Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben deeeee hem de çok severim❤️ o yüzden zorlanmıyorum içmekte sevdiğim için
Kefiri sevmezdim ama bıdık için alıştık napalım ksjs 😂
Seninle aramızda 2 gün var sanırım. Arada pıt pıt bir şeyler oluyor bende ama emin olamıyorum😅 o mu değil mi diye. Şöyle gümbür gümbür duysak keşke shjdjdj
Ya o bende de oluyo pıtır pıtır bişeyler ama ben bağırsak hareketidir heralde diyorum 😅

Ben, 8/5 tansiyonla geziyorum 😵‍💫 Geçen bayılacaktım neredeyse zor uzandım alet tansiyonumu ölçemedi bile 🤷🏼‍♀️ Ve evet biraz daha fazla hissediyorum kalp atışımı ama çok rahatsız etmiyor
evet ya çok halsiz bırakıyor açta kalmıyorum tuzlu şeyler tüketiyorum maden suyu içiyorum ama arada böyle bikaç gün düşük tansiyon geziyorum
Benim de ara sıra çok ayakta kalınca, aniden ayağa kalkınca oluyor 90/60 90/50 gibi ölçüyorum suyu en az 2 lt içmemiz lazım galiba
içmeye çalışıyorum aslında maden suyu da içiyorum ama bilemedim. Arada böyle tutuyor işte

ayy durrr tamamm bascam her seylere inşallah gösterir göstermezse de artık 1 hafta sonra da devlete randevu alırım ahhaa

Günaydııın, ben daha dün simit yedim. :) Geçen pazar da kıymalı börek yedim :) her gün yememek kaydıyla yenebilir ya.
Bende haftada 1 yiyorum cumartesi ya da pazar onlar tutuyor midemi birtek

Selam ben karbonhidratı genelde sabah tükettiğim için canım çekerse denk falan gelirse haftada bir iki oluyor o da tüketmiş oluyorum simiti Daha fazla istersem de tüketirim kafasındayım ondan çok kısıtlı hissetmiyorum Ama kendimi bildim bileli poğaça bana iyi gelmez mideme özellikle dışarıdan onu hiç tüketmiyorum
Evet genelde mide yakiyor ama haftada 1 canim cok istiyor bu sabahta esim almis firina gidip sicak olunca bi de miss insanin cani cekiyor midemi tutuyor bari

Ben, 8/5 tansiyonla geziyorum 😵‍💫 Geçen bayılacaktım neredeyse zor uzandım alet tansiyonumu ölçemedi bile 🤷🏼‍♀️ Ve evet biraz daha fazla hissediyorum kalp atışımı ama çok rahatsız etmiyor
Ben her gitttigimde olcuyorlar 12 ye 8 cikiyor genelde cok rahatsiz oluyorum tansiyonumu olcerken biri sanki damarlarim agriyor gibi

evet ya çok halsiz bırakıyor açta kalmıyorum tuzlu şeyler tüketiyorum maden suyu içiyorum ama arada böyle bikaç gün düşük tansiyon geziyorum

içmeye çalışıyorum aslında maden suyu da içiyorum ama bilemedim. Arada böyle tutuyor işte
Ben su hic icemiyorum zorluyorum midem bulaniyor daha cok bu yuzden de surekli idrarda yanma oluyor Allahim hayirlisiyla dogursaydim ☺️🙏

Ben de ne yaparsam yapayım hep düşük, günde en az 3 su içiyorum, 1 tane sade maden suyu içiyorum, aç kalmıyorum ama düşük 😂 Benim hep düşüktür tansiyonum 11 olduğunu bilmem ama gebellikle iyice düştü 🤷🏼‍♀️ Yüksek tansiyondan daha iyi o yüzden kafama takmıyorum 🤪

Ben her gitttigimde olcuyorlar 12 ye 8 cikiyor genelde cok rahatsiz oluyorum tansiyonumu olcerken biri sanki damarlarim agriyor gibi
Senin tansiyonun normal canım 🥰 tansiyon basınçla ölçülen bişey olduğu için o damar ağrısı, baskı hissi normal 😇

X