönemi bir de bu şekilde yok o gün yok bu gün diye her güne stres ve karın ağrısı ile başlar oldum. İnşallah sağlıklı güzel sonuçlar gelir
Güzel şeyler düşün kendini strese sokma canım yarın güzel haberler almak dileğiyle diyeyim o zaman 🙏🏻 en azından ulaşabilmişsin bu da bir gelişme onlar da sonucun gelmesini bekliyorlardır

Hmm bildirimlerde denk gelmemişim canım bakayım bende ne önermişler ne demişler :) bende ilk gebeliğimde kullanmadım beşikteki yatağının altına bir yastık koydum bu eğimi sağladı o yüzden gerek duymadım ama tabi herkesin beşik tercihi farklı olabilir anne yanı vs ne almaya karar verdin mesela bazılarında bu eğim sağlanabiliyor diye biliyorum gerek kalmayadabilir önce ona karar ver bunu ona göre daha sonra al benimde normal bende bu baby nestler bana kullanışlı geldi salonda vs da rahat eder dedim kardeşim kullandı çok rahat etti ayağında sallarken de kullandı rahat oldu bende bu sefer ondan alayım dedim nestlerinde hepsi aynı mı bilmiyorum reflü yataklı olanlarından düşünüyorum
Şu park yataklardan düşünüyorum ama sadece düşünüyorum icraat araştırma yok henüz😂 arkadasım doğurcak 1-2 aya o aldı bi deneyimlerini dinlerim artık onunda

Canım benim de öyle işte. Ayakta çok durma yorulma dedi sadece. İlerleyen haftalarda yukarı çıkıcak dddi

X