2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Miktarlar biraz çok geldi bana

Kızlar benimde bebegimin ağzı köpürüyodu. Doktor ona burnu tikaliysa ondandır dedi. Eve gelince bebeğin burnunu açtık gerçektende baya sümük vardı görünmüyormus

Ben de son günlerde kendim düzenli içiyorum sabah akşam gece uykusu iyiydi öğlen uykuları da düzene giriyor gibi bir de kolay gaz çıkartmaya başladı. Bebeğe vermeye korkuyorum ben kendin içsen de etki ediyor

Kızlar benimde bebegimin ağzı köpürüyodu. Doktor ona burnu tikaliysa ondandır dedi. Eve gelince bebeğin burnunu açtık gerçektende baya sümük vardı görünmüyormus
Bizim de hep köpük köpük burnunu ne kadar açsak da tıkalı gibi oluyor hep ya. Burun delikleri minnacik ondan şüpheleniyorum. Kbb randevumuz var haftaya bakalım ne dicek dr

Benim de almam lazım. bebeğimin yüzündeki isilikler her gün daha da çoğalıyor
Eşim hbden aldi bir tane yiyeceklere koyulabilir olandanmis %100 doğal diyor bakalım. Boynuna surcem ben de ne kremler yağlar hep topak topak oluyor orada

Lavaboda yıkıyorum içine havlu serip yatırıyorum büyükse deneyebilirsin rahat oluyor günde 2 kez yıkıyorum ben öğlen ve yatmadan önce gece

Ptesi siparisi verdim carsamba elimdeydi adanadan geliyomus ben antepte oldugum icin hemencecik geldi. Benimki de icine tam oturmuyo taktıgımda meme ucumla flans arasında bosluk kalıyo ben de tam tersi o yüzden cekiyo gibi hissetmiyorum diye düsündüm, sen acıyor diyorsun bilemedim hic

Canim ben bi duru su hazirliyorum bi tas. Banyomda dusa sandalye koydum .banyoda kendimle beraber dusa sokuyorum.kafasi haric yikiyorum.cikarken o son kaynattigim temiz suyu basindan dokup cikiyorum.en kolayi beraber dusa girmek.
Elimden kayıp gider diye korkuyorum minnak benimki 4 kilo daha teyzesi
Anti kolik maması daha koyudur belki canım ben de reflü için bi mama almıştım baya koyuydu
Benim küvet file yok canım şu delikli silikon aparattan var direkt duşakabinin içine koyuyoruz. O yüzden zor geliyor bana eşim tek başına yıkıyor da ben yıkayamıyorum nedense panik oluyorum
C Chen31 canım doğal gül suyu için onerebilecegin bir marka var mı içeriği sadece gül olan
CleanRose diye bir marka alıyorum ben canım, Isparta’da yıldırım şekerleme var oradan alıyorum internetten hiç almadım. O markanın da sentetik ve doğal olarak satılıyor ayrı ayrı yorumlara bakarak alabilirsin online alacaksan. Doğal olanı çok iyi senelerdir kullanıyorum ben, ateşi çıkınca da düşürüyor. Buzdolabında tutuyorum bozulmaması için.
Benim de almam lazım. bebeğimin yüzündeki isilikler her gün daha da çoğalıyor
Üstte yazdım canım
Lavaboda yıkıyorum içine havlu serip yatırıyorum büyükse deneyebilirsin rahat oluyor günde 2 kez yıkıyorum ben öğlen ve yatmadan önce gece
Lavaboya sığar mı ki bi deneyeyim

Suyu küvete dolduruyorum canım altına kalın bır ortu serıyorum kaymaması ıcın 5 dakıka basını sag elimle tutup basını yıkamadan suda vakıt gecırıyoruz eger sadece dussa basını yuzunu yana bır masrafa su koyuyorum dıger elımle yıkıyorum eğer sampuanlayacaksam ıyıce kopuk kopuk oluyor kuvetın ıcındekı su en son sol elımın uzerıne ters donderıp durulama suyu döküyorum evet ıkı kısıyle yıkandıgı gıbı ak pak olmuyor ama hıc yoktan ıyıdır haftada 1 de esımle şampuanlıyoruz ıyıce temızlıyoruz zaten hergun yıkamaya özen gösteriyorum zaten bır sure sonra elın alısıyor bız sımdı dusta oyun oynuyoruz gozumun ıcıne bakıyor sarkı soyluyorum konusuyorum oda sende alısırsın

Ay ne güzel yaa ben korkuyorum bir yerine su kaçacak ya da düşüreceğim diye bi de daha ele gelmiyor minik daha çıplakken kemikleri elime geliyor içim tuhaf oluyo. Alışırım inşallah ben de

Ay ne güzel yaa ben korkuyorum bir yerine su kaçacak ya da düşüreceğim diye bi de daha ele gelmiyor minik daha çıplakken kemikleri elime geliyor içim tuhaf oluyo. Alışırım inşallah ben de
Canım benım kızda zayıftı 3 bucuk kıloyken basladım bişey olmuyor benım annem şimdi gözleri kulakları heryeri köpük köpük olana kadar lifliyor su kızı duzgun yıka dıyorum hıc bısey olmaz alıssın dıyor hakıkaten annem yıkayınca uykuya dırek dalıyor bız sakındıkca korktukca daha da hassaslasıyorlar onu anladım

medusaa O ozgeeeee1 gulumsebebek kızlar bebekleriniz bir öğünde kaç cc mama içiyo? Bazı geceler mama veriyorum ben 90 la doymuyor 120 içti bi kez emzirmenin üstüne. Midesini büyütürüm diye korkuyorum. Tabi göğsümde artık süt kalmıyor olabilir emiyo ama kavga ediyo memeyle bazen çekiştirip duruyo. Yani 10-20 cc emmiş olsa üstüne 120 çok gibi dimi

Yaa ciddi misin ben de bi damla köpük kulağına değse korkuyorum aslında 2 aylık oldu artık alışmam lazım onun da benim de

Ayy ayy malesef benım bebegımde aksam uzerı sutum azaldıgı ıcın huzursuz oluyormus kılo alımı falan gayet ıyıydı doktor mamaya gerek yok demıstı hıc de vermemıstım huzursuz olunca vermek zorunda kaldım bu durum obezlıge kadar gıdıyormus gunde 1 ogun vermeye calısıyorum ama versem ıcecek 90 cc verıyorum gogusumun ustune daha versem ıcecek ama vermıyorum senın gıbı de korkuyorum

Yaa ciddi misin ben de bi damla köpük kulağına değse korkuyorum aslında 2 aylık oldu artık alışmam lazım onun da benim de
Bende senin gibiydim ama annem yapınca kavga edıyoruz ama annem ınattır bıldıgını yapar bende artık saldım baktım kı hepımız de sağlıklıyız bısey olmuyor demekkı dıyorum bı dusa gireyim gozumu kızdan cekeyım zemzem verır kaynamıs su verır hıc bısey yapamazsa ayaklarından tutar ters donderır arkadan kollarını ayaklarını bırlestırır bız aman oyle olmaz boyle olur dedıkce mı hata yapıyoruz bılmıyorum annemın elınde cok guzel uykuya dalıyor huzursuz olmuyor

Tamamdır canım çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…