2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
KIZLAR eşimin Ankara’da bi işi varmış yarın günü birlik gidecek dönecek buradan 4 saat sürüyor git gel 8 saat olacak. Ben de evde çok bunaldım gitsem mi dedim çocuklarla birlikte ama çok mu yorucu olur ki? Sabah 6 da çıkacakmış gece de 1-2 gibi döneriz muhtemelen. Ankara üniversiteyi okuduğum şehir çok seviyorum gezerim gitmişken dedim ama bebekle bu sıcakta çok mu saçma olur

Nasıl besleniyorsun canım ben ne yiyeceğimi şaşırmış durumdayım.
Hindi eti ve kuzu eti yiyorum bol bol. Ankara marka makarna ve şehriye alıyoruz(içinde yumurta yok). Sebzeleri yiyorum. Bol bol patates yiyorum valla hoşaf kuru dut kuru kayısı ve hurma yiyorum. Ama çok zor gerçekten hep aynı şeyleri yiyorum maalesef. Sadece sütle besleniyor bebişim o yüzden sütüm azalmasın ve kalitesi düşmesin diye çok uğraşıyoruz.

Ben olsam giderdim sanırım kafam dağılsın değişiklik olsun diye ama benim şu an tek çocuğum var cafede bile otursam serinlesem olur sn oglusunu nasil idare edeceksin sıcak olunca hep kapalı alan gibi olcak

Ben olsam giderdim sanırım kafam dağılsın değişiklik olsun diye ama benim şu an tek çocuğum var cafede bile otursam serinlesem olur sn oglusunu nasil idare edeceksin sıcak olunca hep kapalı alan gibi olcak
Ay ben de bilemedim ya önce çok heveslendim sonra da sıcak olduğu aklıma geldi normalde gündüz hiç çıkmıyoruz evden avm gezeceksek de anlamı olmaz dediğin gibi.. görmek istediğim yerler var bilemedim düşüncem bakalım. 1 saat mesafedeki Eskişehir’e 2 ayda ancak gidebildik zar zor şimdi deli cesareti geldi

Ayy ben de regl olmuşummm inanamıyorum ilkinde 7 ayda olmuştum şimdi neden böyle oldu yaa üzüldüm

Yine kendi doktorunuza da danışırsın canım

Benimki 6 da uyanıyor sabah. Kendi kendine bıdırdanıyor ağlıyor bağırıyor gülüyor en son 8 de kalkıyoruz yataktan 10:00 a kadar uyumuyor.

Benimki 6 da uyanıyor sabah. Kendi kendine bıdırdanıyor ağlıyor bağırıyor gülüyor en son 8 de kalkıyoruz yataktan 10:00 a kadar uyumuyor.
Belli bı saat düzeni yok ama 9-9:30 civarı oturma odasına geçiyoruz normalde. Gece uykusunda hiç sorun yok çok şükür hatta dün sütüm çok tazyikliydi gece hep genzine kaçtı bu yüzden uykusu da dağıldı epeyi. Yatırdım hiç mizirdanmadi uyumaya calisiyor yavrum ama dalamadi epeyi bir süre. Gözlerini kapatıyor sıkı sıkı sonra olmuyor bir kafasini çeviriyor tekrar kapatıyor. Dagilincs uyku zor daldı. 1 saat sonra tekrar uyandı mecalim kalmamıştı eşim de işe kalktı ona söyledim uyutmus. 3 saat uyudu öyle. Gündüz uykusu çok problem oluyor bizde şimdi son çare bı şekilde banyo yaptırdım uyudu şükür. Bugün çok zorlandım ama hep yarım saat uyuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…