2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Peki her odada klimalı mı yoksa klimalı odadan cıkmıyor musunuz? Of bitsin istiyorum yaz rahar ederim dedim cok zorlanıyorum
Canım ben klimasiz odada iyice vücudunu kurutuyorum saçı çok az nemli kaliyo sonra klimalı odaya geçiyorum emziriyorum. Emzirirken saçlarını oynuyorum kurusun diye nemli kısımlar daha sonrada öyle takiliyor ki 2 aydır aynı şekilde yapıyorum burda klimasız durulmuyor

Benimki biraz değişik 😂 nerdeyse 1-1.5 saatte bir içiyor çünkü uyanık ve sürekli kucakta olmak istiyor çabuk acıkıyor. 90 cc yapıyorum mamayı içtiği kadar içiyor kalanını yarım saat sonra tekrar veriyorum. Sütte de emmediği için iki göğsümden çıkanı birleştiriyorum gene içtiği kadarını içiyor doyunca bırakıyor. Mızmızlanınca tekrar veriyorum
Bizde deneme yanılma yöntemi ile ilerleyeceğiz galiba 😂😂😂

Bulursanız bize de söylermisiniz bende o şekilde de destek olmak isterim
Tabi canım araştırcam şimdi adını unuttum bakayım bi
Aa tamam o zaman görmüştüm bunları ebebekte. Sıcak tutma süresi iyi o zaman memnunsan
aynen fena değil yani şu büyüğe yatmadan su kaynatıp koyuyorum sabah kaynar değil ama hala sıcak oluyor
Ben almadım canım belim ağrıyor kullanamıyorum onu ben 😂
2li silikon kaşık var evde canım kabı da var eline onu veririm 😅 wee babynin o meyve püresi şeyi var emzik gibi. Yemek koymak için termos çantamiz yok henüz o kaldı 😁
Bizim var soğuğu soğuk sıcağı sıcak tutuyor ama kullanmıyorum bakım çantasının yanları ne güne duruyor termos oraya ön göze de kaşık önlük tamam 🤣

Tabi canım araştırcam şimdi adını unuttum bakayım bi

aynen fena değil yani şu büyüğe yatmadan su kaynatıp koyuyorum sabah kaynar değil ama hala sıcak oluyor

Ben almadım canım belim ağrıyor kullanamıyorum onu ben 😂

Bizim var soğuğu soğuk sıcağı sıcak tutuyor ama kullanmıyorum bakım çantasının yanları ne güne duruyor termos oraya ön göze de kaşık önlük tamam 🤣
Belki sığmaz çantaya dedim🤣

@annee27 canım sen İstanbul'daydın dimi? Ben sünnet için bir yer buldum görüşmeye de gittik. İstanbul sünnet kliniği diye bir yer var oraya yaptircaz biz. 7 bin dediler. Bu yerle ilgili binden fazla yorum var. İstersen sende bir bak. 16 sında yaptircaz biz sünneti, inşallah kazasız belasız 🙈
Canım İstanbul’da sünneti soran genc-anne genc-anne di

Canım ben klimasiz odada iyice vücudunu kurutuyorum saçı çok az nemli kaliyo sonra klimalı odaya geçiyorum emziriyorum. Emzirirken saçlarını oynuyorum kurusun diye nemli kısımlar daha sonrada öyle takiliyor ki 2 aydır aynı şekilde yapıyorum burda klimasız durulmuyor
Bende kahramanmaraştayım canım çok fena burası antalya kadar olmasa da bebiş sürekli emerken terliyo bende öyle o yüzden klimasız olmuyor.bende o zaman korkmadan durabilirim bunu duymaya ihtiyacım vardı😅

Klimayı açıyorum birde koridor açık. Zaten odadan da çıkarmıyorum hep klimada duruyor. Yıkıyorum hemen kurulayıp giydiriyorum. Ama klimayı kapatmıyorum hiç
Anladım canım bende kapı açık duruyorum bi anda ısı değişimi olmasın diye 2 tane klima açık duruyorum

Bende kahramanmaraştayım canım çok fena burası antalya kadar olmasa da bebiş sürekli emerken terliyo bende öyle o yüzden klimasız olmuyor.bende o zaman korkmadan durabilirim bunu duymaya ihtiyacım vardı😅
Tek önemli olan şey klima direkt çarpmasın birde klimasız odada giydir kurut çok şükür bir sey olmadı 🥰 bende başta korkuyordum seni çok iyi anliyorum

Tek önemli olan şey klima direkt çarpmasın birde klimasız odada giydir kurut çok şükür bir sey olmadı 🥰 bende başta korkuyordum seni çok iyi anliyorum
Demekki kritik şeylere dikkat edince bişey olmuyor.
Çok şükür iyi bebişler😇

Kızlar konu daha önce konusulduysa kaçırdım ama mama sandalyesi nasıl bişey düşünüyosunuz

X