2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ay demee ben de ebebekten alayım diyordum

Ben aldım canım, bebek seviyor ama çıngıraklı şerit kısmı egiliyo sürekli elimle tutmak zorunda kalıyorum. Bide o şerit kısmı sürekli sallamamı istiyor, şıngırdasın diye
Benimki de bozukmuş iade ettim ya sağlam bir şey alıcam

Hadi ya benim bi oyun halım vardı klasiklerden memleketteyiz o evde kaldı ama bacakları hareketli piyanoyu sever diye düşündüm

Kızlar bebişleriniz bişeylere uzanıyor mu? Bu ayda başlamalıymış sanırım ama bizimkinde öyle bi istek yok sadece çırpınıyor
Benimki uzanıp tutuyıor canım ama yeni başladı daha 2 3 gün bile çok önemli gelişimlerinde özlem özün bebegini gördüm benimkinden 1 hafta büyük biberonu kendi tutuyor şaşırdım

Benimki uzanıp tutuyıor canım ama yeni başladı daha 2 3 gün bile çok önemli gelişimlerinde özlem özün bebegini gördüm benimkinden 1 hafta büyük biberonu kendi tutuyor şaşırdım
Yaa o zaman 3 bucuk ayda falan oluyo yaklaşık seninki yeniyse maşallah Özlem öz ü bende gordum banada daha erken gibi gelmişti

Ben aldım ebebekten. Kesinlikle katılıyorum o fiyata bu oyuncağı nasıl almışım çok uyduruk duruyor

Çok çok geçmiş olsun umarım sadece çizikle geçer

Ohaaaaaaaaaaaaaaa ay daha bugün puset kazasını konuştuk allahimmmmm seni düşünemiyorum ben kafayı yedim burda... allahim insallah bir şey çıkmaz yazık Allah b... versin o pusetin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…