Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

İçinizden hiç bebeğinizin cinsiyeti ile alakalı hissiyat geçiyor mu kızlar ben öncekinde bu kız demiştim kızlarım için ama bu sefer sanki çok hissedemiyorum

İçinizden hiç bebeğinizin cinsiyeti ile alakalı hissiyat geçiyor mu kızlar ben öncekinde bu kız demiştim kızlarım için ama bu sefer sanki çok hissedemiyorum
Bende de pek his yok şu an ama erkenden rüya gördüm sağ yumurtalığım zonkluyordu diyebilirim kendi yorumuma göre de sağ taraf erkek bebek demek 😅

Selam kızlar bugün benim de randevum vardı kesenin yanında büyük bir kanama alanı var haftaya 6+2'de tekrar kontrolüm var kalp atışını duymazsak büyük ihtimalle sonlandıracak 😔

Bende de pek his yok şu an ama erkenden rüya gördüm sağ yumurtalığım zonkluyordu diyebilirim kendi yorumuma göre de sağ taraf erkek bebek demek 😅
Hahaha evet öyle derler sağ erkek sol kız derler. Bu sefer o bile değişik bende bir gün sağ tarafım ağrıyor bir gün sol tarafım 😂 hissiyatta oluşmadı henüz belki bebişler oluşunca yavaş yavaş hissetmeye başlarız

Hahaha evet öyle derler sağ erkek sol kız derler. Bu sefer o bile değişik bende bir gün sağ tarafım ağrıyor bir gün sol tarafım 😂 hissiyatta oluşmadı henüz belki bebişler oluşunca yavaş yavaş hissetmeye başlarız
Benim de günlük hayatta öyle ama rüyamda sağdı hatta korkuyorum bebeğe bir şey oldu diye elimi sola atıyorum orası hafif sızlıyor ama sağ çok daha şiddetli oh şükür bebeğim yerleşiyor diye düşünüyorum kendi kendime rüyamda 😅

Selam kızlar bugün benim de randevum vardı kesenin yanında büyük bir kanama alanı var haftaya 6+2'de tekrar kontrolüm var kalp atışını duymazsak büyük ihtimalle sonlandıracak 😔
Canım başka doktora gözük öyle karar verilsin kanama alanı var diye sonlandırılmaz ki

Sağolun mecburen katıldığım bir düğün çok yakinimizdi ve herkesten sakladığı mız için kimseyede demedim insaAllah bişi olmamistir.
Canim uzulme, oynamakla sey olmakla cocuga bir sey olmaz. Oyle olsaydi cocuk istemeyenler oynar cocuk duser kurtaj diye bir sey kalmazdi. Kendinde hata arama. Allah korusun bir sey olursa da sagliksiz oldugu icin olurmus.

Kanama alani daha once gozukmus muydu? Yoksa ilk kontrolun muydu?

Kanama alanı olan pek çok gebe gördüm neden sonlandıralım demiş ki doktor ? Zamanla kaybolabilir kuculebilir. Böyle keskin cümleler kuran doktorların aksine mutlaka başka doktor görüsünü de al canım

X