2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar size bi yatırım tavsiyesi vereyim geçen kızlarla denize gittiğimizde yeşillik alan ay börtü böcek sivrisinek filan çocuğu nasıl korucağımı şaşırdım. Allahtan yanımda hep o sivenonun aldığım haşereler için spreyi lavanta yağı filan var olur. Onları kullandım ama aşırı sinir bozucuydu. Eve gelir gelmez sineklik aldım. Bugün geldi (kargo biraz geç geliyor ptt) öyle rahat kullanılır ki uzun süre yani kızım da rahat yatıyor enine boyuna büyük 4 yaşı rahat görürler. Kapanınca da küçücük oluyor. Bakım çantamda taşıcam artık. İsterseniz alın uzun dönem kullanırsınız. Dışarda daha kullanmadım bu arada bugün geldi anca daha.

Tabiki canım ama hani hemen yigilmiyor çok şükür

Ben de bebek arabası için olan var hayatım akşamları çok işime yarıyor 60₺ mi ne almıştım

Biz o alt pedi çıkardık normal puset minderi koyduk canım onuda çıkarınca bel oyuntusu çok içte duruyor rahatsız pozisyonda gibi geliyor bana ama daha dik oturuyor
Anladım canım :) normal puset minderi nasıl? Ben de çok içte kalıyo diye öğrenmek istedim sizlerin ne yaptığınızıı

Ben de bebek arabası için olan var hayatım akşamları çok işime yarıyor 60₺ mi ne almıştım
Ben sevmiyorum onu daha doğrusu şöyle bende puset için olanı var ama uzun süre oturdukmu pusette iki büklüm kalsın istemiyorum şöyle sere serpe uzanıp rahat uyusun istiyorum oda pusette olmuyor. Hem kızımı hem oğlumu düşünerek aldım kısa vadede bebek arabası yada puset iş görüyor da uzun vadede sığmadıkları için olmuyor

Yavaştan geçelim o zaman biz de ya erteliyorum hep, çocuk sığmıyor ayakları çıkıyor dışına bir de içinde sıkışmış gibi duruyor. Bizimki de sırtını yaslayinca koltuğa oturuyor o zaman bebek arabaları ve oto koltuklarının vakti gelmiş

Aay ben de bunu gormusken söyleyeyim,tatile gidecek kızlar gideceğiniz yerde park yatak mevcutsa, kendi park yataginizin sinekliği varsa kesinlikle götürün. Biz ilk gün anlamadık sinek olduğunu yavrumun elini sinek isirmisti. Ben de yanıma aldım o sinekliği ne olur ne olmaz diye iyi ki almışım. Hep onu taktik, sinekler bizi yedi bitirdi ama oğlumuza bir şey olmadı :)

Ay büyüyorlar
Ben gittiğim otellerdeki park yatağı kullanamıyorum ya çok alçak geliyor çocuğun yüzünü göremiyorum huzursuz oluyorum anne yanı kısmı olmuyor genelinde. Kızımı park yatağa yatırıp oğlumu yanıma alıyorum. Kendi park yatağımızın sinekliğini takıp kızımı koruyorum oğluma da siveno sprey kullanıyodum

Ben de beğenemedim ama reflü yağıyla bir nebze yükselttik yine de yüksek değildi tabii bir de sallanmiyordu evimizdeki parm yatak çok lüksmüş gibi gelmişti gözüme biz henüz bebisle uyumadik bir de sabahları uyanınca yanımıza alıyoruz konuşuyoruz seviyoruz falan hiç uyuma niyeti olmuyor bizim yatağa pek alışkın değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…