Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar sizin eşlerinizde farkında değilmi daha tam babalıgın?benım eşim yapı olarak çok böyle duygusal ve duygularını gosterebılen bırı degil,bebegımızın olmasını benden daha cok hep o istedi çabaladı,ama şimdi bakıyorum alıstı bu fikre ben hep elım karnımda canım oglum modunda dolasıyorum o benımle cok ilgili ama böyle oglum oglum dıyede dolasmıyo yani 😄😄anlayamadım.gecen sıkıstırdım yeni bi iş kurdular dediki çok borca girdik itiraf ediyorum oğluma komsantre olamıyorum tadını cıkaramıyorum kafam hep işte borçta dedi,ama ben mesela nolursa olsun benım aklım sadece oğlumda🥰onlara herhangı bır hormon yuklenmedıgı ıcın anlayamıyolarmı acaba daha o duyguyu.benımkı henuz anlayamadı bence sızınkıler nasıl?genel erkek dna sımı acaba bu😄😄
Al birini vur ötekine canım 😄 öyleler ne yazık ki. Bizimkide öyle. Analık duygusu bizim iliklerimize kadar işlemişken onlar tırnağımız olamazlar o konuda:KK12:

Evet tam bugday ekmegıı😂😂öğlende nohut yedım😄aksamda balık yıcem,bugunu sözümü tutarak atlattım😄😄kuzucum zararın neresınden dönsen kardır,aksam başlarsın sende🥰🥰canım sabah recel cekmedı degıl ama kendımı tuttum😂😂
Ben de öğlen bir dilim tam buğday ekmeği ve mercimek çorbası içtim 😁 akşama da biber dolması ve yoğurt var ara öğün de bir elma ve arkasından süt 😁

Cipsle aramızda cok ama cok yakın bi bag var bizim de 😅😅😅 yaa ama dün en sevdigim restorana gittik orada etli ciglpfte yapiliyor esim catır cutur yedi ben de kokladım bayılacaktım. Dedim ki dogurunca ilk is buraya geliyoruz ve sen bi lokma bile almadan beni izliyorsun dedim. Hala kokusu burnumda ağzım şuan bile şapır şupur ya. Mahvoldum resmen.
Seninki en azından restorantta yemiş. Benim eşim almış eve getirmiş. O ne dedim 'aaa ama senin canın çeker ben bunu sen uyuyunca yerim' dedi. Ağam benimle eğlenirr🤣

Oh şifa olsun yarasın canım benim 🥰🥰
Ben bakalım dün akşam midem çok kötüydü istifra ettim ne yazık ki bugün iyi hissetmiyorum kendimi 🙁
Ayy canım benım gecmıs olsun,benım gunluk halım o oldugu ıcın artık bagımlılık kazandım ,sürekli bulantıdan,sen ne zaman kendını ıyı hıssedersen oyle yap onemlı olan senın ve bebegınjb mutlu olması gerısı hiç mühim değil🥰
Ben de öğlen bir dilim tam buğday ekmeği ve mercimek çorbası içtim 😁 akşama da biber dolması ve yoğurt var ara öğün de bir elma ve arkasından süt 😁
Ooh şifa olsun kuzum senın menunde süpermiş🥰,cumartesı bende yapıyım dolmayı,elma bende yedım🥰🥰

Ayy canım benım gecmıs olsun,benım gunluk halım o oldugu ıcın artık bagımlılık kazandım ,sürekli bulantıdan,sen ne zaman kendını ıyı hıssedersen oyle yap onemlı olan senın ve bebegınjb mutlu olması gerısı hiç mühim değil🥰
Geçmek bilmedi doğuma kadar böyle olacak diye korkuyorum artık 🙁 mide bulantısı hep var tiskinti hala var koku hassasiyeti tam gaz devam 😭 zaten kilo almadım canım iyiyim şuanda. Sağlıklı beslenmek adına belki uyarım senin diyete🤗

Olsun canım canını sıkma su akar yolunu bulur bir şekilde🙏önemli olan dünyadaki ilk anlarında bebeklerımızın yanında olmak,onlar süt bebesi olacaklar daha🥰hep öyle düşün bazen gelişine yaşamak en iyisi😊
Bunu yapmaya çalışıyorum şu an 🙂sağlıklı olsunlarda su akıp yolunu bulacak mutlaka🥰

Geçmek bilmedi doğuma kadar böyle olacak diye korkuyorum artık 🙁 mide bulantısı hep var tiskinti hala var koku hassasiyeti tam gaz devam 😭 zaten kilo almadım canım iyiyim şuanda. Sağlıklı beslenmek adına belki uyarım senin diyete🤗
Benımde gecmıyor canım malesef,bende kestım umudumu,alısmaya bulantıyla yasamaya calısıyorum,korkma napalım yarısı bıttı yarısı kaldı oyle düşün zaman cabucak gececek.bünye meselesı benım halam annem vs de boyleymıs,biyerden çekmişiz😄bebitoların totosunu ısırrız dogunca ödeşiriz😄😄😄

Benımde gecmıyor canım malesef,bende kestım umudumu,alısmaya bulantıyla yasamaya calısıyorum,korkma napalım yarısı bıttı yarısı kaldı oyle düşün zaman cabucak gececek.bünye meselesı benım halam annem vs de boyleymıs,biyerden çekmişiz😄bebitoların totosunu ısırrız dogunca ödeşiriz😄😄😄
Yicem zaten onu oy 🥰🥰 ay diyorum doğsada ona baksam böyle bulantı kusma vs insanı olumsuz etkiliyor. Doğsun büyüsün pıtı pıtı yürüsün 🥰🥰

X