2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Nasıl alıcam meme ucu ölçüsünü canım? Sağ memeyi çok az emdiği için o daha küçük denemeyide onda yaptım. Korkumdan öteki memeye denemeye cesaret edemedim

Nasıl alıcam meme ucu ölçüsünü canım? Sağ memeyi çok az emdiği için o daha küçük denemeyide onda yaptım. Korkumdan öteki memeye denemeye cesaret edemedim
O kadar mı acıttı ya çok ilginç gerçekten kişiden kişiye değişiyor ben çalışmıyor sandım hiç çekmeyince 6 da anca çekti beni

Canim ben ameda marka urun aldim yaninda o olcum kagidi gonderdiler.senin pompa ne marka?flans seti ile beraber yollarlar belki.suydu bana gelen.suanki buyuk mu geliyor kucukmu? kagitta yazana gore meme olcun 21 cikti diyelim 1mm ekleyerek alin diyor.yani 22 alcan.Era denilen yer (kahverengi) icine cokmu giriyor.yoksa tam dersi meme basin sikisiyormu icinde? İp mezuralar varya ondanda yardim alabilirsin.suanki 25 diyelim sen kac mm fazlasi icine giriyor gzo karari bakabilirsin.

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-09-18-35-19-835_com.android.chrome.jpg
    64,5 KB · Görüntüleme: 46
Kızlar merhaba. Gruba yeni dahil oldum. Bebeğim 12 Mayıs doğumlu. Alerjik bir bebek o yüzden ıkınmaları fazla. Sırtüstü yatiramiyorum en fazla 30 dk sonra uyanıyor, yüzüstü yatırıyorum genelde gozetimli olarsk. Böyle olan var mı? Sırtüstü uyuması için ne yapmam gerekiyor? Birde bebeğim ne bebek arabası ne normal araba sevmiyor , 5-10 dk sonra ağlamaya başlıyor kesinlikle onlarda uyumuyor. Siz nasıl alistirdiniz bebisleri yardım ediinn

Canım babymom giyilebilir olandan. Senimli hangisi? Memem parçalandı sandım nasıl bi acıydı öyle. Sen devam edebiliyor musun o acıya rağmen
Ben de bebebao aldım hepimiz geçen hafta aynı anda aldık sanırım ben de tam tersi yeterince çekmiyor gibi hissediyorum en yüksek ayarda kullanıyorum ona rağmen

Ben de bebebao aldım hepimiz geçen hafta aynı anda aldık sanırım ben de tam tersi yeterince çekmiyor gibi hissediyorum en yüksek ayarda kullanıyorum ona rağmen
Bende geçen hafta aldım canım dün akşam geldi :) bugün deniyim dedim masaj modu ve 1. Kademe olmasına rağmen düşünnn. Memem acaip ağrıdı. Ah ahhh bebebao alaydım keşke. Belkide benim bebe ucumla uyumlu değildir diye ama ne bileyim tam olarak nasıl olması gerektiğini de bilmiyorum. Ölçümü de bilmiyorum. Kaç günde geldi bebebao canım

Canım babymom giyilebilir pompa benimki. Sanırım meme ucum kücük kalıyor. Meme başını ortalayınca her iki taraftan yarım santime yakın bi açıklık kalıyor . Meme ucuyla beraber bi miktar da kahverengi kısım içeri giriyor. Babymomda Flanş seçeneği varmı hiç bakmadım. Sitesinde varsa vardır sanırjm dimi? Keşke bebebao alsaydım direkt. Sol memeyi daha çok emdiği için onun ucu bi tık daha büyük ama korkuyorum denemeye

O kadar mı acıttı ya çok ilginç gerçekten kişiden kişiye değişiyor ben çalışmıyor sandım hiç çekmeyince 6 da anca çekti beni
Çok acıttı valla tekrar denemeye korkuyorum senin meme ucu o giriş kısmını dolduruyor mu nasıl? Bende meme ucunu koyunca yanlardan açıklık oluyor sanırım bir miktar kahverengi kısımdan da giriyoe içeri

İşte gaz ilacı yapıyor bebrgini rahatsız ediyo değiştirmen lazim

Cnm bnm hamilelikte diyetle geçti resmen. Bir şekilde bulunuyor işte. Dondurma vs zor oldu sıcaklarda, bir de yogurt
Pastalar börekler her şey yalan oluyo bir anda kahvaltida yiyecek adam akıllı bir şey kalmıyor gerçekten çok zor off ayran yogurt dediğin şekilde dondurma kolay gelsin ben az daha şansımı denicem devam ederse diyet ...

Canim silikon meme basi ile sagim dene o zaman.ben cok acittiginda oyle sagdim.oda is goruyor..araya tampon gibi giriyor silikon meme ucu.

Çok acıttı valla tekrar denemeye korkuyorum senin meme ucu o giriş kısmını dolduruyor mu nasıl? Bende meme ucunu koyunca yanlardan açıklık oluyor sanırım bir miktar kahverengi kısımdan da giriyoe içeri
Benim kahverengi kısım ve ucu içinde oluyor

Canim silikon meme basi ile sagim dene o zaman.ben cok acittiginda oyle sagdim.oda is goruyor..araya tampon gibi giriyor silikon meme ucu.
Olmadı öyle yapayım canım sağol. Şimdi bunu iade ediyim desem bu gidene kadar onaylanana kadar öteki bana gelene kadar çok uzun bi zaman geçecek gibi . Flanş seçeneğide yok sanırım bunun. Bebebao türkiye garantili olan kaç günde geliyo acaba

Alla Allah benimde öyle oluyorda niye acıyo o zaman. Belki seninkine oranla daha cok kısım giriyodur içeri. Meme ucunu da ortalamaya çalıştım halbuki offff
Diğer modları 1 de dene ortalayıp acımayan modda bir 5 dk göğsünü alıştır istersen normal pompa kullanıyordun dimi

Diğer modları 1 de dene ortalayıp acımayan modda bir 5 dk göğsünü alıştır istersen normal pompa kullanıyordun dimi
İlk mod masaj moduya en hafifi o gibi geldi onu denedim 1. Kademede. ötekileri sanki daha da güçlü çekiyor gibii? Kullanma kılavuzunda mor renk kırmızı renkten falan bahsediyor, zamanlayıcıdan bahsediyoe hiç biri yok. Sende var mı bu özellikler

Erkek anaları okuyun

Eklentiler

• 1000043173.jpg
    106,6 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar ben bebeği tek başıma yıkayamıyorum ya eşim de geç geliyor haftada 2 ancak yıkıyoruz. Uyku rutini oluşturmak istiyorum banyo sonrası daha rahat uyur hem diye. Nasıl yıkayabilirim? Pratik yöntemleriniz neler?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…