2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Vallahi biz 2 gun once hastanede saglam kavga ettik..ve sebep ne biliyormusuz pisik kremi😀cok surdun az surdun kavgasi🤣🤣🤣🤣boyle sinirle actim anlasmali bosanma protokolu falan arastirdim🤣🤣 oda heyheylendi gidiyorum ben faan dedim yolun acik olsun🤣🤣🤣 ama ne o gidebildi ne ben bosayabildim🤣🤣🤣 2 saat sonda askim askim takildik.cok takilmayin kizlar stres yorgunluk uykusuzluk falan insani tahammulsuz yapiyor.kriz mi geldi....bekleyin geçsin🤣🤣🤣🤣 dunde baya geyigini cevirdik hatta...bosanma dilekcesinde pişikten bahsederdik falan diye.... cesursavasci cesursavasci
Ahahaah çok iyi 🤣🤣 hepimizin tahammül seviyesi yerlerde en azından burada hepimizin böyle olduğunu görebiliyoruz normaliz demek ki🤣

Ay dün yine zeytinyağı yaptık taradık yıkadık çok az kaldı ama yine çıkacak mı bakalım. Kuruluktan mı oluyor yağdan mı anlamadım ben de ama siveno şampuan iyi gelmedi belki de. Mustelaya geçeyim ben de bari

Süt miktarından bağımsız bence tazyik olayı çünkü ben mamaya başladım sütüm azalmıştır iki öğün az emziriyorum öncesine göre. Teşekkür ederim canım araştırayım ben de flanş olayını.

Teşekkür ederim 🙏🏻 evet sağdıktan sonra şişip büyüdü göğüs ucum ve kızardı muhtemelen dediğiniz sorundan kaynaklı
Biz mustelanin normal sampuanini kullanıyoruz onunla yıkayınca oluyor. Köpük bir şampuanı var konaklar içinmiş ozellikle. Bir de kremini gördüm ama onu almadim

Bunu ben yazdım sandım bir çocuk sürekli ağlar mı diye 😂 sabah 6 uyanış 8 e kadar oyalanış 12 ye kadar hoplayış daha yeni uyudu benim uykum geldi o uyuyana kadar inşallah kahvaltı edeceğim şimdi 😂
😂😂 bizimki de aynı sabahın 6 sında uyanıyor bir de durmuyor bari erken uyandın az dur yatakta oyalan direkt niye ağlıyorsun😂 ayağımda sallayarak uyuttum 2 saattir uyuyor maşallah maşallah hatta 2 saati geçti ama topuklarım acıyor ayaklarım belim koptu ıyanmasın diyr hiç kıpırdayamıyorum🥲

😂😂 bizimki de aynı sabahın 6 sında uyanıyor bir de durmuyor bari erken uyandın az dur yatakta oyalan direkt niye ağlıyorsun😂 ayağımda sallayarak uyuttum 2 saattir uyuyor maşallah maşallah hatta 2 saati geçti ama topuklarım acıyor ayaklarım belim koptu ıyanmasın diyr hiç kıpırdayamıyorum🥲
Ayy işin çok zor bende ikinci bebekte öyleydim ayagımda tutardım uyusun diye 3 saat uyurdu sonra bıraktıgım an uyanırdı gündüzlerimiz hep öyle geçerdi yoksa uyumazdı 🙈🙈

Ben destek almak istiyorum ama ilça tedavisi olacagı için emzirme döneminin bitmesini bekliyorum içecem sakinleştiricileri mal gibi gezecem ortada ne bok kaderim varmış diyorum bazen degersiz gibi hissediyorum belki bencilcede düşünüyor olabilirim ama elimde degil benim psikolojim bozuk böyle devam ederse olan bana olacak nefes almakta zorlanıyorum kafamda kurmaktan
Canım sakin olmaya çalış dicem kelin ilacı olsa başına sürerdi.. en azından çocukların için şükret benim tek dayanağım oğlum şuan psikolojik bende çokuk haldeyim ne desem bilemedim o yüzden

Ben ne gidiyorum nede kabul ediyorum kümseyi görmek istemiyorum konuşma özürlü oldum insan görmeye görmeye eşim zaten konuşma özürlüydü elinden telefon düşmez banada bulaştı
Sen=ben bi geçenlerde bana gelmesinler diye birine gittim yatılı misafir gelcek bizede canım sıkkın

Ayy işin çok zor bende ikinci bebekte öyleydim ayagımda tutardım uyusun diye 3 saat uyurdu sonra bıraktıgım an uyanırdı gündüzlerimiz hep öyle geçerdi yoksa uyumazdı 🙈🙈
Ne zaman düzeldiiiiii artık ağlamasın da yeter ki her şeye razı oldum ☹️ açlıktan da ölcem :KK43:

Gece uyuyan bebek babasini gündüz uyuyan bebek annesini sever diyorlar. Bizimki başlarda beni seviyordu şimdi resmen babaci 😅 bugun misafirlerim gelecek en azından mutfağı toplamama izin verdi 😅 gece uyku düzenimiz bı nebze oturdu gibi hava kararınca odaya çıkıyoruz en geç 22:00'de odada oluyoruz reflü yatağını da kaldirdigimiz için kayıp uyanmiyor artık şükür. Gece uykusunu güzel alıyor galiba sabah çok zorlanıyorum 🥺 bana hiç bir iş yaptirmiyor. Bana benziyordu zaman gectikce babasına benzemeye başladı. Şimdi de gece güzel güzel uyuyor eşim hiç uyku sıkıntısı çekmiyor, gündüz ben pert 🤣

Biz mustelanin normal sampuanini kullanıyoruz onunla yıkayınca oluyor. Köpük bir şampuanı var konaklar içinmiş ozellikle. Bir de kremini gördüm ama onu almadim
Bende de normal sampuanı var o mu konak yapıyormuş

Ahaahha sen eşine hala kızgın misin canım 😅
Evet 15 gün oldu hala konuşmuyorum kendisi zaten konuşma özürlü iletişim sorunu var aramızda konuşarak halledemiyoruz kendisi yüzünden ben istiyorum konuşsun o susarak barışmayı teklif ediyor ona göre no problem

Kızlar emzik vermeyen var mı 🙄 ya bi çocuk sürekli ağlar mı kimsede durmuyor bazen bende de durmuyor ne kahvaltı yapabiliyorum ne yemek yiyorum hiçbir derdi yok sadece ağlıyor ya emzik vermiyordum almamıştı tekrar denemeyi düşünüyorum vermeyi alır mı bilmiyorum işe yarar mı onu da bilmiyorum
Ben vermedim emzik canım. Oyun halısı falan aldım bi şekilde uyanıkken oyalamaya calısıyorum

Kızlar anakucağını ne marka önerirsiniz

Bu markayı görmüştüm canım premium olanlar biraz daha pahalı acaba aradaki fark nedir biliyo musun😇
Babyjörn alayım dedim ama gereksiz pahalı geldi

X