2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
O sırada halasından bile bi takım gelmeyen biz 🤣🤣 bi annem hurç yaptı bi kaç kişi birer takım aldı okadar. İkinci çocuk olunca böyle oluyor galiba 🤣🤣🤣
Anaanne tüm altın babaanne tüm altın halalar tüm altın dayılar tüm altın 😂😂😂 arkadaş
Çevresi 8 çeyrek bir kaç kişide takım 😂😂😂

Ya benim 3 yaşındaki kızımda öyle emmek istedi. Kardeşi emerken mahzun mahzun bakıyordu. Emmek istediğini söyledi. Ama süt bebegin ihtiyacina göre üretildiği için emsin istemedim. Ben de bardakla verdim nasil mutlu oldu anlatamam. Bebekken bile biberon almayan kızım şimdi biberonla içmek istiyor, arada veriyorum. Inga inga diye içiyor çok komik ve tatli😍😍
Yaa kıyamamm 😍😍 seninki daha küçükmüş ama annesi bebeklikten yeni çıkış gibi geliyor bana 3 yaş 🥰

Benim büyük oğlan 11 yaşında. Yataş junoya yattı, emzik emdi, kucağımda salladım hatta şu an çift kişilik yatağa yatay şekilde bebelerimle yatıyorum😂😂😂 İstediği hiçbir şeye hayır sen büyüksün demedim. Bence zaten bu tepkiyi vermemi bekliyordu. Baktı herşeye izin var, bebekle arasında bir fark yok o da vazgeçti 😂

Benim büyük oğlan 11 yaşında. Yataş junoya yattı, emzik emdi, kucağımda salladım hatta şu an çift kişilik yatağa yatay şekilde bebelerimle yatıyorum😂😂😂 İstediği hiçbir şeye hayır sen büyüksün demedim. Bence zaten bu tepkiyi vermemi bekliyordu. Baktı herşeye izin var, bebekle arasında bir fark yok o da vazgeçti 😂
11 yaş da olsa ana kuzusu işte ya 😍😍 çok güldüm ama 🙈😅 hala çocuk işte o da napsın iyi yapmışsın ben de 7 yaşındaki oğlum ne istese yaptım tepki vermedim bi tek emzirmedim işte 😂😂

Kızlar yatağa hafiften bıngıldak kısmı geldi bebişin karanlıkta kaldırırken bişey olmaz dimi😔

İnşallah olmaz..🤲 Ben de dün uyku sersemi halimle yüzüstü çevireyim derken boğazına bastırdım yanlışlıkla öksürdü çok fena :KK43:
Oluyo böyle şeyler ne yazık kiiğ
İnşallah canım o kadar da dikkat ediyoruz oluyo yinede

11 yaş da olsa ana kuzusu işte ya 😍😍 çok güldüm ama 🙈😅 hala çocuk işte o da napsın iyi yapmışsın ben de 7 yaşındaki oğlum ne istese yaptım tepki vermedim bi tek emzirmedim işte 😂😂
Bizim önceliğimizin değişip değişmediğini kontrol ediyorlar sanırım kıyamam🥲 Ben de diyorum ki sen 50 yaşına da gelsen zaten benim bebeğimsin çok hoşuna gidiyor 🥰

Bizim önceliğimizin değişip değişmediğini kontrol ediyorlar sanırım kıyamam🥲 Ben de diyorum ki sen 50 yaşına da gelsen zaten benim bebeğimsin çok hoşuna gidiyor 🥰
Ben 5 yaşındaydım annem kardeşimle uyuyor benle uyumuyor diye üzülüyordum ben beşikte kardeşim yerde annemle yatıyordu sonra aklıma şey geldi besigimi kardeşime verirsem annemle ben yatarim🤣 sonra bi baktım annem benimle hiç yatmadı beşikten de olmuştum ilk kazığımi orda yedim hiç unutmam🤣🤣 C Chen31

Ay kuzum alıntılamıştım yazmayı unutmuşum 🙈 doğduğunda yüzde 85 persentildeymiş senin oğlan, 2 aylık hali de yüzde 25 persentilde yani biraz az uzamış. Ama doktorlar gelişim için boyu değil kiloyu baz alıyorlarmış yanlış yönlendirmiş olmayayım. 3. ay kontrolünde bak bakalım bir de. Ekliyorum tabloyu da

Eklentiler

• IMG_1155.jpeg
    IMG_1155.jpeg
    170,7 KB · Görüntüleme: 55
Bizim bebisin kendi istiyor ya ben 2 haftadır oturtuyorum kucağımda pusetinde de dik duruyo🤣yattığında ağlıyor ondan
Aay ben korktuğum için girişmedim hiç 🤣 ben de yatar pozisyondan oturur pozisyona getiriyordum ama çok kısa tutuyordum şimdi Dr yapabilirsiniz diyince daha uzun tutmaya başladım 😁

Ben 5 yaşındaydım annem kardeşimle uyuyor benle uyumuyor diye üzülüyordum ben beşikte kardeşim yerde annemle yatıyordu sonra aklıma şey geldi besigimi kardeşime verirsem annemle ben yatarim🤣 sonra bi baktım annem benimle hiç yatmadı beşikten de olmuştum ilk kazığımi orda yedim hiç unutmam🤣🤣 C Chen31
Yaa mutlu son olacak diye okuyordum sonunu hiç böyle beklememiştim 😂😂😂

X