2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
O nemlendırıcıden bende elimde bulunduracağım çok teşekkür ederim içim rahatladı

Biz hepimiz bir odaya toplandık burası çocukların odası bazayı birleştirdik bu minnoş bize yer bırakmıyor babamızda gitmiyor başka odaya sıvışıyor yanımıza
Yaa çok tatlısınız maşallah benım eşim tam bir kontrol manyağı kızım yanımızda park beşikte yatıyor besıgın ıcınde hıcbırsey yok asla olamaz ayak ucuna yastıgını koyuyordum artık oda yasak bırde gece on kere benım yzerımdekı yorganı sorguluyor kac defa bana kaldır bişey ortmeyelım dedı neymiş kızın üzerine atarsaymısız degılkı yanıma yatırmak gunduz kızımla tabıkıde kacamak yapıyoruz sarılıyoruz

Kızlar temu da bir sipariş sınırı var mı? Bazı insanlar ayda 5 üründen fazla sipariş edilemez felan diyor, gümrükten gecmiyormus. Çok güzel bebek kıyafetleri var

Biz park yatagımızı kurmadık henüz diger beşigede imkanı yok sıgmıyor hareketleri kısıtlı kalıyor ben beraber yatmayı çok seviyorum koynuma giriyor hareket ettikçe eşimde köşede dursun karışsada minnoşumla yatarım ben zaten gıcıgım eşime normaldede sorun yapmaz agzı var dili yok uyuz oluyorum o hallerine zaten bence kontrolcü olması daha iyi herkese karşı kendini de ifade eder bizde sıkıntı bende gündüz beşiginde yatırıyorum

Bazen o eş tipine de gerek var canım benimki cok herkese karsı kendıni de ifade edemiyor aslında bana karsı cok iyi ifade ediyor

En bilindik alerjenler süt ürünleri, dana eti,yumurta, tavuk eti, domates,buğday, tahin-susam oluyor bunları sırayla kesip 3 gün gözlemleyabilirsiniz

En bilindik alerjenler süt ürünleri, dana eti,yumurta, tavuk eti, domates,buğday, tahin-susam oluyor bunları sırayla kesip 3 gün gözlemleyabilirsiniz
Canım size herhangi bir kan ya da deri testi uygulandı mı yoksa belirtiler e göre mı süt alerjisi denildi .Diyet açarken mesela yumurta yemeye başladım ne kadar sürede kakada görürüm sonucu

Kızlar ya kakası sıvı oldu çocuğun o sarı pütürlü hali gitti çok sıvı kına yeşilinden az daha açık şekilde oldu normal mi

Kızlar temu da bir sipariş sınırı var mı? Bazı insanlar ayda 5 üründen fazla sipariş edilemez felan diyor, gümrükten gecmiyormus. Çok güzel bebek kıyafetleri var
5 ürün değil 5 kere diye biliyorum ben
Çünkü 5ten fazla ürün hep söyledim

Canım bazen kakada kan yerine vücutta böyle kızarıklık olarak da kendini belli ediyormuş hiç süt ve süt ürünlerini kestin mi? 1 yaştan sonra diye biliyorum canım ben ondan öncesi yanlış sonuç veriyormuş.

Ayy gerçekten mi benim takviye almam gerekiyor artık o zaman

Ayy gerçekten mi benim takviye almam gerekiyor artık o zaman
Ama o bebeğin alerjisi 2 yaşında hala devam da ediyor belki uzun süre olduğu için eksiklik bariz dişlerden atmıştır. Sen yine de bi doktora danış ama. Belki yavaş yavaş açtırır diyeti filan okadar uzamaz senin bebişin alerjisi inşallah

Kestım canım sadece gürültülü kaka gitti sonra az az yemeye basladım yemeyim bari ne yiyeceğimi şaşırdım arada mama da veriyorum oda süt ürünü nasıl olacak yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…