2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Aslında işlemin ederi maksimum 4k benim gozumde de işte... sanki ne yapiyo alt tarafı bi deri kesip dikiyo bizim antalya gereksiz pahalı
Söz konusu bebek/çocuk olunca giydirdikçe giydiriyorlar. Anne babalarda düzgün olsun merdiven altı olmasın diye düşünüyor ne gerekiyorsa kendilerinden kısıp veriyolar. Bunu bildikleri için ekstra pahalı çocuk konusunda herşey. Sünneti giyimi kontrolü sabunu deterjanı.
Bide çocuk olsun umuduyla doktor doktor gezenlere bak. Deli paralar dönüyor kontrolü iğneleri işlemleri tüp bebeği vs.
para kırmak için en güzel sektörlerden ikisi.

Benim bebeğim de öyle maalesef 15 dk uyuyor uyanıyor o yüzden artık hiçbisey yapamaz oldum
Dün oğluma hazırladığım kahvaltı tabağını akşam 4te makineye koydum valla
Uyku saatlerini kestiremiyorum ki gündüz uyandıktan 20 dk sonra huysuzlanıyor. Altı temiz karnı tok gazı yok esniyor mızırdanıyor. Ama bir türlü uyumuyor

Bizimde öyle canım, uykusu var uyutana kadar canım çıkıyor hoooop bugün tam 15 dk sonra uyandı. Uyanıncada uykusunu alamadı diye ağladı omzumda kucakta memede herşeyi denedim gözleri gidiyor ama dalamadı uykuya. Bende öyle olunca odaları dolaştırdım iyice açılsın uykusu diye sonra tekrar uyutmaya çalıştım kısır döngü yani

Kızlar bebişlerimiz için bu ay şu hareketleri yapabilmeli işte şu egzersizleri yapalım gibi bizi yönlendirecek bir program var mı bildiğiniz.
Mesela bizimki ayaklarının üstüne basmaya bayılıyor veya kucakta oturur şekilde durmak istiyor.
Kimisi çok küçük ay oturtma öyle, basmasın ayağının üstüne falan diyor. Kimiside olsun yap diyor. Yanlış bişey yapmak istemiyorum.

11 yılda unutmuşum ben bu bebek işini canları sağolsun napalım

Kızlar bebemin dişleri çok kaşınıyor. Bir beyazlik var ama damağında değil sanki daha arkada gözüküyor. İşaretledigim yerde. Diş değildir dimi? Emzigini falan emmiyor kemiriyor resmen

Eklentiler

• IMG_20240731_122556.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20240731_122514.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar bebemin dişleri çok kaşınıyor. Bir beyazlik var ama damağında değil sanki daha arkada gözüküyor. İşaretledigim yerde. Diş değildir dimi? Emzigini falan emmiyor kemiriyor resmen
Yok canım diş degil çıkacagı zaman orası kabarır şişer bilirsin

Daha oturmasın canım küçük eskiler beli batar derler

Ben mızırdanmasını beklediğim için hata da yapıyor olabilirim. Saat tutarak deneyim bir de.
Dene bakalım canım benimki
1.5 saatte uyur belki seninki 1 saatte yada 2 saatte uyumak ister uykuları çok gelince uyutmak dahada zorlaştırıyor

Kızlar ben de tam uykuyla ilgili soru soracaktım. Uyanıklık süresi 60-90 dk arası olmalı yazıyor her yerde. Gerçekten de 1 saati dolunca esnemeye başlıyor gözler kızarıyor uykuya hazırlanıyor tam 90 dk olunca da uyuyor ama uykuya dalma sürecimiz çok sıkıntılı çok ağlıyor mahvediyor kendini. Çığlıksız uykuya daldığı çok nadir. Sizinkiler de öyle mi? Ne yapmam gerek uyku belirtisi gördüğüm an uyutmaya başlıyorum ama bi şeyi yanlış mı yapıyorum

Sabah kargoya gitmem gerekti şirkete evrak yollayacaktim. Kargo da yakın olunca eşime ben bebisle giderim dedim. 9:30 da uyandı sabah. Hazırlandık çıktık kargo market derken bir süre kanguruda uyudu (toplasan 15dk bile değildir) eve geldik 10:40 falandı. sıcaktan zaten çok mayismisti üstünü değiştirdim emzirdim. Enerji geldi resmen 11:30da ancak uyutabildim. Bagirisik cigiris aglayislar dediğin gibi yapmadığım maymunluk kalmadı. Ooh rahatım artık güzel bı kahvaltı yapabilirim dedim kahvaltımı yapamadan yarım saatte uyandı. 12den beri uyutmaya çalışıyorum şu an yeni uyudu. 4 saat olmuş bak sabah uykusundan kalkali toplam 45 dk uyudu

Kızlar hazır uykudan açılmışken konu
Uyku gerilemesi diyebilmek için hem gece hem gündüz uykusunun mu sıkıntılı olması lazım? Bizimki maşallah gece sıkıntı çıkartmıyor da gündüzleri ben hiçbir şey yapamıyorum artık

20 dkdır ana kucağında sallıyorum 3 kere uyandı geri uyudu
Benimki öyke uykusna geçerken bşr defa uyanıyor emzirip geri koyuyorum iki saat uyuyor öglen zaten ilk 45 dak 1 saat önemli uyanmazsa uzun yatar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…