2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ben zebellah gibi oldum veremedim
93.7 ile başladığım bu yolda bugün itibariyle 85.7 gördüm. Yolum daha çooook uzun
Senden niye rop istediler prematüre mi bebeğin? Benim kızımda rop 2 evre olduğu için lazer operasyon geçirdi ama malum prematüre

Sütünü sağdın mı belki sütün az geliyordur doymuyorsa ondan yapıyordur mama hazırlaması zor cidden ama önemli olan sağlıcakla büyüsün de bu da bir süreç emzirmeyi bırakma ek gıdaya geçtiğinizde felan bırakırsın olmadı hem yemek yiyor belki öyle saha kolay olur inşallah bırakır kısa zamanda

Biz yaptırdık çok can acıttığını düşünmüyorum. Damla damlatıyor göz bebekleri büyüyor sonra bir aletle açıyor gözleri belki babayla gitseniz daha rahat edersiniz. Ben bakamayacağım için eşime devrettim o tuttu bebeği

Sağım yapıyorum power pump vs hepsini denedim önceden 120 cc falan çıkardı şimdi sürekli emzirdiğim için mi bilmiyorum 40 cc falan anca çıkıyor emzirdikten sonra sağıyorum. Elimle sıkınca süt geliyor ama yetmiyor demekki bilemedim.

Ya ebe işte bebeği yorma bagisiklikigi düşecek hastalıklara daha açık olacak dedi 7.ayda yapmaya karar vermiştim golden-snitch bugün tatil bolgesindeyiz kim geliyo kim gidiyo belli değil ben yaptırdım dedi kafam karıştı.. şuan yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal modundayim

golden-snitch gulumsebebek kızlar bu menenjitin iki türü var ya o iki tür aşıyı da aynı gün mü yapıyorlar yoksa farklı aylarda mı onu anlamadım ben
Farklı aylarda oluyor canım. Menenjit a ve b grubu. Ben geçtiğimiz salı günü b grubu olan bexseroyu yaptırdım. Sanırım önümüzdeki ay ikinci doz rota yapcak yada a grubu menenjit yapacak.

Oof şimdiden başlıyor o zaman ya daha az emiyor gibi geliyor. Dün resmen sadece emzik istedi uyumadan önce memede ağladı kendini geri attı. Normalde gece uykusundan önce ikisini de emiyordu
Takip ettiğim bi yeni anne var o da yaşadı aynısını ayakta falan emzirmiş farklı pozisyonlar denemiş hep, şimdi geçmiş normale dönmüş hep denemek gerekiyormuş

Eklentiler

• IMG_4885.jpeg
    96,9 KB · Görüntüleme: 28
golden-snitch gulumsebebek kızlar bu menenjitin iki türü var ya o iki tür aşıyı da aynı gün mü yapıyorlar yoksa farklı aylarda mı onu anlamadım ben
Aynı gün yaptılar bize canım birini bı bacağından birini diğerinden. Bir tanesi biraz daha ağır olur dedi ateş yapabilir dedi şükür sıkıntı olmadi

Iremcmgz bu olabilir yüksek ihtimal sebebi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…