2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Hiçbirine sabrım yok benim

Olabilir mi ki bu bebe doğduğundan beri arıza bundan mı ki
Valla neden olmasın? Normalde diş sancıları coğu bebekte 2 ay önceden başlıyorsa Aslancık 40 çıkmadan ağrı çekmeye başlamıştır.
canım 3 aylık ölçümünde 58 çıktı, benimki de cok uzun degil

Benim kızım da 8 yaşında, bana da mama yap biberonuma koy (son kullandığı biberonu hatıra diye atmamışım) bende içiyim dedi. Bi defa da bende sütünün tadına bakayım dedi yani he desem gel seni de emziriyim desem sanırım emecek anneciğim sen ikimizi de seviyosun ama beni bebekten daha çok seviyosun dimi diyor

Grupta 63-64 falan olunca geriden mi geliyor acaba dedim canım, ortalamadalarmis demek ki

Benim oğlum 52 cm doğdu ilk ay 2 cm ikinci ay 3 cm uzadı ya çok mu geriden geliyor ? Persentil tablosu okumayı anlayamadım nasıl sence

Yine mi diş çıkaran oldu
Kız nerdesin melek kaç gündür girmiyon kocayı mı kovaladın naptın
Canım bizde şöyle bir durum var 2 memeyi de emiyor sonra ağlıyor bunu her öğünde yapmıyor mesela bugün sadece 1 defa verdim . Çok zorda kalırsam günde 1 veya 2 veriyorum niyeyse çok pimpirikliyim ya anne olunca hep kötü senaryolar üretiyor insan
evet ben özellikle gece mama vermiyorum gece sütü alsın diye. Gündüz çok zorlanırsam bir defa veriyorum . Ay ne bilim bizim doktor sağma dedi yoksa ben de sürekli sağıyordum
O sırada halasından bile bi takım gelmeyen biz bi annem hurç yaptı bi kaç kişi birer takım aldı okadar. İkinci çocuk olunca böyle oluyor galiba
Ay halası senin evi temizlemeye bile gelirdi nasıl almaz kız ilk bebekte heveslerini aldılar heralde

Benimki de em desem emecekti mamayi daha çok begenmis anne sütünden
Ya mamanın tadı çok güzel bazen oğlum bitirmiyor hepsini uyuyakalıyor. Boşa gitmesin diye ben içiyorum özellikle hipp combiotic’in tadı harika sütlü tatlı gibi

Ay bunu bızım ebe yaptı of of

Ya mamanın tadı çok güzel bazen oğlum bitirmiyor hepsini uyuyakalıyor. Boşa gitmesin diye ben içiyorum özellikle hipp combiotic’in tadı harika sütlü tatlı gibi
Sulti yaa güldürdün aptamil AR çok kötü valla bileğime sıcaklığını ölçmek için damlatıyorum ya sonra yalamıştım bi kez öğürecektim kokusu da tadı da berbat

Acikcasi bebeğin bingildak kismina bakti ama hiç iki elini tutup kaldirmayi denemedi doktor. Ama yüzüstü yatirinca filan başini dik tutuyor bizimki . Sadece ellerimden tutunca geriye düşüyor . Anormal mi acaba
Bizimki de oyle iste yuz üstü cok guzel kaldiriyor ama ellerinden tutup kaldirinca kalkmıyor asla. Kilo%10 persentilde kafa %75. Kafasi vucuduna büyük geliyor bence. Ama yine de doktor sma istedi ekarte etmek adina. Ben tummy time yaptirmamistim hic. Şimdi 5 gundur her gun yaptırıyorum insallah iae yarar. Bu arada ben ve kuzenlerimde basimizi tutamamisiz uzun sure. Hatta kizim da gec tuttu. Ama egitim arastirma hastanesindeki doktorlar cok korkutty beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…