Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende de çok fazla. Biber, krema, süt ürünleri (laktoz hassasiyetim var) tüketince gece alevler başlıyor midemde

Son siparişim 1 haftada geldi benim. Olmayan ürünü bildirince para iadesi de yapıldı. Vergiler çok yükseldi evet. Bebek kıyafeti almadım henüz ne kadar kaliteli vs bilmiyorum. Ben terlik, toka, pijama, sütyen (çok rahatlar balensiz desteksiz olanlar) bunları aldım
Peluş üstler var harika bide bereler 500tl vergi çıkıyor ama zaten şapkalar falan o fiyat nerdeyse 🩵

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-24-13-05-47-906_com.einnovation.temu.jpg
    Screenshot_2024-09-24-13-05-47-906_com.einnovation.temu.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 16
Canım kaşıntı yanma yoktu bende sadece yoğun akıntıydı doktorda 3 günlük fitil verdi dün hemen başladım gece yatarken attım sabah kalktığımda aşırı yanma ağrı ve hafif şişlik vardı doktora yazdım o da kalan 2 tanesini kullanma biraz daha takip et olmazsa başka yazarım dedi
Bir an önce geçsin İnşallah 🤲🏻

Kızlar sizin eşlerinizde farkında değilmi daha tam babalıgın?benım eşim yapı olarak çok böyle duygusal ve duygularını gosterebılen bırı degil,bebegımızın olmasını benden daha cok hep o istedi çabaladı,ama şimdi bakıyorum alıstı bu fikre ben hep elım karnımda canım oglum modunda dolasıyorum o benımle cok ilgili ama böyle oglum oglum dıyede dolasmıyo yani 😄😄anlayamadım.gecen sıkıstırdım yeni bi iş kurdular dediki çok borca girdik itiraf ediyorum oğluma komsantre olamıyorum tadını cıkaramıyorum kafam hep işte borçta dedi,ama ben mesela nolursa olsun benım aklım sadece oğlumda🥰onlara herhangı bır hormon yuklenmedıgı ıcın anlayamıyolarmı acaba daha o duyguyu.benımkı henuz anlayamadı bence sızınkıler nasıl?genel erkek dna sımı acaba bu😄😄
Benimki de bebişimize, seni annen kadar hissedemiyorum. Annen kadar varlığını kabul edemiyorum. Somut bir şey görmeden sadece his yetersiz geliyor. Benim hislerim sen doğduktan sonra yoğunlaşacak diyor. Ultrasonda gördüğünde benden daha duygusal oluyor mesela hemen kendine gelemiyor gözleri dolmuş oluyor. Ama ordan uzaklastiktan sonra yine eski haline dönüyor. Kanıt olmadığı için kendini ikna etmesi de zorlaşıyor duruma

Bende ücretsiz izin kullanıcam muhtemelen ama işim gereği yerimin değişmesi falan söz konusu olacak..bir daha aynı şekilde ve aynı yerde çalışamayacağım..düzenimiz oturmuştu..maaş alamama değil en çok buna canım sıkılıyor😔
Olsun canım canını sıkma su akar yolunu bulur bir şekilde🙏önemli olan dünyadaki ilk anlarında bebeklerımızın yanında olmak,onlar süt bebesi olacaklar daha🥰hep öyle düşün bazen gelişine yaşamak en iyisi😊

Benimki de bebişimize, seni annen kadar hissedemiyorum. Annen kadar varlığını kabul edemiyorum. Somut bir şey görmeden sadece his yetersiz geliyor. Benim hislerim sen doğduktan sonra yoğunlaşacak diyor. Ultrasonda gördüğünde benden daha duygusal oluyor mesela hemen kendine gelemiyor gözleri dolmuş oluyor. Ama ordan uzaklastiktan sonra yine eski haline dönüyor. Kanıt olmadığı için kendini ikna etmesi de zorlaşıyor duruma
ay inşallah onlarda bizim duygularımızı hissedebilirler😄🥰aslında düşünğnce doğru dogmadan anlamaları zor evet,bizim için durum farklı her an yanımızda mınnoslarımız içimizde hissediyoruz herseyımız onlara endekslı yedıgımız içtiğimiz,aynı duyguları hissedememeleri normal o yüzden,babalık sonradan yükleniyordur belki😄

Kızlar sizin eşlerinizde farkında değilmi daha tam babalıgın?benım eşim yapı olarak çok böyle duygusal ve duygularını gosterebılen bırı degil,bebegımızın olmasını benden daha cok hep o istedi çabaladı,ama şimdi bakıyorum alıstı bu fikre ben hep elım karnımda canım oglum modunda dolasıyorum o benımle cok ilgili ama böyle oglum oglum dıyede dolasmıyo yani 😄😄anlayamadım.gecen sıkıstırdım yeni bi iş kurdular dediki çok borca girdik itiraf ediyorum oğluma komsantre olamıyorum tadını cıkaramıyorum kafam hep işte borçta dedi,ama ben mesela nolursa olsun benım aklım sadece oğlumda🥰onlara herhangı bır hormon yuklenmedıgı ıcın anlayamıyolarmı acaba daha o duyguyu.benımkı henuz anlayamadı bence sızınkıler nasıl?genel erkek dna sımı acaba bu😄😄
Benim kocam da öyle. Bana karşı hep iyi merhametli ama bebekle ilgili sadece ben çok alışveriş yaptığım zaman gelip oğlum annen paraları bak nereye harcamış diyor sadece 😂😂😂

Bende de çok fazla. Biber, krema, süt ürünleri (laktoz hassasiyetim var) tüketince gece alevler başlıyor midemde

Son siparişim 1 haftada geldi benim. Olmayan ürünü bildirince para iadesi de yapıldı. Vergiler çok yükseldi evet. Bebek kıyafeti almadım henüz ne kadar kaliteli vs bilmiyorum. Ben terlik, toka, pijama, sütyen (çok rahatlar balensiz desteksiz olanlar) bunları aldım
benide iki gündür öğle yemeklerinden sonra mahvetti gerçekten

Devletteysen kullan canım tabiki iki yılını.ne kadar annemız bakacak olsada ben yeme duzenır huyudur suyudur vs kendım o hamuru şekillendirmek istiyorum,yoksa cocuklar cok problemlı oluyorlar o konularda.Allahım o gunlerı göstersinde saglıkla büyütelim bebıslerımızı ınsallah🥰🥰
öyle insan olabildiği kadar yanında kalmak istiyor :)

Harikasın 😂😂😂❤️ o ekmek kepekli mi bakayım 😂 ben başlamadım ki yediklerimi bı atsam bu neeee dersin 😂😂
Evet tam bugday ekmegıı😂😂öğlende nohut yedım😄aksamda balık yıcem,bugunu sözümü tutarak atlattım😄😄kuzucum zararın neresınden dönsen kardır,aksam başlarsın sende🥰🥰canım sabah recel cekmedı degıl ama kendımı tuttum😂😂

Cipsle aramızda cok ama cok yakın bi bag var bizim de 😅😅😅 yaa ama dün en sevdigim restorana gittik orada etli ciglpfte yapiliyor esim catır cutur yedi ben de kokladım bayılacaktım. Dedim ki dogurunca ilk is buraya geliyoruz ve sen bi lokma bile almadan beni izliyorsun dedim. Hala kokusu burnumda ağzım şuan bile şapır şupur ya. Mahvoldum resmen.
Ah kıyamam ya bari etsizinden alıp bir yudum tatsaydın bir yerin şişmesin ❤️
Bende senin aksine sen çiğ köfte diyince bile midem dalgandı🥴 ben önünden bile geçmiyorum 😂

Merhaba arkadaslar öncelikle hayırlı olsun Rabbım sağlıkla kucagimza almayı nasip etsin inş. En 16.haftaya gircem perşembe günü yarın randevum var inş. Cinsiyeti öğrencez.Siz kacinci haftada öğrendiniz?
ben bugün 15+0 ım hala öğrenemedm :)
nee 17:45 mii off çok geç ama gerçekten 😒😌
erkene çekicem tamam ahahh erken kaçabilirsem firmadan :)
benimki de karnımı falan arada seviyorum :) bence de daha o duygu gitmedi onlara. bir yer de okumuştu erkekler 2 yıl sonunda baba olduklarını anlayabiliyormuş :KK48:

Benim doktorum ense kalınlığına, burnuna falan bakmadı. Ben bunu detaylı ultrason sanıyordum cumartesi sordum 20. Haftada dedi. Nipt yaptıranlara da bakılıyor mu acaba benim ki neden yönlendirmedi acaba ya
Benimki de bakmadi, sadece nipt yapildi 12. Haftada ve 20. Haftaya da detayli anatomi scan i verdi. Ama yurtidis faktorudur diye dusunuyorum yine.

Evet tam bugday ekmegıı😂😂öğlende nohut yedım😄aksamda balık yıcem,bugunu sözümü tutarak atlattım😄😄kuzucum zararın neresınden dönsen kardır,aksam başlarsın sende🥰🥰canım sabah recel cekmedı degıl ama kendımı tuttum😂😂
Oh şifa olsun yarasın canım benim 🥰🥰
Ben bakalım dün akşam midem çok kötüydü istifra ettim ne yazık ki bugün iyi hissetmiyorum kendimi 🙁

Bende de var bu maalesef iki gündür. Sabah uyanınca geçmemiş oluyor. Parol içmemek için zor tuttum kendimi. Akşam üzerine doğru kahve içtim köpüklü köpüklü direkt kesti benim başımın ağrısını. Bir deneyin isterseniz belki faydası olur
Benim doktorum da kafein onerdi bas agrisi icin, bol su ic ve elektrolitli icecekler ic, cok agrin olursa biraz kahve ic demisti H hilalhilal34

X