2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Hatırlıyorum o anlattıklarını o zaman da çok üzülmüştüm senin için lohusa halinle sana yapılanlara tabiki unutulmaz asla ama aklıma getirmemeye çalış süpürgeyi mesela olmadı bunu sat yenisini al yeni başlangıç yapmış gibi belki işe yarat mı ki

Çocuğu böyle 10 dakika yatmayan var mı benimki gibi huyu böyle kalacak diye korkuyorum iyice alışkanlık yaptı bunu ya çocuk

Geçen araba sürüyorum çocuk annemde pusette asla yatmıyor 1 saatlik yolda 7 kez durduk şarjımda yoktu bizi aramaya çıkmışlar kaç saat oldu nerde kaldınız diye

Yarayabilir canım gözden uzak olması

Geçen araba sürüyorum çocuk annemde pusette asla yatmıyor 1 saatlik yolda 7 kez durduk şarjımda yoktu bizi aramaya çıkmışlar kaç saat oldu nerde kaldınız diye
Canım biz pusetin altına şey koyduk küçük bi minder çocuk çok rahat ediyo sende denemediysen deneyebilirsin

Bir de öyle yapayım kucakta da durmuyor ki tek pusetlik de değil gerçi annem kucağında götürdü yazık kolu uyuştu kadının zır zır ağlıyor
Bi dene bakiyim canım belki sever evin içinde de kullanıyorum ben bebegim puseti sallıyor bana oyun yapıyor birde hareket ettiği için daha çok sevdi.. seninki de mi kolik yoksa yada başka derdi mi vardı acaba

Bi dene bakiyim canım belki sever evin içinde de kullanıyorum ben bebegim puseti sallıyor bana oyun yapıyor birde hareket ettiği için daha çok sevdi.. seninki de mi kolik yoksa yada başka derdi mi vardı acaba
Hiç bilmiyorum ki ya sürekli de derdi yoktur bence bir yerde de geçer derdi yani ama yok her gün her saat aynı şöyle 10 dskika yatmıyor şarkı felan söylüyoruz biraz gülüyor ama max 5 dakika fazlası yoktur

Ya benim son zamanlarda tahammül seviyem çok azaldı. Çocuğa da bağırdım dün ve bugün sonra da pişman olup çok üzülüyorum ama gerçekten güzel olduğu kadar da zor bir süreç kendini kötü hissetme hepimiz aynıyız

Ben 1 ay emzik vermedim sonra vermeye çalıştım 1 aydır deniyorum 5 ayrı emzigi var hiçbirini almıyor valla. Denemeye devam edeceğim ama çünkü ağladığında sakinleşmek çok zor oluyor en azından dışarıda işlerim kolaylaşır diyorum ama almayan bebek almiyormus

Yaa ben ilk doğduğu gün verdim o zaman aldı açmış sütüm gelene kadar alıyordu sütüm geldi emmeye başladı emziği hiç almadı sürekli öğürüyor benimki de mi öyle olacak ya bende de 4 emzik vardı almıyor ama ben de denemeye başlayacağım yoksa dediğin gibi çok zor hiç durmuyor ne dışarda me bir yerde geçen uyuyordu yemek yaptım oh dedim ya yemek yapmayı özlemişim dedim

2 aydır vermeye çalışıyorum almıyor benimki

Bunu ben yazdım sandım bir çocuk sürekli ağlar mı diye sabah 6 uyanış 8 e kadar oyalanış 12 ye kadar hoplayış daha yeni uyudu benim uykum geldi o uyuyana kadar inşallah kahvaltı edeceğim şimdi

Vallahi biz 2 gun once hastanede saglam kavga ettik..ve sebep ne biliyormusuz pisik kremicok surdun az surdun kavgasiboyle sinirle actim anlasmali bosanma protokolu falan arastirdim oda heyheylendi gidiyorum ben faan dedim yolun acik olsun ama ne o gidebildi ne ben bosayabildim 2 saat sonda askim askim takildik.cok takilmayin kizlar stres yorgunluk uykusuzluk falan insani tahammulsuz yapiyor.kriz mi geldi....bekleyin geçsin dunde baya geyigini cevirdik hatta...bosanma dilekcesinde pişikten bahsederdik falan diye.... cesursavasci

Güldürdün kız benimde geçen o tarz bir şeyim olmuştu da unuttum çok sevindim tek ben değilmişim bunları yasayan teşekkür ederim kızlar golden-snitch

Ay dün yine zeytinyağı yaptık taradık yıkadık çok az kaldı ama yine çıkacak mı bakalım. Kuruluktan mı oluyor yağdan mı anlamadım ben de ama siveno şampuan iyi gelmedi belki de. Mustelaya geçeyim ben de bari
Süt miktarından bağımsız bence tazyik olayı çünkü ben mamaya başladım sütüm azalmıştır iki öğün az emziriyorum öncesine göre. Teşekkür ederim canım araştırayım ben de flanş olayını.
Teşekkür ederim evet sağdıktan sonra şişip büyüdü göğüs ucum ve kızardı muhtemelen dediğiniz sorundan kaynaklı

cesursavasci canım herkes aşağı yukarı aynı şeyleri yaşıyor yalnız değilsin. Ben de ilkinde ağır bi depresyon yaşamıştım eşimle boşanma noktasına gelmiştik. Bunda o kadar yaşamadım ama yine de eskisi gibi değilim. 11 kilo fazlam var hiçbi kıyafetim olmuyo ona moralim bozuluyo. Bebeğimin reflüsü var sürekli kusuyo ve kilo almıyo, hiç uyumayan bi bebek ona ayrı zorlanıyorum, oğlum sürekli tablet tv istiyor ona kızıyorum, eşim çok geç geliyor işten gelince de hiç yardımı dokunmuyor. Zaten ailelerden uzak bi şehirdeyiz hepsi üst üste çok zorluyor.
Doğum iznim de bitti ücretsize çıkıcam ama öncesinde izinlerimi kullanmak istiyorum ona sıkıntı çıkarıyorlar vs o da ayrı bi dert. Şöyle bi villa tatili iyi gelecek aslında ama onların da fiyatları uçmuş durumda.. parklara giderek arkadaşlarla buluşarak akıl sağlığımı korumaya çalışıyorum ben de işte yoksa evde düşün düşün daha kötü oluyo

Ben destek almak istiyorum ama ilça tedavisi olacagı için emzirme döneminin bitmesini bekliyorum içecem sakinleştiricileri mal gibi gezecem ortada ne bok kaderim varmış diyorum bazen degersiz gibi hissediyorum belki bencilcede düşünüyor olabilirim ama elimde degil benim psikolojim bozuk böyle devam ederse olan bana olacak nefes almakta zorlanıyorum kafamda kurmaktan

Şu misafir olayı banada çok batıyor zor dinlenme zamanı bulurken birde ev temizleme bir şeyler hazirlamayla uğraşmak istemiyorum
Ben ne gidiyorum nede kabul ediyorum kümseyi görmek istemiyorum konuşma özürlü oldum insan görmeye görmeye eşim zaten konuşma özürlüydü elinden telefon düşmez banada bulaştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…