Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar. Magnezyum başlayan oldu mu? Sanki benim bacak krampları biraz arttı. Kızımda bu kadar erken olmamıştı ama şimdi daha kiloluyum belki ondan mı?
Günaydın canım ben 16. Haftada başladım magnezyuma. Kontrolde ara ara kasıklarıma bıçak saplanıyor gibi oluyo dedim diye yazmıştı doktorum. Çok düzenli kullanamasamda ara ara kullanıyorum

Günaydın 🪽🪽
Kızlar ben artık derin deliksiz uykularda vedalaştım sanırım🥺 4 5 saat uyuyamıyorum bile o da bölük bölük sürekli uyanarak geçiyor. Sanki biraz erken oldu gibi geliyor ama neyse kızım için değer ❤️🪽
Sizler nasılsınız napıyosunuz oglak_kadini oglak_kadini ladin19 ladin19 Diğer kızlar
Günaydın canım benim de bu aralar karnımda kasılmalar ağrılar vs arttı boğazım şişti dün soğukta kalmaktan sanırım. Sürekli evraktı şuydu buydu uğraşıp duruyorum bıktım açıkçası yine 😅

Günaydın canım ben 16. Haftada başladım magnezyuma. Kontrolde ara ara kasıklarıma bıçak saplanıyor gibi oluyo dedim diye yazmıştı doktorum. Çok düzenli kullanamasamda ara ara kullanıyorum
Ben kızımda osteocare kullanmıştım sen ne kullanıyorsun canım?

Wowww ne uğraştırıcı bana devlet 2 sene çalışma yasağı koydu çocuğuma bakayım diye. Yarın da oda parasına başvurmaya gideceğim. Çocuk doğunca da 1 sene boyunca bana 375 Euro yatacak. Çocuklarıma da üniden mezun olana kadar 500 Euro. Türkiye’de insanlara 3 çocuk yap deniyor gerisine karışmıyorlar nasıl yapacak ne edecek belli değil 😒 Düşük riski olan insana hem çalış diyor hem parasını kesiyor hem de 3 çocuk 🤦🏼‍♀️
amann yok kuzum burası acayip doğum izni konusunda doğumdan sonra en fazla 13 hafta 3 ay yani sonra ya başlayacaksın ya da ücretsiz izine ayrılacaktır. 5 kuruş vermiyorlar üstüne tüm özlük haklarin duruyor. doğum parası da şu anda bana sanırım 800 TL gibi birsey o civarda yani 17 18 Euro gibi birsey çocuk yardımı da hiç hatırlamıyorum ama en fazla 150 TL falandır doğrusunu bilen düzeltebilir bakmaya üşendim 😅😅
Günaydın 🪽🪽
Kızlar ben artık derin deliksiz uykularda vedalaştım sanırım🥺 4 5 saat uyuyamıyorum bile o da bölük bölük sürekli uyanarak geçiyor. Sanki biraz erken oldu gibi geliyor ama neyse kızım için değer ❤️🪽
Sizler nasılsınız napıyosunuz oglak_kadini oglak_kadini ladin19 ladin19 Diğer kızlar
Günaydın tatlımmmm özleniyorsun kendini 😙😇🥰🥰🥰

hastalıkla boğuşuyorum yaa solunum yolları enfeksiyonu burnum ciğerim beynim tıkandı antibiyotik başladım ben de deliksiz uyuyorum ama 4 5 saat geç uyuyup erken kalkıyorum. idman bunlar canım alistirmalar doğumdan sonra iki saat uyuyabilirsek iyi

Günaydın kızlar. Magnezyum başlayan oldu mu? Sanki benim bacak krampları biraz arttı. Kızımda bu kadar erken olmamıştı ama şimdi daha kiloluyum belki ondan mı?
ben başladım. hem migren ataklarım için hem de bacak ağrım oluyor bazen o sebeple

X