2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kestım canım sadece gürültülü kaka gitti sonra az az yemeye basladım yemeyim bari ne yiyeceğimi şaşırdım arada mama da veriyorum oda süt ürünü nasıl olacak yani
Alerjik bebek maması var içeriği süt ürünü olmayan ama onu doktor vermesi gerekiyor diye biliyorum

İnşallah canım ya

günaydın kızlar bebişleriniz gündüz en uzun ve en kısa kaç saat/dakika uyuyor? 15 dk uyku mu olur ya uyanınca huysuzlanmasa neyse de çok ağlıyor geri de uyutamıyorum. Uyuduğu vakit de ana kucağını devamlı sallamam gerekiyor yoksa uyanıyor

Gündüz en uzun 2 saat uyuyor galiba ( banyo yapıyor emiyor falan ancak öyle) genelde 45dk 1 saat uyuyor ortalama. En kısa da dün 5 dk 10 dk falan uyudu sanırım

Gündüz en uzun 2 saat uyuyor galiba ( banyo yapıyor emiyor falan ancak öyle) genelde 45dk 1 saat uyuyor ortalama. En kısa da dün 5 dk 10 dk falan uyudu sanırım
Kaç saatte bir uykusu geliyor canım? Ben bazen zamanı mı kaçırıyorum acaba bu kadar huysuzlanıyor diye düşünmeye başladım

Canım size herhangi bir kan ya da deri testi uygulandı mı yoksa belirtiler e göre mı süt alerjisi denildi .Diyet açarken mesela yumurta yemeye başladım ne kadar sürede kakada görürüm sonucu
Biz kan testi verdik negatif çıktı ama zaten 6 aysan önce testler doğru sonuç vermiyormuş. Yumurtayı 3 gün gözlemleyin ama kakada çıkmayabilir döküntü yapabilir yada fazla kusma, gaz l, huzursuzluk yapabilir. Bizim mesela hiç kakada kan görülmedi başka belirtiler vardı. Ama yumurta çok alerjen o yüzden bence 5-6 gün gozlemleyin yeni birşey denemeden

Tazyikli mi sütün canım? Ben sağımda o acıya dayanamadım kuzum. Baby mom giyilebilir olandı benimki, vakumu cok güçlü ama dayanılacak gibi değildi acısı. Koruyucu uç kullanmıştım bu defa pompa çektikçe koruyucunun kenarları göğsümü kesiyordu. Yakınımdan ödünç bi pompa aldım şarjlı o acıtmıyor ama vakum gücü cok daha düşük son kademeye kadar bile getirdiğim oldu. Ben de ikinci el avent mi alıp denesem diyordum ama yok seni acıtıyorsa keian benise acıtır. Flanş ölçüsü uymuyordur belki sana? Ya da daha az vakum gücü olan bi makine alıp denesen mi belki zamanla alışır meme

Benim bebeğim de öyle maalesef 15 dk uyuyor uyanıyor o yüzden artık hiçbisey yapamaz oldum

Kaç saatte bir uykusu geliyor canım? Ben bazen zamanı mı kaçırıyorum acaba bu kadar huysuzlanıyor diye düşünmeye başladım
Benim dün görümcemler vardı normalde 7-8 en geç gece uykusuna geçiriyorum en fazla yarım saat geçmiştir uyku saatini aşırı huysuzlandı ağlama çığlık sakinlemiyorda. En sonunda uyudu da rahatladı. Uyku saatlerini geçirme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…