Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Benim hic gecmedi diyebilirim 😄 gece uykudan uyandiran agrilar, bi anda ter bastıran ağrılar, az büyük adım atınca bıçak gibi saplanan ağrılar.. bide ekstradan iki üç gündür belime ağrılar giriyor. Ama normalmis en azindan bunu öğrendim. Rahim büyürken sessiz büyümez illa ki agri yapar diyor doktorlar. Yeter ki saglikli olsun da bebislerimiz 🙏
Evet normal diyorlar ama bazen dayanılmaz gibi oluyor iyi ağrı yapıyor 😊 bu böyleyse doğum nasıldır acaba 🤭 aynen canım bebişler sağlıklı olsunda🙏

Icim rahatladi valla canim:) koku hassasiyetim vardi o da azaldi sanki bu hafta. Insallah her sey yolundadir bebisim iyidirr
Benimde aynı valla sadece arada hafif bel ve kasık ağrım oluyor onun dışında her şey yolunda çok şükür 🥰

Benimde aynı valla sadece arada hafif bel ve kasık ağrım oluyor onun dışında her şey yolunda çok şükür 🥰
Benim de aniden saplaniyo genelde cok yattiysam bi anda ayaga kalktiysam oluyo, bazen boyle tam ilk gun regl agrisi gibi 2 dk suruyo geciyo. Onun disinda iyiyim allahimiza bin sukur. Progesteronun artmasi mide bulandirir diye okumustum. Progesteronda gebelik saglam ve emrbiyo kaliteli olunca iyi artiyodu. Yani mide bulantisi iyi bir sey diyolardi. O yuzden korktum:) belki gelir bu hafta bakalim, bugun tam 6. Hafta cunku:)

Tamam canım Hayırlı haberlerle Allahın izniyle 🤲
Canım merhaba, bugün dayanamadım doktora gittim. Kalp atışlarını gördük çok şükür haftaya dinleriz dedi. Ama kesenin yanında kese büyüklüğünde kanama alanı varmış o yüzden lekelenmeler oluyormuş düşük riski var yat dinlen dedi. İnşallah bir şey olmaz kanama alanı bı çok gebelikte oluyor dedi ama bilemedim.

Evet normal diyorlar ama bazen dayanılmaz gibi oluyor iyi ağrı yapıyor 😊 bu böyleyse doğum nasıldır acaba 🤭 aynen canım bebişler sağlıklı olsunda🙏
Vallahi bende bu sabah o agri esnasında ayni bunu düşündüm. Dogumda nasil agri oluyordur acaba dedim 😄
Yani çok dusunmemeye çalışsam da insanin aklina bi geliyor dogum da.

Bende şurda ufaktan yerimi alayım sat 5 ağustos tam 7 haftalık gebeyim 12 mayıs doğum günü olarak gösteriyor rabbim isteyen herkese nasip etsin hamile annelerim de sağlıkla kucağına alsın

Vallahi bende bu sabah o agri esnasında ayni bunu düşündüm. Dogumda nasil agri oluyordur acaba dedim 😄
Yani çok dusunmemeye çalışsam da insanin aklina bi geliyor dogum da.
Evet bende şimdiden düşünüyorum ve korkmuyor değilim 🤭sonra kendime cesaret veriyorum, birde beni çevrem çok narin diye bilir oyüzden yapamam gözüyle bakıyorlar ama şaşırtacam onları 🥰😄

Canım merhaba, bugün dayanamadım doktora gittim. Kalp atışlarını gördük çok şükür haftaya dinleriz dedi. Ama kesenin yanında kese büyüklüğünde kanama alanı varmış o yüzden lekelenmeler oluyormuş düşük riski var yat dinlen dedi. İnşallah bir şey olmaz kanama alanı bı çok gebelikte oluyor dedi ama bilemedim.
Gitmen çok iyi olmuş canım, yat dinlen hiçbir iş yapma ve aklına kötü bişey getirme bol bol dua et ve ellerini karnına koy bebişinle konuş onu hisset 😊seni bırakmayacak merak etme annesi 🤲🥰

Evet bende şimdiden düşünüyorum ve korkmuyor değilim 🤭sonra kendime cesaret veriyorum, birde beni çevrem çok narin diye bilir oyüzden yapamam gözüyle bakıyorlar ama şaşırtacam onları 🥰😄
Tabiki yapcaz 😍😄 saglikla doğması bize de saglikla dogum yapmasi nasip olsun. Bundan sonra hayat bizim icin her seyden farkli olacak. Cok bekledik cok şükür kavuscaz. Zaman gecmiyor gibi geliyor mu sana da 😄

X