Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Geçen hafta öğrendim gebeliğimi. İlk kontrolumden beri var 3 ayrı doktora göründm ve kanama alani büyüyor. Progestan kullanıyorum günde bir tane
Progestani artiralim mi diye sor bence. Fitil ve igne versiyonlari daha guclu sanirim. Bazilarina gunde yuksek progesteran veriyolar, bence sen de vucudun kaldirabilecekse artirmalarini iste

Günaydın kızlar sat 22 Ağustos bugün kan verdim 185 çıkmış çok düşük değil mi ya anlamadım kimyasal falan olabilir mi ?
Merhaba canım sat aynı ikimizinde bende dün kan testi verdim 160 çıktı ne durumdasın ? Düşük mü değerler şuan aklım karıştı sen böyle diyince :KK43:

herkese merhabaa,
ben de araniza katildim :) SAT 29 temmuz, su anda dogum mayis basi gozukuyor cesitli uygulamalara gore. ama doktorum henuz erken oldugunu soyledi. ben de 5 hafta 3 ya da 4 gunlukken vajinal ultrasonla kese gorunmustu, ama doktorum buyuk ihtimalle bos demisti, daha once de boyle bir sey basimdan gectigi hamile oldugumu kafamda reddettim. 2 hafta sonra emin olmak icin tekrar cagirmisti, bu sefer yine vajinal ultrasonda (7+4 oluyor sanirim) embriyoyu gordu ve kalp atisini dinletti. o andan beri evet hamileyim dedim ben de:)
bulantilarim eh iste seviyesinde, bazi gunler hamile oldugumu unutabiliyorum bazi gunler de devamli bi seyler yemek zorunda hissediyorum bulanti gecsin diye. goguslerim cok buyudu, hamilelik boyunca idare edebilmek icin kac beden buyuk sutyen almaliyim? alip bir iki hafta sonra tekrar dar gelsin istemiyorum. belli ki bunlar buyumeye devam edecekler. bu konuda tecrubesi olan varsa paylasabilir mi rica etsem?

Merhaba canım sat aynı ikimizinde bende dün kan testi verdim 160 çıktı ne durumdasın ? Düşük mü değerler şuan aklım karıştı sen böyle diyince :KK43:
bchg referans degerleri her hafta icin cok genis aralikta veriliyor zaten. baskalarinin degerleriyle karsilastirip bence caninizi hic sikmayin. anladigim, onemli olan ilk baslarda duzenli artmasi. herkesin bunyesi farkli, icinizi ferah tutun.

Değil canım hiç merak etme sonrasında 2 gün sonra tekrar verdim 356 çıktı
Önemli olan kaç çıktığı değil nasıl artış gösterdiği.
Ben biraz önceki hamileliklerimle kıyaslayınca düşük zannettim ama normalmiş daha düşük çıkan gebeliklerde var. Tebrikler bu arada 🌸

X