2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
2 sene önce e bebekte 600 tl para vermiştik eşim hiç unutmaz çünkü berbat bişeydi 😂 hiç doğru düzgün randıman alamadık. Tuşlar sert bebek küçükken zaten basamıyor az büyüyünce kuvvetli basıyor devriliyor yanlardan çıkıyor saçma sapan.
Şimdi baktımda bizim o halı 1200 tl olmuş vallahi yazık günah 2 tane incecik plastik sıfır kalite 🤦🏻‍♀️
Ay demee ben de ebebekten alayım diyordum 😂

Ben aldım canım, bebek seviyor ama çıngıraklı şerit kısmı egiliyo sürekli elimle tutmak zorunda kalıyorum. Bide o şerit kısmı sürekli sallamamı istiyor, şıngırdasın diye😅
Benimki de bozukmuş iade ettim ya sağlam bir şey alıcam 😃

Fisher Price olankini aldım. Ana kucağina koyuyorum üstünede o sallanan kısmı ve aynayı denk getiriyorum . Vidaları takmadım. Halıda bebeğin sırtı ağrir dıye sermedim . Bebek baya oyalanıyor. Özellikle aynada. Piyanoya gelince pek dikkatını cekmedı
Hadi ya benim bi oyun halım vardı klasiklerden memleketteyiz o evde kaldı ama bacakları hareketli piyanoyu sever diye düşündüm 🙄

Kızlar bebişleriniz bişeylere uzanıyor mu? Bu ayda başlamalıymış sanırım ama bizimkinde öyle bi istek yok sadece çırpınıyor😅
Benimki uzanıp tutuyıor canım ama yeni başladı daha 2 3 gün bile çok önemli gelişimlerinde özlem özün bebegini gördüm benimkinden 1 hafta büyük biberonu kendi tutuyor şaşırdım

Benimki uzanıp tutuyıor canım ama yeni başladı daha 2 3 gün bile çok önemli gelişimlerinde özlem özün bebegini gördüm benimkinden 1 hafta büyük biberonu kendi tutuyor şaşırdım
Yaa o zaman 3 bucuk ayda falan oluyo yaklaşık seninki yeniyse maşallah 🥰 Özlem öz ü bende gordum banada daha erken gibi gelmişti 😅

2 sene önce e bebekte 600 tl para vermiştik eşim hiç unutmaz çünkü berbat bişeydi 😂 hiç doğru düzgün randıman alamadık. Tuşlar sert bebek küçükken zaten basamıyor az büyüyünce kuvvetli basıyor devriliyor yanlardan çıkıyor saçma sapan.
Şimdi baktımda bizim o halı 1200 tl olmuş vallahi yazık günah 2 tane incecik plastik sıfır kalite 🤦🏻‍♀️
Ben aldım ebebekten. Kesinlikle katılıyorum o fiyata bu oyuncağı nasıl almışım çok uyduruk duruyor

Pusetin sapı çıktı bebeğim çakıltaşı olan zemine yüz üstü düştü yaklaşık 1 mt yükseklikten. Beyin tomografisi ve tüm vücut röntgeni çekildi doktoru bekliyoruz nolur dua edin. Yüzü çizik morluk içinde
Çok çok geçmiş olsun umarım sadece çizikle geçer

Ohaaaaaaaaaaaaaaa ay daha bugün puset kazasını konuştuk allahimmmmm seni düşünemiyorum ben kafayı yedim burda... allahim insallah bir şey çıkmaz yazık Allah b... versin o pusetin
Pusetin sapı çıktı bebeğim çakıltaşı olan zemine yüz üstü düştü yaklaşık 1 mt yükseklikten. Beyin tomografisi ve tüm vücut röntgeni çekildi doktoru bekliyoruz nolur dua edin. Yüzü çizik morluk içinde

X