2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Diyet ne önerdi? Ben mukus azalsın diye süt ürünlerini yemiyorum bir kaç gündür ve inanılmaz zor
Süt ve süt ürünlerini tuketme dedi. Acayip zor bir diyet. 2 hafta olucak ama kakada değişim olmadi henuz. 2hafta diyeti yapıp az az yemeğe basla bebeği takip et dedi doktor.

Böyle durumda süt sağıp yanınıza alırsanız acayip konforlu oluyor aklınızda olsun

Kızlar dün ve bugün bio Gaia ve sab simplex vermedim. Dün dedimki gazı olduğunu hissedersem vereyim. Sonra ben bi şekilde masaj hareket yardımcı oldum sorun olmadı. Ve bebeğim acıkma ve altı pislenmesi dışında ağlamadı maaşallah diyeyim. Bugün de bi deniyeyim dedim. Sorun yok hala sadece uyanıklık süreleri artıyor ondada konuşuyoruz hareket yaptırıyorum falan. Böyle olunca acaba damlalar mı çocuğu ağlak ve huzursuz yapan dedim. Çünkü anlattım biliyosunuz artık delirecektim vallahi

Muhasebecinizin onayına bağlı o pars yatma olayı. Muhasebecinize sorun bence. Bende her ay sıkıştırıyorum onay veriyor o şekilde ertesi gün yatıyor

Ne önerdi. Bize de relactaz önermiş ilk ay enzim. Bu kaka mevzusu sonrası. Diyet 2 hafta olmak üzere ama kakada değişim olmadı. Bende onu mu alıp kullansam diyorum.
Myflor damla önermişte şimdi çocuğun düzeni iyi gazı iyi çıkıyor inan deneyesim yok çok fark ediyo mu kakasinda degisim

Olabilir kusmasi oluyor muydu

Myflor damla önermişte şimdi çocuğun düzeni iyi gazı iyi çıkıyor inan deneyesim yok çok fark ediyo mu kakasinda degisim
Diyet işe yaramadı sanki. Bugün baktım kaka aynı mukuslu. Diyeti bırakmaya çok meyilliyim. 3 gün kaldı diye sabrediyorum.

Olabilir kusmasi oluyor muydu
Kusuyordu evet şimdi bir ya da iki defa üstten gaz çıkmayınca süt kusuyor. Ben emziriyorum ama çok fazla istediği için akşama doğru bir ya da iki defa 60 ml mama takviyesi yapıyorum o da sma comfort gaz yapmayan. Ben zaten sürekli kimyon rezene ve anne çayı içiyorum . Kakası sarı ve cıvık ama iki gün önceye kadar 10-15 defa yapardı kaka. Bugün akşam üç kere bayağı sesli gaz çıkardı üçünde de doldurmuştu ama hala cıvık.

Ee sınırları zorlamış ama ben şurada bana teklif edilen 1 aylık toplu mu kullanacaksin haftada 1 gün mü sorusuna bile 1 ay kullansam sıkıntı olur mu acaba diye bakıyorum bakicimiz yok napcaz bilmiyom
O baya zorlamıştı gerçekten ama amacı iş yeri beni çıkarsın tazminatımı alayım kafasıydı başardı da bende bakıcı varda çocuklar küçük ikiside aman bundan sonra böyle çalışmayacam

Ondan mı acaba gerçekten ya ben de nurse harveys kullanıyorum uyku yapar diyorlar ama bizde tam tersi uykusuzluk yapıyor. Relactazı çok övdü arkadaşlarım onu deneyeceğim bir de ben

Sezaryen olan kızlar havuza girdiniz mi? Ben 40 kontrolüne gitmedim erteleye erteleye 2 ay oldu soramadım doktora o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…