2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Yok canım zaten mama termosu olarak alırsan onlarda çok büyük olmuyor zaten. Bebeğe yetiyor hatta artıyor.
Bende bu ikisi var kırmızı mama termosu diğeri su termosu. İkiside yetiyor artıyor
Aa tamam o zaman görmüştüm bunları ebebekte. Sıcak tutma süresi iyi o zaman memnunsan

Öyleyse korkmayım bende öğlen yıkıyorum akşama kadar klimada tutamıyorum korkumdan
Banyodan sonra klimasız odada giydiriyoruz saçını güzel kurutuyoruz havluyla hemen alnı terlemeye başlıyor odaya gelince zaten direkt başına ve üstüne örtü

2li silikon kaşık var evde canım kabı da var eline onu veririm wee babynin o meyve püresi şeyi var emzik gibi. Yemek koymak için termos çantamiz yok henüz o kaldı

Peki her odada klimalı mı yoksa klimalı odadan cıkmıyor musunuz? Of bitsin istiyorum yaz rahar ederim dedim cok zorlanıyorum
Klimayı açıyorum birde koridor açık. Zaten odadan da çıkarmıyorum hep klimada duruyor. Yıkıyorum hemen kurulayıp giydiriyorum. Ama klimayı kapatmıyorum hiç

Evet evet M şekli deniyor bebiş sevdiyse zaten korkma rahattır

annee27 canım sen İstanbul'daydın dimi? Ben sünnet için bir yer buldum görüşmeye de gittik. İstanbul sünnet kliniği diye bir yer var oraya yaptircaz biz. 7 bin dediler. Bu yerle ilgili binden fazla yorum var. İstersen sende bir bak. 16 sında yaptircaz biz sünneti, inşallah kazasız belasız

Yok kuzum ben izmirde oturuyorum kız bebişim var

Canım bende işe başlayacağım kaç ml içiyor acaba?

Canım bende işe başlayacağım kaç ml içiyor acaba?
Benimki biraz değişik nerdeyse 1-1.5 saatte bir içiyor çünkü uyanık ve sürekli kucakta olmak istiyor çabuk acıkıyor. 90 cc yapıyorum mamayı içtiği kadar içiyor kalanını yarım saat sonra tekrar veriyorum. Sütte de emmediği için iki göğsümden çıkanı birleştiriyorum gene içtiği kadarını içiyor doyunca bırakıyor. Mızmızlanınca tekrar veriyorum

Bende de oluyor bakıp bakıp çok muhtaçsın altını değiştirmesem pişik olcaksın emzirmesem aç kalacaksın diyip ağlıyorum sınra bebeğini atanlar felan geliyor aklıma bir tur da ona ağlıyorum
Sorma ya psikolojimi alt üst ediyor şu bebeğini sokağa atanlar ne vicdansiz yatacak yerleri yok

Şansıma hb'de oioi indirimi varmış koyu mavisini görmemiştim ondan aldım iki kaşık , bi puzzle tabak, bir de 3 bölmeli tabaktan aldım yeter herhalde dimi kızlar gulumsebebek cesursavasci
Bence yeter benimkinin suanlik bir tabağı var ben koyu mavisini sular çok kireçli diye almadım bıktım koyu renkli şeylerden

Elektrik faturası 3700 geldi arkadaşlar artık bebemde çalışıp eve para getirmek zorunda
Bizede 2600 geldi bir hafta boyunca iki klima çalıştı akşama kadar akşam bire düşürdük 3 odayı da sogutuyorum bebemle gezdigim yerleri bi sıcak bi soguk olmasın diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…