2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Azda değilmiş yani özel sigortasıda olsa o mandaval doktor için bi kontrol hakkı gitmiş oldu. Ayrıca bende hem kızdım hemde cidden üzüldüm özelde bunu yapan doktorun düşünsene devlette olduğunu. İnsanın yüzüne bakmaz

Aa onu bilmiyordum bak ben de dikkat edeyim ona artık tabi ben yatırıyorum kenara

Sulti yaa güldürdün aptamil AR çok kötü valla bileğime sıcaklığını ölçmek için damlatıyorum ya sonra yalamıştım bi kez öğürecektim kokusu da tadı da berbat
Ay iyi berbatsa hiç almayayım. Bir de sen dedikten sonra ben raflara dikkatlice baktım da hiç bir yerde ar mama yoktu, sanırım eczane ürünü özel sipariş ediliyor pek trendyolda da yok

Köpek dişi 1 yaşında çıkarmış gerçekten kendimi nerelere atsam ben tüp bebek için hazırlanırken olduğundan anlamalıydım
Ozaman yan kesici diş sanırım. Ön kesici dişler değil gibi fotoda konumu itibariyle
Kıyamam yaa bide böyle insanın can yoldaşı gibi oluyor büyük çocuk söylediğini anlıyor dinliyor filan ama küçük olanda sana muhtaç tamamen 3 aylık ömründe seni görünce heyecanlanıp çırpınıyor gülücükler saçıyor. Ay iki çocuklu olmak bi değişikmiş vallahi. Kıskançlıklarıda olmasa süper olcak

Ay iyi berbatsa hiç almayayım. Bir de sen dedikten sonra ben raflara dikkatlice baktım da hiç bir yerde ar mama yoktu, sanırım eczane ürünü özel sipariş ediliyor pek trendyolda da yok
Evet canım özel, eczanede bile olmuyor da getirtiyorlar sipariş üzerine depodan. Aptamilin AR olmayan halini de beğenmedim ben gerçi anne sütü güzel ama

O sırada halasından bile bi takım gelmeyen biz bi annem hurç yaptı bi kaç kişi birer takım aldı okadar. İkinci çocuk olunca böyle oluyor galiba
Benim ki de 1000 lira verdi dur beterin beteri varmış dkkdkd kocam da demez mi ben onın çocuğuna bir şey takmadım olsun diye Onun çocuğu doğduğunda eşim lisedeydi

Tam olarak öyle oldu galiba hala ilk çocuğa alıyor elbise filan ama öbürüne daha bi takım almadı ne yalan söyleyim ama gece filan kalınca sen kalkma ben ilgilenirim sen rahatsız olma ben altını değiştiririm filan

Bizim halamız daha gelmedi görmeye takımı boşver kocam kavga etti engellediler birbirlerini
Çokta yeğen aşkı yok galiba bizim diğer hala öyle. Başka ilde ama gelmedi doğuma da gelmedi görüntülü de aramıyor hatta alemdürüst hiç aramıyor

Çokta yeğen aşkı yok galiba bizim diğer hala öyle. Başka ilde ama gelmedi doğuma da gelmedi görüntülü de aramıyor hatta alemdürüst hiç aramıyor
Iremcmgz bizim halamızda tee 10 yaşında anca giyilebilecek bir tulum almış anası bile dediki bunu kendi çocuğuna aldın olmadı da buraya mı getirdin dedi kendi çocuğu da 6 yaşında

Benimki de baktı tadına bence normal ya merak ediyorlar. Benimki emebilir miyim diye sordu hatta ben de kaşıkla vereyim dedim içti şekerliymiş dedi bir daha içmedi
Ya benim 3 yaşındaki kızımda öyle emmek istedi. Kardeşi emerken mahzun mahzun bakıyordu. Emmek istediğini söyledi. Ama süt bebegin ihtiyacina göre üretildiği için emsin istemedim. Ben de bardakla verdim nasil mutlu oldu anlatamam. Bebekken bile biberon almayan kızım şimdi biberonla içmek istiyor, arada veriyorum. Inga inga diye içiyor çok komik ve tatli

Son düzenleme:
Evet birde bebek durmuyor ama süt sağmak gerekiyor sağamıyorsun vs vs o süreç zor

Yok anam yok kovalamadım çatıp
Duruyorum giryorum aslında her gün benim bebek sapıttı sinirlerim tepemde hiç
Durmuyor uyutamıyorum aglamaktan akıllı çocuktan eser kalmadı kesin diş çıkaracak diyorum cesursavasci

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…