Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Canım kan pihtilasmasi var sanırım sende de degilmi? Diğer mesajlarında öyle gördüm. Bende de pıhtılaşma sorunu var. İlk 3 bebeğim karnımda kalbi durdu. Sonra pihtilasmayi öğrendik ve iğne vurulmaya başladım. Şimdi 11 ve 9 yaşında 2 kizim var. 3. Bebisi bekliyorum. Bende hemen iğneye başladım. Allahını izniyle hiç problem olmuyor. İçini ferah tut.

Canım seninde mi pıhtılaşma problemi. Benimde 2 test sonucunda heterezigot taşıyıcı olarak geçiyor. Şimdi iğne kullanıyorum
Çok teşekkür ederim böyle sizin gibileri görmek çok büyük umut oluyor bana. Allah çocuklarınıza size sağlık versin. 💕

Amin canım 🙏birde sende de oluyor mu bilmiyorum çocuk doğmadan bile kimseye öptürmem felan gibi şeyler düşünüyorum ve ben bu hallerimden korkuyorum, umarım kimsenin kalbini kırmam 😕
Yaa ama böyle düşünmen cok normal. Çünkü zor imkanımız oldu bu evlat sahibi olmak icin. Insan koruyup kollamak istiyor içgüdüsel olarak. Cok normal canim benim😊 bende simdilik o yok ama bende de şey var, hareketlerimi falan kontrol altinda tutuyorum. Uzun yürüyüşler uzun ayakta kalmalardan uzak duruyorum. O kadar cok bekledim ki bu duyguyu yasamak icin napayim su an o benim karnımda diye kendimi pamuklara sarasim geliyor. Muhtemelen de dogunca senin soyledigin gibi bir anne de ben olurum 🤷🏻‍♀️🥲

X