Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Şu park yataklardan düşünüyorum ama sadece düşünüyorum icraat araştırma yok henüz😂 arkadasım doğurcak 1-2 aya o aldı bi deneyimlerini dinlerim artık onunda
Evet evet önce onu hallet sonra zaten bu yatak aksesuarı gibi oluyor sonra içini doldur :)

Bizim bebişlerimizde balık olacak 🥰🥰 Ve ben hiç bilmiyorum çevremde de yok balık erkeği nasıl olur. Başka özellikleri neler acaba? İnternetten baktığım kadarıyla biliyorum. Kırılgan olmasın bizim yavrularımız kıyamam ben onlara ya 🥰❤️
Sakindir düzenlidir ben eşimin huylarını çok sevdiğim için balık burcu olsun istemiştim hep inşallah rabbim vaktinde sağlıkla verir evlatlarımızı🙏
Çevremdeki bütün balık bebekleri sakin ve annelerini yormuyor 😊

Kızlar selam doktordan çıktım ama biraz canım sıkkın 😟 rahim ağzı uzunluğuma bakmak istedi 31 mm ölçtü kötü değil dedi ama ben kız kardeşimden biliyorum onunda öyle sınırdaydı sonra yavaş yavaş kısalmıştı uzunluğu ve son ayına kadar yatmıştı 25in altına düşünce sıkıntı oluyormuş bende çok korkuyorum rapor aldım şimdi haftaya tekrar gidicem 🥹 daha çok kısalmaz dimi çok korktum 1 hafta yatıcam Allahım bebeklerimizi korusun

Ahaha ben de 1 hafta önce doğsam kova olacakmısım annem sezeryan doguracagı icin doktora öyle demiş doktor da kızmış bi gün bile neleri değiştiriyor burç işini bırak diye azarlamış gerçek yaşanmış hikayedir yemin ederim shdjdjd
Bir arkadaşım yeğeninin yükselenini ayarlamak için saat vermişlerdi ya doktora 😂
erkek değişmez diyorlar da kız değişebiliyormuş :) bana da %80-90 erkek dediler :)
Hangi ara belli oldu senin 😳 ben kaçırdım sanırım
Kizlar dun kontrolumde doktor hemsiresine dediki plesenta selvik e yakin dedi. Gecen ayda oyle soylemisti. Ama bize bise solemio hemsiresine soluyor not aldiriyor yani. Sanirim rahme yakin demek. Bize nie bahsetmiyor aklima takiliyor😒
Canım, zamanla yukarı çıkar diye söylemiyordur muhtemelen. Benim doktor öyle dedi.

Şu park yataklardan düşünüyorum ama sadece düşünüyorum icraat araştırma yok henüz😂 arkadasım doğurcak 1-2 aya o aldı bi deneyimlerini dinlerim artık onunda
Ben akilli beşiklerden almayi dusunuyorum, annemler gelemeyecek buyuk ihtimalle, hayatimi kolaylastiracak her seyi denemeye hazirim o surecte😂 bebek arabasi, puset, ana kucaklari Black Friday’de indirime girebilecek her seyi belirlemeye calisiyorum, gecen hafta bebek arabami ve araba koltugnu begendim 💕

Ben akilli beşiklerden almayi dusunuyorum, annemler gelemeyecek buyuk ihtimalle, hayatimi kolaylastiracak her seyi denemeye hazirim o surecte😂 bebek arabasi, puset, ana kucaklari Black Friday’de indirime girebilecek her seyi belirlemeye calisiyorum, gecen hafta bebek arabami ve araba koltugnu begendim 💕
Ben de bebek arabasını netleştirdim bugün, gittim denedim 😅 Bir de ana kucağını belirledim. Bebek arabası Kraft Kenya, ana kucağını da Elele Dormire 2 alıcam 🫠

X