2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar benim bebem üstünü ıslatacak kadar salyası var, eli hep sol kulağında çekiştirip duruyor diş çıkarma belirtisi mi bunlar biraz da huysuz ama çok erken gibi geldi bana herşeyi de ağzına götürüyor kemiriyor

Yaa mutlu son olacak diye okuyordum sonunu hiç böyle beklememiştim
Bende nasıl yikildiysam 21 senedir unutmadim
Aay ben korktuğum için girişmedim hiç ben de yatar pozisyondan oturur pozisyona getiriyordum ama çok kısa tutuyordum şimdi Dr yapabilirsiniz diyince daha uzun tutmaya başladım
Ben kağan nasılsın istiyorsa öyle davranıyorum çocuk çünkü agliyor kaldirdigimda gulucukler atiyo

Kız ne erkeni grupta 2.dis çıkaran var. Diş ciksrma belirtisi bu arada ateşine dikkat et

Ay bu tablo kolaymış grafikler bana zor geliyodu sağol canım benim 3.ayda ortalamayı yakalamış olur inşallah

Ay bu tablo kolaymış grafikler bana zor geliyodu sağol canım benim 3.ayda ortalamayı yakalamış olur inşallah
Bu tabloya göre benimki doğum ve 1.ayda normal 2.ayda anormale dönmüş. Son ay boy atağıyla tekrar normal yeşil alana gelmiş seninkide bu ay olmazsa önümüzdeki ay boy atağıyla yakalamış olur

Bende nasıl yikildiysam 21 senedir unutmadim

Ben kağan nasılsın istiyorsa öyle davranıyorum çocuk çünkü agliyor kaldirdigimda gulucukler atiyo
Az önce eşim koltuğa oturtturdu oturdu şok oldum yanına yastık da koymadı sırtını yasladı arkaya fotoğraf çekti o şekilde, oturdu etrafına baktı. Ne ara büyüyorlar ya

Kızlar menenjit asilariyla ilgili çok güzel anlatmış

Bu tabloya göre benimki doğum ve 1.ayda normal 2.ayda anormale dönmüş. Son ay boy atağıyla tekrar normal yeşil alana gelmiş seninkide bu ay olmazsa önümüzdeki ay boy atağıyla yakalamış olur
hadi inşallah 52 cm doğmuş bebenin boyunun kısa kalmasını yüreğim kaldırmaz

Doğum boyuna göre aynı yere gelmişler sanki canım. Benimki son ay 2.5 cm uzadi ondan önce 3cmdi gittikçe düşüyor
Evet ilk 2 ayda aynı yere gelmişler ama doğum boyları farklı ya seninki daha güzel boy atmış canım. Hani artık kilo alımları yavaşlayacak demiştin ya sen boy da yavaşlıyordur belki canım

Evet ilk 2 ayda aynı yere gelmişler ama doğum boyları farklı ya seninki daha güzel boy atmış canım. Hani artık kilo alımları yavaşlayacak demiştin ya sen boy da yavaşlıyordur belki canım
Sanırım boyu da yavaşlıyor evet. Kilo konusunda iyi de boy konusunda benimki sarida kalmış hep

Kızlar bebislerinize kendiniz mi bakacaksiniz? cesursavasci sen atama bekliyordun gibi aklımda kalmış. Mavi070707 sen çalışıyor muydun canım? Kendin mi bakacaksin? Bakıcı arıyorum ben ama güvenilir birini nasıl bulcam ne yapcam bilemedim. Bir tanıdık vardı sanırım o olmayacak. İse baslamama da az kaldı

Canım ben kendim bakicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…