2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Yani oturup ağlamışlığım yok ama kızımdan sonra yıllık check up yaptırıyorum hele şimdi iki çocukla bana bişey olursa naparlar diye düşünüp tabiri caizse eşşeğimi sağlam kazığa bağlıyorum. Hatta en son geçen hafta yaptırdım bu seneki kontrolümü. Eskiden olsa ölüme beş kala filan giderdim doktora

Bende bir bebeğe o konuda yardımcı olmuştum ve yürümeye başladı iyileşti o adım attıkça ben mutlu oldum annelik bambaşka ya
Ayyy muhteşem canım bende eşime her gördügümde az çok yardımcı olalım diyorum çünkü o bebekler bizimde olabilirdi gözünün önünde eriyip gittigini görmek çok zor bir anne için

Ay Allah senden razı olsun iyi hatırlattın. Her ay aylık yardımda bulunurdum kızımın adına ayıptır söylemesi. Bi süredir kesmiştim yardımları unuttum açıkçası sonrada öyle devam etti doğumun son dönemleri iki çocukla koşuşturma derken. Yine başlayayım sma lı çocuklara çok üzülüyorum

Ayyy özür dilerim canım inan üzmek istemezdim gerçekten aynı dusunceler ölüm korkusu var bende de
Yok kuzum ne özürü bu duyguları bütün anneler yaşıyordur eminim kaybetme korkusu onu annesiz bırakma korkusu bak sende de varmış bende neden böyleyim diyordum

Gerçekten onların iyileştigini görmek muhteşem duygu onları öyle görünce kendi bebegimi severken aglıyorum çok psikolojim bozuluyor allahım hiç birimizi evladı ile sınamasın düşmanımı bile

Şansıma hb'de oioi indirimi varmış koyu mavisini görmemiştim ondan aldım iki kaşık , bi puzzle tabak, bir de 3 bölmeli tabaktan aldım yeter herhalde dimi kızlar gulumsebebek @cesursavasci
Yeter canım bi kaç tane de sonra e bebekten normal kaşık alırsın oda bi kaşık isticek eline malum oynamak için yanında taşımak için kaşık kabı yemek termosu bide meyve sebze filesi var adını tam bilemedim içine muz koyuyosun mesela eline veriyosun kendi emzik gibi emerek yiyor file şeklinde olduğundan püre gibi çıkarıyor zaten. Oda çok iş görüyor ama silikon olması bence daha iyi onunda

Benimki emmiyor zaten hep sağıp veriyorum. Gün içinde sağında klimasız odada 3-4 saate kadar bekliyor en fazla zaten o arada da içmiş oluyor o sütü. Eğer gece sağmışsam veya daha uyuyorsa dolaba koyuyorum aynı şekilde benmişti usulü ısıtıp veriyorum. Haftada 1 paket de atmaya çalışıyorum buzluya işe gitcem diye.

Gerçekten onların iyileştigini görmek muhteşem duygu onları öyle görünce kendi bebegimi severken aglıyorum çok psikolojim bozuluyor allahım hiç birimizi evladı ile sınamasın düşmanımı bile
Aminnn canım o bebekler için bide uygulama var biliyomusun bilmiyorum günlük girip reklam izliyorsun sadece. Bi bebeğin ne kadar çok reklam izlenmesi olursa okadar iyi aylık valilik onaylı hesaplarına para yatıyor. Çok bişey değil ama damlaya damlaya göl olur sonuçta. Telefon değiştirince o uygulama da silindi bulayım da indireyim bidaha. Öyle sık takip edip yardımda bulunduğum 3-4 bebek ilacına kavuştu. Arada bir paylaşıyorlar son hallerini artık bebeklerin ciddi manada gözlerinin içi gülüyor.
Rabbim nerde varsa yar ve yardımcısı olsun inşallah

Canım peki termosu ne kadarlık almak yeterli olur büyük olmasına gerek var mı

Yok canım bilmiyorum o uygulamayı ben instgramda çok baktıgım için hepsi çıkıyor karşıma

Bilmiyorum ki bizim geçen ay tek klima çalıştı onda bile 2600 dü

Canım peki termosu ne kadarlık almak yeterli olur büyük olmasına gerek var mı
Yok canım zaten mama termosu olarak alırsan onlarda çok büyük olmuyor zaten. Bebeğe yetiyor hatta artıyor.
Bende bu ikisi var kırmızı mama termosu diğeri su termosu. İkiside yetiyor artıyor

Eklentiler

• IMG_5015.jpeg
    73,6 KB · Görüntüleme: 34
Bulursanız bize de söylermisiniz bende o şekilde de destek olmak isterim

Klima hiç kapanıyor. Ama hep uzun kollu tulum giydiriyorum duş alsa da almasa da
Peki her odada klimalı mı yoksa klimalı odadan cıkmıyor musunuz? Of bitsin istiyorum yaz rahar ederim dedim cok zorlanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…